Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
Prezes tylko mowa jest i peine tam jest vag meeting
-
A4-KLUB.GERMANY
Z tego co mi kumpel mówił to Impreza dość Duża teraz jest normalnie w dzień tzn od rana. A w sierpniu nocna edycja... To nakrecaj tam chłopaków z Twoich stron ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
4-5 osób będzie
-
A4-KLUB.GERMANY
to dawajcie w poniedziałek tam gdzie podałem
-
A4-KLUB.GERMANY
Co tam masz? Bo nie wyświetla nic http://www.vwteam.com/termine/detail.php?nr=43wpadnie ktoś ?
-
A4-KLUB.GERMANY
To może podlecę. Bo muszę zderzak pomalować a tu same paproki... Zapomniałem że jutro na urodziny idę :-(
-
A4-KLUB.GERMANY
A Ty masz tam w bielefeld swój warsztat? Masz tam jakiegoś lakiernika koło siebie?
-
A4-KLUB.GERMANY
Z której strony to jest? Jak od strony hannoveru to podlecę ale jak od drugiej to mi się nie będzie chciało
-
A4-KLUB.GERMANY
To niech chętni napiszą skąd są i na mapie czegoś poszukam ;-) no i trzeba patrzeć na miejsce pod namioty
-
A4-KLUB.GERMANY
Cuda tu jeżdżą... Ale jest kilka osób które naprawdę mają pojęcie o tym co robią ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Byliśmy kilka zdj mam ale z telefonu. Szczerze mówiąc to z ponad 500 aut kilka tylko przykulo moja uwagę. To co nie którzy robią tu z autami to parodia...
-
A4-KLUB.GERMANY
To wpadniemy do Ciebie na warsztat jak będziemy wracać tylko adres daj
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja lekko ponad 100... To o której tam? Podeślij nr na pw to się ugadamy dokładnie
-
A4-KLUB.GERMANY
Mogę podjechać do melle ale jak ktoś będzie ... Dajcie znać bo jak coś to z ranca trzeba wyjechać
-
A4-KLUB.GERMANY
pomino ze daleko to jestem za
-
A4-KLUB.GERMANY
To nie byłby głupi pomysł. Wybrał bym się tam z miłą chęcią
-
A4-KLUB.GERMANY
ja moge dzisiaj podjechać gdzieś do 250 km ale wątpie żebyśmy się tak szybko zgrali ...
-
A4-KLUB.GERMANY
moze byc na srodku nie widze problemu to co może Kassel ?
-
A4-KLUB.GERMANY
to co pisze się ktoś na tego spota gdzieś koło hannoveru ?
-
A4-KLUB.GERMANY
To do hannoveru 1,5 h jazdy :-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Daleko tzn ile? ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Więc niech wpisza się osoby które są chętne Teraz ładna pogoda słoneczko późno się chowa to nawet pod wieczór można zrobić spota
-
A4-KLUB.GERMANY
to nie problem zrobić spota, ktoś tam z bielefeld był jeszcze jakaś miejscowość była, napewno jeszcze kilka osób by się znalazło, niech się wpiszą i moge jakieś miejsce po środku każdego znaleść .
-
A4-KLUB.GERMANY
Prezes zawsze u nas można coś zrobić, kiedys pomysł był na poczatku chętni też miejsce znalazłem po środku wszystkich , ale jak co do czego to temat znikł ... a Ty gdzie siedzisz ?
-
A4-KLUB.GERMANY
miasta nie pamiętam, ale wiem że dalekoo od nas ;/