Treść opublikowana przez TOM3K
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
To nie mój tok myślenia tylko Twoj. Sam napisałeś ze rozumiesz rodzyna ze chce 40k za swoją bo 30 wpakował w jeden rok.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Czytając co piszesz rozumiesz tylko to jak kogoś auto kosztowało 80tys i chce sprzedać za połowę. Ale nie wszyscy oddają auta za połowę ceny bo nie zależy im na kasie
- B7 Crew
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
ale kto zapoczątkował sprzedaże b7 igieł ? handlarze, którzy kupili za grosze rozbitego albo nie wiadomo w jakim stanie, podpicowali i sprzedają tanio. A jeśli ktoś dba cały czas a nie tylko na sprzedaż to ceni też swoje auto. Ja rozumiem , że każdy chciałby kupić auto jak najtaniej bo sam bym tak chciał, ale tak się nie da
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Więc może na koniec wrzucali jakie dodatki jak im zostały Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
Jeszcze takiego nie widzialem, albo po prostu nie zwróciłem uwagi.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI 116 KM BRB Sedan ;)
To było puknięte w tył ? Czy ktoś zadzął modzić? Ładny kolorek
-
Angel Eyes + bixy
Ale to jest rozwiązanie jak chcesz kogoś oszukać. Napisz do bidzio1 to zrobi Ci dynamiczne tak jak to jest w nowszych autach Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Błotniki przednie od polifta podejda do przed lifta
albo wymień od razu poszycia na polift z ciekawości zaczeły korodować ?
-
Błotniki przednie od polifta podejda do przed lifta
może będzie to jakoś pasować.
-
A4-KLUB.GERMANY
jak masz czas, możesz poszukać.
-
Błotniki przednie od polifta podejda do przed lifta
podejdą, ale wez pod uwage że troche się różnią. listwy które przechodzą są grubsze od przedliftowych
-
A4-KLUB.GERMANY
niedziela nie ciekawie z tego względu że trzeba jednak chwile jechać i jechać na pare minut to mija się z celem, może być też 23 .
-
A4-KLUB.GERMANY
może być 23 a nawet 16. z naszych stron chyba 4 nas jest może sie ktoś jeszcze odezwie.
-
A4-KLUB.GERMANY
Jak dla mnie czym szybciej tym lepiej, ostatni weekend stycznia wchodze w takie dziwne zmiany , że weekendy mam pracujące...
- Poszycie drzwi
-
A4-KLUB.GERMANY
zebyśmy się tak potrafili zgrać i zrobic tego spota było by spoko. Ale temat się ciągnie od roku i słabo z tym wychodzi.
-
Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu
masz kilka śrubek do okręcenia musisz najpierw radio wyciągnąć poszukaj na forum może przy zmianie radia na rns-d będzie coś o demontażu tunelu
-
Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu
z tego co pamiętam to jest to razem...
-
Nr poduszek silnika i skrzyni biegów B7 3.0 TDI BKN.
silnik 8E0199379BC - str. lewa 8E0199382AE - str. prawa i do skrzyni etka mi to pokazuje 8D0399151R
-
Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu
mój błąd jeśli o to chodzi to żarówki mogą byś sprawde a kostka Ci po prostu nie łączy, więc musiałbyś jednak to rozebrać. przerabiałem to w ojca b5
-
Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu
trzeba zacząć czy ma podświetlane kratki , bo ma 95r , wiem że mogł wyreżać, ale po tym co pisze wydaje mi się ze raczej tego nie zrobił
-
Brak podświetlenia pokręteł od nawiewu
żeby wyjąć kratki nie musisz nic rozbierać. Wystarczy z czuciem pociągnąć i masz je w dłoni. Ale to powinieneś wiedzieć bo chyba je dokładałeś co nie ?
-
Angel Eyes + bixy
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/masz tu temat. Autor tematu powinien Ci to zrobić
-
Angel Eyes + bixy
a jak już jest Ci to za drogo to kup na razie same lampy z lifta jakieś lepsze żarówki do tego i też będzie na jakoś chwile zadowalająco świecić. W tym czasie kompletuj sobie części pod samopoziom , zderzak pod spryski i reszte pierdół, na końcu tylko lampy przerobisz i masz elegancko świecący zestaw... Na forum jest kilku co się tym zajmują i na pewno z chęcią przerobią Ci te lampy