Treść opublikowana przez TOM3K
-
głośniki do rns-d
cześć. chciałbym żebyście mi doradzili jakie głośniki wsadzić w miejsce fabrycznych głośników. Wczoraj założyłem rns-d i nie wiem jakie do tego głośniki bo seria średnio gra. Rozważałem bose ale nawet kupić z 2001 r to i tak 13 lat wiec głośniki raczej średnią jakość dzwięku by miały . Doradzcie coś Dodam że chciałem jeszcze dołożyć w tylne drzwi i na półke
-
moje a4 B5 1.6 :)
no to masz szczeście z tymi lampami moje to tragedia ale sprzedałem je i za te pieniądze kupilem polifty także sprzedaj je szybko
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
będzie, będzie w następnym tyg
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
wiem wiem. Tylko nie wiem czy teraz się w to warto bawić Grill jest , a naklejka już w koszu 2 din zamontowane Teraz trzeba coś odłożyć na rns-e . Założyłem też 18'' Dezent S kratki nawiewu poliftowe i poliftowe słupki środkowe gwint bedzi raczej w nastepnym tyg raczej fk ak street
-
moje a4 B5 1.6 :)
lampy to pewnie tragicznie świecą co ? miałem podobne i nie dało się jeździć
-
Skradziono audi a4 b7
Nad morzem ładnie kradną ;/ . mojemu wujkowi 13 sierpnia w Jarosławcu ukradli A6 C6 ale się nie odnalazło. wiec tu niestety też mała szansa
-
co wsadzić do AHU
mi chodzi o troszke więcej mocy, bo jak założe na następny sezon kapcie 225/35/18 to będzie stał w miejscu .
-
Zmiana tapicerki siedzeń i boczków
tylko pamietaj że jak kupisz jeden fotel to nawet ten sam kolor jak wyszedł z fabryki to materiał może być wyblaknięty albo może być tak ze twój będzie bardziej wyblaknięty od tamtego, cieżko jest tak dobrać ja troche szukałem i wolałem kupić nowy komplet dałem 320 z boczkami i podłokietnikiem
-
Kolor felg w Virtual tuning
Witajcie Miałbym prośbe do kogoś kto ogarnia troche vt. Potrzebuje wrzucić felgi na moje auto i dodać jakiś ciekawy kolor oraz obniżyć troszke ale nie przesadnie zdj felgi: i auta
-
Dziwne szarpanie przy ruszaniu
i ile czasu taka regeneracja by trwała u Ciebie ?
-
Dziwne szarpanie przy ruszaniu
z baku to może setka ucieka, ale ciekło zimą jak były niskie temperatury a od wiosny spokój i teraz znowu jak się ochłodziło . a lepiej kupić nową pompe czy tą do regeneracji ?
-
Dziwne szarpanie przy ruszaniu
pod kompa wczoraj podłączałęm ale pokazał tylko błąd z którym nie wiem co zrobić czyli przeładowanie ... a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..
-
Dziwne szarpanie przy ruszaniu
mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ...
-
co wsadzić do AHU
1/3 więcej tego co mam to raczej było by dużo a turbo do tego softa ile by jeszcze dało ? i co trzeba zmieniać np przy awx-ie . bo zauważyłem że wielu zmienia na to turbo ale nie widziałem jeszcze żeby ktoś do ahu wsadzał (możliwe, że przeoczyłem)
-
co wsadzić do AHU
to lepiej wsadzić normalne turbo od ahu i soft ?
-
co wsadzić do AHU
a czego miałyby dotyczyć te przeróbki ? kolektor chyba trzeba by wymienić tak ? I FMIC jest potrzebny już przy samej wymianie turbo ? Rozumiem że sofcik też by się przydał
-
co wsadzić do AHU
Mam takie pytanko. Jakie turbo wsadzić do mojego ahu żeby nie było za dużo przeróbek a moc się troszke podniosła Turbo mi wysiada i przydałaby się wymiana
-
[AHU B5] Zwykły granatowy sedanik ...
Z Okolic Twardogóry ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 18:45 ---------- Dzisiaj wkońcu nowe lampy polift Tylko jeszcze tego kamei'a trzeba wywalić bo nie pasuje Także Kaju zjawie się jednak po tego grila
-
Malowanie Boczków Na Czarno
Nie miałem czasu ostatnio wczoraj pojechałem po lampy i się zasiedziałem, a dzisiaj je zakładałem troche przeróbek miałem , ale jutro już na bank będzie czas na zdj
-
Malowanie Boczków Na Czarno
zdj będą wieczorem. Tylko szkoda że nie wyszło bardziej z połyskiem, bo teraz jest delikatnie większy połysk niż oryginalnie ale nie tak jak chciałem najwyżej pomaluje się to jeszcze raz .
-
Malowanie Boczków Na Czarno
wezme aparat od mojej Lady to zrobie fotki telefonem to bez sensu bo i tak nic nie będzie widać ale powiem tak wyszło prawie jak oryginał , kolega przywiózł mi farbe ale nie wiem jak się nazywa bo przywiózł mi już w pojemniku do pistoletu , jestem bardzo zadowolony
-
Malowanie Boczków Na Czarno
no i tak zrobie jutro możę będę rzeźbił bo dzisiaj już czasu nie mam
-
Malowanie Boczków Na Czarno
to tak sprawdzałem te boczki jakbym zerwał tą jedną warstwe(da się) to nic by mi z boczka nie zostało a co do malowania to dzięki pisolet do malowania mam także tylko farbe trzeba. sprawdze najpierw na starych boczkah jak to wyjdzie
-
Tryb awaryjny czy mogę na nim jechać 120 km do mechanika ?
hmm to troche inny przypadek niż u mnie. mój miał muła po odpaleniu ale wtedy miałem poprostu zasyfiony filtr paliwa Ale wracjąc do pytania to normalnie możesz jechac. Ja wracałem z niemiec na trybie awaryjnym i nic się nie stało
-
Tryb awaryjny czy mogę na nim jechać 120 km do mechanika ?
ale jak na wolnych obrotach już Ci się włącza zaraz po odpaleniu ? Od razu jest mulasty ?