Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. cześć. chciałbym żebyście mi doradzili jakie głośniki wsadzić w miejsce fabrycznych głośników. Wczoraj założyłem rns-d i nie wiem jakie do tego głośniki bo seria średnio gra. Rozważałem bose ale nawet kupić z 2001 r to i tak 13 lat wiec głośniki raczej średnią jakość dzwięku by miały . Doradzcie coś Dodam że chciałem jeszcze dołożyć w tylne drzwi i na półke
  2. no to masz szczeście z tymi lampami moje to tragedia ale sprzedałem je i za te pieniądze kupilem polifty także sprzedaj je szybko
  3. będzie, będzie w następnym tyg
  4. wiem wiem. Tylko nie wiem czy teraz się w to warto bawić Grill jest , a naklejka już w koszu 2 din zamontowane Teraz trzeba coś odłożyć na rns-e . Założyłem też 18'' Dezent S kratki nawiewu poliftowe i poliftowe słupki środkowe gwint bedzi raczej w nastepnym tyg raczej fk ak street
  5. lampy to pewnie tragicznie świecą co ? miałem podobne i nie dało się jeździć
  6. Nad morzem ładnie kradną ;/ . mojemu wujkowi 13 sierpnia w Jarosławcu ukradli A6 C6 ale się nie odnalazło. wiec tu niestety też mała szansa
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    mi chodzi o troszke więcej mocy, bo jak założe na następny sezon kapcie 225/35/18 to będzie stał w miejscu .
  8. tylko pamietaj że jak kupisz jeden fotel to nawet ten sam kolor jak wyszedł z fabryki to materiał może być wyblaknięty albo może być tak ze twój będzie bardziej wyblaknięty od tamtego, cieżko jest tak dobrać ja troche szukałem i wolałem kupić nowy komplet dałem 320 z boczkami i podłokietnikiem
  9. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witajcie Miałbym prośbe do kogoś kto ogarnia troche vt. Potrzebuje wrzucić felgi na moje auto i dodać jakiś ciekawy kolor oraz obniżyć troszke ale nie przesadnie zdj felgi: i auta
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w 1.9TDI
    i ile czasu taka regeneracja by trwała u Ciebie ?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w 1.9TDI
    z baku to może setka ucieka, ale ciekło zimą jak były niskie temperatury a od wiosny spokój i teraz znowu jak się ochłodziło . a lepiej kupić nową pompe czy tą do regeneracji ?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w 1.9TDI
    pod kompa wczoraj podłączałęm ale pokazał tylko błąd z którym nie wiem co zrobić czyli przeładowanie ... a pompa fakt jak jest zimny to tak jakby puszczała rope..
  13. TOM3K opublikował(a) temat w 1.9TDI
    mój problem polega na tym że kilka dni temu przy ruszaniu auto tak dziwnie szarpie jakby się dusił czy coś. a jak jestem przy 2tys obrotów to auto się strasznie trzęsie ale jak przekrocze 2200 to normalnie jest . powiedzcie mi co to może być ...
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    1/3 więcej tego co mam to raczej było by dużo a turbo do tego softa ile by jeszcze dało ? i co trzeba zmieniać np przy awx-ie . bo zauważyłem że wielu zmienia na to turbo ale nie widziałem jeszcze żeby ktoś do ahu wsadzał (możliwe, że przeoczyłem)
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    to lepiej wsadzić normalne turbo od ahu i soft ?
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    a czego miałyby dotyczyć te przeróbki ? kolektor chyba trzeba by wymienić tak ? I FMIC jest potrzebny już przy samej wymianie turbo ? Rozumiem że sofcik też by się przydał
  17. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam takie pytanko. Jakie turbo wsadzić do mojego ahu żeby nie było za dużo przeróbek a moc się troszke podniosła Turbo mi wysiada i przydałaby się wymiana
  18. Z Okolic Twardogóry ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 18:45 ---------- Dzisiaj wkońcu nowe lampy polift Tylko jeszcze tego kamei'a trzeba wywalić bo nie pasuje Także Kaju zjawie się jednak po tego grila
  19. Nie miałem czasu ostatnio wczoraj pojechałem po lampy i się zasiedziałem, a dzisiaj je zakładałem troche przeróbek miałem , ale jutro już na bank będzie czas na zdj
  20. zdj będą wieczorem. Tylko szkoda że nie wyszło bardziej z połyskiem, bo teraz jest delikatnie większy połysk niż oryginalnie ale nie tak jak chciałem najwyżej pomaluje się to jeszcze raz .
  21. wezme aparat od mojej Lady to zrobie fotki telefonem to bez sensu bo i tak nic nie będzie widać ale powiem tak wyszło prawie jak oryginał , kolega przywiózł mi farbe ale nie wiem jak się nazywa bo przywiózł mi już w pojemniku do pistoletu , jestem bardzo zadowolony
  22. no i tak zrobie jutro możę będę rzeźbił bo dzisiaj już czasu nie mam
  23. to tak sprawdzałem te boczki jakbym zerwał tą jedną warstwe(da się) to nic by mi z boczka nie zostało a co do malowania to dzięki pisolet do malowania mam także tylko farbe trzeba. sprawdze najpierw na starych boczkah jak to wyjdzie
  24. hmm to troche inny przypadek niż u mnie. mój miał muła po odpaleniu ale wtedy miałem poprostu zasyfiony filtr paliwa Ale wracjąc do pytania to normalnie możesz jechac. Ja wracałem z niemiec na trybie awaryjnym i nic się nie stało
  25. ale jak na wolnych obrotach już Ci się włącza zaraz po odpaleniu ? Od razu jest mulasty ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.