Treść opublikowana przez TOM3K
-
Tryb awaryjny czy mogę na nim jechać 120 km do mechanika ?
bez problemu Mi się włącza co jakiś czas po przekroczeniu właśnie około 2 tys obrotów . Tyle że wtedy jest o wiele ociężały
-
Malowanie Boczków Na Czarno
sprawdze to jutro jak będę miał chwilke ale dzięki za taką informacje
-
[8L AHF] Audi a3 8l
jak zorganizujesz płatność kartą to biore wszystko co potrzebuje bo z taką gotówką strach jechać
-
[8L AHF] Audi a3 8l
to w czwatek . Teraz spał nie będę przez te Twoje części
-
[8L AHF] Audi a3 8l
wezme ale powiedz mojej połówce, że na wakacje nie pojedziemy
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Skromny ale był
-
[8L AHF] Audi a3 8l
młody, młody . ale powoli czaje p browarka chodzi ?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
hmmm.. czemu wątroba?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
no do Sośni mam bardzo blisko
-
[8L AHF] Audi a3 8l
u bodzia ;p. To pomaluj to szybko bo przez to troche nie tak wygląda
-
Malowanie Boczków Na Czarno
a pamiętasz może jakim sprejem malowałeś ? No i ile Ci wyszło tego
-
Malowanie Boczków Na Czarno
Witam. Kupiłem fotele oraz boczki pod 4 el szyby na allegro. Sprzedawca mówił ze boczki są czarne a są w kolorze ciemny granat a wszystko inne mam w aucie czarne. Przesyłka troche kosztuje ,więc najpierw chciałem się dowiedzieć czy da rade je pomarować na czarno ?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Ładna a3 Nawet blisko mnie. Ostatnio wydawało mi się że ją widziałem pod moim miejscem pracy ale jechał jakiś starszy pan i miała brzydki lewy bok , więc to chyba nie ta
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
kupiłem wczoraj właśnie ten pattex i trzyma bardzo dobrze także polecam .
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
ok dzięki za podpowiedzi zaraz pójde zobaczyć co da się z tym zrobić
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
ale budapren pod wpływem ciepła się chyba rozklei no nie ?
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
butaprentu nie opłaca mi się kupować, bo trzeba kupić cały litr a narazie nie zanosi się żebym musiał coś jeszcze nim robić. Skoro budapren może być , to cyjanopan także , prawda ? bo tego mam pod dostatkiem ^^
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
Nie wiem czy to forum poprawnego pisania czy nie no ale ok. Niech Ci będzie Mam problem z odklejającą się gumą przy poduszce powietrznej pasażera. Nie chodzi tu o samą poduszke tylko o to niżej. Chciałbym się dowiedzieć , czy moge podkleić to jakimś klejem?
-
Od dołu przy poduszce pasażera ochodzi ..
Mam mały problem a raczej mój tata w swojej b5 przy poduszcze pasażera ta guma czy co to jest odkleja się auto jest w rodzinie od czasu gdy miało rok i na bank nie było bite a to się odkleja może od słońca? można to przykleić na jakiś klej ? czy to może jakoś zablokować poduszke ?
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
no chyba sam bym musiał bo gdzie ja takiego plastikarza znajde ;o ?
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
a da rade wyciąć kawałek na klamke? bo mam to zamykanie od środka i wtedy klamka jest troche większa ?
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
ale tylko te rączki trzeba przełożyć czy coś jeszcze nie pasuje ? no i jeszcze te klamki co nie ?
-
Wnętrze od aglika lift do eu przedlifta
mam takie pytanko Znalazłem ładne fotele z kanapą i boczkami z lifta na 4 el szyby, aktualnie mam tylko przód ale w planie jest zrobienie elektyki z tyłu. Tylko niestety jest to komplet z anglika i moje pytanie brzmi co musze zrobić z przednimi fotelami żeby wszystko grało ? i jak z boczkami z przodu wystaczy tylko te rączki z przyciskami wymienić na eu ? z góry dzięki za pomoc
-
Zaślepienie EGR w AJM
wiec dużo z tym roboty nie będzie ?
-
Zaślepienie EGR w AJM
Czyli w moim AHU mógłbym tak zrobić ?