Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na wsółek temat w Audi A4 B6
    napisałem Ci przed chwilą do kogo masz się zgłosić, pomoże na bank
  2. TOM3K odpowiedział(a) na wsółek temat w Audi A4 B6
    napisz do bidzio1. To taniej kupisz używki w dobrym stanie. gdzie Ci taką cene zaśpiewali ?
  3. Bose jest inny tylko w z tyłu z przodu są te same
  4. TOM3K odpowiedział(a) na wsółek temat w Audi A4 B6
    O ile jako tako to wygląda dla nie których. Wgl to nie świeci, także lepiej będzie jak zregenerujesz sobie lampe i będziesz bardziej zadowolony. Jeśli bardzo Ci na takim tuningu zależy licz się z tym, że będziesz jeździł jak ze świeczkami. Po za tym temat już kilka razy był wałkowany poszukaj sobie opini to sam zobaczysz
  5. Poczytam na pewno. Wiem już przynajmniej w którym kierunku mam szukac
  6. tylko nie bardzo mam jak na każdym pietrze ,bo mieszkam w bloku więc musiałbym mieć coś tylko w swoim mieszkaniu
  7. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jemu od kluczyk chodzi nie o taki scyzoryk :grin:
  8. po to żebym miał telefon stacjonarny mieszkam w niemczech i mój dostawca usług każe mi wręcz używać tego routera... a jaki zasięg moge uzyskać na takim routerze z dwiema-trzema antenkami ?
  9. a będę mógł zostawić ten router który mam i dodatkowo drugi ?
  10. Ale te naleśniki wołają o pomstę No musiał zauważyć. to da sie szybciej zauważyć niż tą kiere
  11. Wystarczy tuba, wzmak bose daje rade. Z chęcią bym wziął ale trochę gratów juz przygarnalem i narazie brak kasy , a do wiosny musze jeszcze hamulce wrzucić większe. Z resztą kupie obrysy i wytnie się w zderzaku miejsce pod nie. Jak nie będzie wyglądać to wtedy wpadnie ori USA Prz okazji dzisiaj wymiana oleju, czyszczenie egr i wtryskow Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Egr wyczyszczony... I z ledami w końcu doszliśmy do porozumienia Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. tam właśnie niema żadnej anteny to jest podstawa od operatora. więc jedynie pozostaje mi podpiąć pod to... Ale chciałbym coś co pozwoli na to żebym miał neta w piwnicy a mieszkam na 2 piętrze
  13. Poleci ktoś coś co wzmocni mi sygnał wifi w mieszkaniu ? Bo obecnie mam taki router, że ino w salonie i kuchni mam zasięg ...
  14. musisz kupić niestety nowe boczki, a instalacje pociągnij sobie w listwach bocznych i w słupku B puść do góry i tam do drzwi
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czasami też zależy od części ... jeden wytrzyma wiecej drugi mniej
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przy takiej jeździe to luz. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Takie coś to normalne. Ale jakbyś go butowal cały czas to już większe obciążenie dla rozrządu. A największe jest przy redukcjach gdzie podchodzi 2tys pod czerwone pole Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też trzeba wziąć pod uwage jak się użytkuje auto Bo jak cały czas redukcje itp to wiadomo że nie wytrzyma to wszystko tyle co przy normalnej spokojnej jeździe
  19. wydaje mi się że to bezpiecznik 44 - 30a
  20. ale przy tym czego wymagasz jeszcze moment to i zwykła b8 nie będzie warta 40k
  21. Wróć lepiej do kupna b8 na wypasie za 40k .
  22. Gościu... ja przy Tobie wysiadam i kończe dyskusje . dobranoc
  23. Masz rację zeszliśmy z tematu bo to nie jest miejsce na takie dyskusje. Przeczytaj ze zrozumieniem co Tomek tam napisal.Aha czyli jak ktoś wszystkiego nie wymienił to nie może wołać więcej niż 30k?
  24. A miesiąc temu pisałeś ze szukasz b7 za 35-40k 2.0tdi Wtedy nie wiedziałeś nic a teraz jesteś mądrzejszy od gości z Ingolstadt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.