Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
Najlepiej było by gdybyśmy się potrafili wszyscy zgrać . Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
Moja Strefa Blasku :)
Jakbym odebrał auto z salonu to od razu bym je pucował, ale tu szacun , że przemyślał sprawe i wolał najpierw odpowiednio wszystko zabezpieczyć .
-
235 wejdą
zależy jakie et felgi
-
B6 DIVISION
skoro słyszałeś to próbuj
-
B6 DIVISION
kupując tanie żarniki nie zawsze zaoszczędzisz jak Ci przetwornica padnie to będziesz miał tanio ...
-
identyfikacja wtyczki za schowkiem pasażera
nie zapominajmy o drzwiach
-
identyfikacja wtyczki za schowkiem pasażera
zwał jak zwał jednak patrząc na stacyjke też włączasz i wyłączasz
-
identyfikacja wtyczki za schowkiem pasażera
W schowku Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka W lewym górnym rogu Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
poprawiony, jakby się coś jeszcze nie zgadzało to piszcie bo nie raz google się myli
-
identyfikacja wtyczki za schowkiem pasażera
nie każde to w razie jakbyś chciał dziecko z przodu w foteliku posadzić
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
-
A4-KLUB.GERMANY
dzisiaj zaktualizuje pierwszą strone o użytkowników i ich miejsce pobytu myśle że nikt się nie obrazi będzie łatwiej się zgrać Pierwsza strona po aktualizacji Andrzej pisz do mnie 01783245865. Robimy coś jutro ? Mini spocik Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Crew
120 Ohm 2w takie mam opornikiprzy podświetleniu tablicy i jest tak cze nie raz mi cały czas piła o spalonej żarowce a nie raz nie ma błędu od czego to może zależeć? 120 Ohm 2w takie mam opornikiprzy podświetleniu tablicy i jest tak że nie raz mi cały czas pika o spalonej żarowce a nie raz nie ma błędu od czego to może zależeć? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
To jak się namyślisz to daj znać. Jak możesz to podeśli fotki. A bez opon sprzedajesz ?
- B7 Crew
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu pomysły na mody się skończyły ze taka cisza?
-
B6 DIVISION
na dworze było -12 to masz garaż ogrzewany i się nie chwalisz ?
-
B6 DIVISION
Ty mi MK koluj bo pakiet światło mi leży
-
B6 DIVISION
Takie są rezania u Kaja Znam to...
-
[A4 BFB] Felgi na zimę
17" wchodzi z 16" jest nie raz problem
-
A4-KLUB.GERMANY
I tak coś czuje ze nic z tego nie bedzie. A jak ma nas 3 być to tez średnio się 200 km opłaca jechac Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew