Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. bez problemu Mi się włącza co jakiś czas po przekroczeniu właśnie około 2 tys obrotów . Tyle że wtedy jest o wiele ociężały
  2. sprawdze to jutro jak będę miał chwilke ale dzięki za taką informacje
  3. jak zorganizujesz płatność kartą to biore wszystko co potrzebuje bo z taką gotówką strach jechać
  4. to w czwatek . Teraz spał nie będę przez te Twoje części
  5. wezme ale powiedz mojej połówce, że na wakacje nie pojedziemy
  6. Skromny ale był
  7. młody, młody . ale powoli czaje p browarka chodzi ?
  8. hmmm.. czemu wątroba?
  9. no do Sośni mam bardzo blisko
  10. u bodzia ;p. To pomaluj to szybko bo przez to troche nie tak wygląda
  11. a pamiętasz może jakim sprejem malowałeś ? No i ile Ci wyszło tego
  12. Witam. Kupiłem fotele oraz boczki pod 4 el szyby na allegro. Sprzedawca mówił ze boczki są czarne a są w kolorze ciemny granat a wszystko inne mam w aucie czarne. Przesyłka troche kosztuje ,więc najpierw chciałem się dowiedzieć czy da rade je pomarować na czarno ?
  13. Ładna a3 Nawet blisko mnie. Ostatnio wydawało mi się że ją widziałem pod moim miejscem pracy ale jechał jakiś starszy pan i miała brzydki lewy bok , więc to chyba nie ta
  14. kupiłem wczoraj właśnie ten pattex i trzyma bardzo dobrze także polecam .
  15. ok dzięki za podpowiedzi zaraz pójde zobaczyć co da się z tym zrobić
  16. ale budapren pod wpływem ciepła się chyba rozklei no nie ?
  17. butaprentu nie opłaca mi się kupować, bo trzeba kupić cały litr a narazie nie zanosi się żebym musiał coś jeszcze nim robić. Skoro budapren może być , to cyjanopan także , prawda ? bo tego mam pod dostatkiem ^^
  18. Nie wiem czy to forum poprawnego pisania czy nie no ale ok. Niech Ci będzie Mam problem z odklejającą się gumą przy poduszce powietrznej pasażera. Nie chodzi tu o samą poduszke tylko o to niżej. Chciałbym się dowiedzieć , czy moge podkleić to jakimś klejem?
  19. Mam mały problem a raczej mój tata w swojej b5 przy poduszcze pasażera ta guma czy co to jest odkleja się auto jest w rodzinie od czasu gdy miało rok i na bank nie było bite a to się odkleja może od słońca? można to przykleić na jakiś klej ? czy to może jakoś zablokować poduszke ?
  20. no chyba sam bym musiał bo gdzie ja takiego plastikarza znajde ;o ?
  21. a da rade wyciąć kawałek na klamke? bo mam to zamykanie od środka i wtedy klamka jest troche większa ?
  22. ale tylko te rączki trzeba przełożyć czy coś jeszcze nie pasuje ? no i jeszcze te klamki co nie ?
  23. mam takie pytanko Znalazłem ładne fotele z kanapą i boczkami z lifta na 4 el szyby, aktualnie mam tylko przód ale w planie jest zrobienie elektyki z tyłu. Tylko niestety jest to komplet z anglika i moje pytanie brzmi co musze zrobić z przednimi fotelami żeby wszystko grało ? i jak z boczkami z przodu wystaczy tylko te rączki z przyciskami wymienić na eu ? z góry dzięki za pomoc
  24. TOM3K odpowiedział(a) na kawka66 temat w 1.9TDI
    wiec dużo z tym roboty nie będzie ?
  25. TOM3K odpowiedział(a) na kawka66 temat w 1.9TDI
    Czyli w moim AHU mógłbym tak zrobić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.