Treść opublikowana przez TOM3K
-
Zmiana lamp przednich
napisałem Ci przed chwilą do kogo masz się zgłosić, pomoże na bank
-
Zmiana lamp przednich
napisz do bidzio1. To taniej kupisz używki w dobrym stanie. gdzie Ci taką cene zaśpiewali ?
-
Problem głosniki wysokotonowe
Bose jest inny tylko w z tyłu z przodu są te same
-
Zmiana lamp przednich
O ile jako tako to wygląda dla nie których. Wgl to nie świeci, także lepiej będzie jak zregenerujesz sobie lampe i będziesz bardziej zadowolony. Jeśli bardzo Ci na takim tuningu zależy licz się z tym, że będziesz jeździł jak ze świeczkami. Po za tym temat już kilka razy był wałkowany poszukaj sobie opini to sam zobaczysz
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Poczytam na pewno. Wiem już przynajmniej w którym kierunku mam szukac
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
takie cos już ciekawsze dzięki
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
tylko nie bardzo mam jak na każdym pietrze ,bo mieszkam w bloku więc musiałbym mieć coś tylko w swoim mieszkaniu
-
B6 DIVISION
jemu od kluczyk chodzi nie o taki scyzoryk :grin:
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
po to żebym miał telefon stacjonarny mieszkam w niemczech i mój dostawca usług każe mi wręcz używać tego routera... a jaki zasięg moge uzyskać na takim routerze z dwiema-trzema antenkami ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
a będę mógł zostawić ten router który mam i dodatkowo drugi ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ale te naleśniki wołają o pomstę No musiał zauważyć. to da sie szybciej zauważyć niż tą kiere
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Wystarczy tuba, wzmak bose daje rade. Z chęcią bym wziął ale trochę gratów juz przygarnalem i narazie brak kasy , a do wiosny musze jeszcze hamulce wrzucić większe. Z resztą kupie obrysy i wytnie się w zderzaku miejsce pod nie. Jak nie będzie wyglądać to wtedy wpadnie ori USA Prz okazji dzisiaj wymiana oleju, czyszczenie egr i wtryskow Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Egr wyczyszczony... I z ledami w końcu doszliśmy do porozumienia Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
tam właśnie niema żadnej anteny to jest podstawa od operatora. więc jedynie pozostaje mi podpiąć pod to... Ale chciałbym coś co pozwoli na to żebym miał neta w piwnicy a mieszkam na 2 piętrze
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Poleci ktoś coś co wzmocni mi sygnał wifi w mieszkaniu ? Bo obecnie mam taki router, że ino w salonie i kuchni mam zasięg ...
-
Tylne głośniki w drzwiach
musisz kupić niestety nowe boczki, a instalacje pociągnij sobie w listwach bocznych i w słupku B puść do góry i tam do drzwi
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Nie działa regulacja fotela pasażera (nie słychać silniczka)
wydaje mi się że to bezpiecznik 44 - 30a
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
ale przy tym czego wymagasz jeszcze moment to i zwykła b8 nie będzie warta 40k
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Wróć lepiej do kupna b8 na wypasie za 40k .
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Gościu... ja przy Tobie wysiadam i kończe dyskusje . dobranoc
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Masz rację zeszliśmy z tematu bo to nie jest miejsce na takie dyskusje. Przeczytaj ze zrozumieniem co Tomek tam napisal.Aha czyli jak ktoś wszystkiego nie wymienił to nie może wołać więcej niż 30k?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
A miesiąc temu pisałeś ze szukasz b7 za 35-40k 2.0tdi Wtedy nie wiedziałeś nic a teraz jesteś mądrzejszy od gości z Ingolstadt