Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. To nie mój tok myślenia tylko Twoj. Sam napisałeś ze rozumiesz rodzyna ze chce 40k za swoją bo 30 wpakował w jeden rok.
  2. Czytając co piszesz rozumiesz tylko to jak kogoś auto kosztowało 80tys i chce sprzedać za połowę. Ale nie wszyscy oddają auta za połowę ceny bo nie zależy im na kasie
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Książki serwisowej nie musisz mieć, w instrukcji obsługi też jest to napisane. Ja mam teoretycznie do wymiany jeszcze 30kkm ale chce zmienić przy następnej wymianie oleju więc jakoś za 12kkm wyjdzie wtedy po 70kkm
  4. ale kto zapoczątkował sprzedaże b7 igieł ? handlarze, którzy kupili za grosze rozbitego albo nie wiadomo w jakim stanie, podpicowali i sprzedają tanio. A jeśli ktoś dba cały czas a nie tylko na sprzedaż to ceni też swoje auto. Ja rozumiem , że każdy chciałby kupić auto jak najtaniej bo sam bym tak chciał, ale tak się nie da
  5. Więc może na koniec wrzucali jakie dodatki jak im zostały Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  6. Jeszcze takiego nie widzialem, albo po prostu nie zwróciłem uwagi.
  7. To było puknięte w tył ? Czy ktoś zadzął modzić? Ładny kolorek
  8. TOM3K odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    Ale to jest rozwiązanie jak chcesz kogoś oszukać. Napisz do bidzio1 to zrobi Ci dynamiczne tak jak to jest w nowszych autach Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. albo wymień od razu poszycia na polift z ciekawości zaczeły korodować ?
  10. może będzie to jakoś pasować.
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    jak masz czas, możesz poszukać.
  12. podejdą, ale wez pod uwage że troche się różnią. listwy które przechodzą są grubsze od przedliftowych
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    niedziela nie ciekawie z tego względu że trzeba jednak chwile jechać i jechać na pare minut to mija się z celem, może być też 23 .
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    może być 23 a nawet 16. z naszych stron chyba 4 nas jest może sie ktoś jeszcze odezwie.
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak dla mnie czym szybciej tym lepiej, ostatni weekend stycznia wchodze w takie dziwne zmiany , że weekendy mam pracujące...
  16. TOM3K odpowiedział(a) na Robero321 temat w Audi A4 B6
    8E0833052
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    zebyśmy się tak potrafili zgrać i zrobic tego spota było by spoko. Ale temat się ciągnie od roku i słabo z tym wychodzi.
  18. masz kilka śrubek do okręcenia musisz najpierw radio wyciągnąć poszukaj na forum może przy zmianie radia na rns-d będzie coś o demontażu tunelu
  19. z tego co pamiętam to jest to razem...
  20. silnik 8E0199379BC - str. lewa 8E0199382AE - str. prawa i do skrzyni etka mi to pokazuje 8D0399151R
  21. mój błąd jeśli o to chodzi to żarówki mogą byś sprawde a kostka Ci po prostu nie łączy, więc musiałbyś jednak to rozebrać. przerabiałem to w ojca b5
  22. trzeba zacząć czy ma podświetlane kratki , bo ma 95r , wiem że mogł wyreżać, ale po tym co pisze wydaje mi się ze raczej tego nie zrobił
  23. żeby wyjąć kratki nie musisz nic rozbierać. Wystarczy z czuciem pociągnąć i masz je w dłoni. Ale to powinieneś wiedzieć bo chyba je dokładałeś co nie ?
  24. TOM3K odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/masz tu temat. Autor tematu powinien Ci to zrobić
  25. TOM3K odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    a jak już jest Ci to za drogo to kup na razie same lampy z lifta jakieś lepsze żarówki do tego i też będzie na jakoś chwile zadowalająco świecić. W tym czasie kompletuj sobie części pod samopoziom , zderzak pod spryski i reszte pierdół, na końcu tylko lampy przerobisz i masz elegancko świecący zestaw... Na forum jest kilku co się tym zajmują i na pewno z chęcią przerobią Ci te lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.