Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Prezes tylko mowa jest i peine tam jest vag meeting
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z tego co mi kumpel mówił to Impreza dość Duża teraz jest normalnie w dzień tzn od rana. A w sierpniu nocna edycja... To nakrecaj tam chłopaków z Twoich stron ;-)
  3. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    4-5 osób będzie
  4. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to dawajcie w poniedziałek tam gdzie podałem
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Co tam masz? Bo nie wyświetla nic http://www.vwteam.com/termine/detail.php?nr=43wpadnie ktoś ?
  6. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To może podlecę. Bo muszę zderzak pomalować a tu same paproki... Zapomniałem że jutro na urodziny idę :-(
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A Ty masz tam w bielefeld swój warsztat? Masz tam jakiegoś lakiernika koło siebie?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z której strony to jest? Jak od strony hannoveru to podlecę ale jak od drugiej to mi się nie będzie chciało
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To niech chętni napiszą skąd są i na mapie czegoś poszukam ;-) no i trzeba patrzeć na miejsce pod namioty
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Cuda tu jeżdżą... Ale jest kilka osób które naprawdę mają pojęcie o tym co robią ;-)
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Byliśmy kilka zdj mam ale z telefonu. Szczerze mówiąc to z ponad 500 aut kilka tylko przykulo moja uwagę. To co nie którzy robią tu z autami to parodia...
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To wpadniemy do Ciebie na warsztat jak będziemy wracać tylko adres daj
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja lekko ponad 100... To o której tam? Podeślij nr na pw to się ugadamy dokładnie
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mogę podjechać do melle ale jak ktoś będzie ... Dajcie znać bo jak coś to z ranca trzeba wyjechać
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    pomino ze daleko to jestem za
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To nie byłby głupi pomysł. Wybrał bym się tam z miłą chęcią
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ja moge dzisiaj podjechać gdzieś do 250 km ale wątpie żebyśmy się tak szybko zgrali ...
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    moze byc na srodku nie widze problemu to co może Kassel ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to co pisze się ktoś na tego spota gdzieś koło hannoveru ?
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To do hannoveru 1,5 h jazdy :-)
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Daleko tzn ile? ;-)
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Więc niech wpisza się osoby które są chętne Teraz ładna pogoda słoneczko późno się chowa to nawet pod wieczór można zrobić spota
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to nie problem zrobić spota, ktoś tam z bielefeld był jeszcze jakaś miejscowość była, napewno jeszcze kilka osób by się znalazło, niech się wpiszą i moge jakieś miejsce po środku każdego znaleść .
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Prezes zawsze u nas można coś zrobić, kiedys pomysł był na poczatku chętni też miejsce znalazłem po środku wszystkich , ale jak co do czego to temat znikł ... a Ty gdzie siedzisz ?
  25. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    miasta nie pamiętam, ale wiem że dalekoo od nas ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.