Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
Ok zaraz wszystko się zrobi . Dzisiaj się dowiedziałem od mojej ze za 3 tyg. chyba będziemy jechać do jej siostry do Monachium wiec będzie można coś ogarnąć Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Ok załatwione Wybiera się ktoś na Bukowine ?
-
A4-KLUB.GERMANY
przy okazji giga-st i Darusch podajcie jakieś współrzędne
-
woda na podlodze
W takim razie najlepiej dostać się do nagrzewnicy i ją sprawdzić... Ewentualnie spróbuj gdzieś tam wcisnąć kilka tych ręczniczków i zobaczysz czy to stamtąd leci.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ty chcesz to montować do auta z profilu ?
-
woda na podlodze
nagrzewnice masz za tunelem środkowym wiec jest możliwe że z niej ale to dziwne. A masz ogrzewanie ?
-
woda na podlodze
a wygląda to na płyn to chyba da się rozróżnić . Ta woda to najprawdopodobniej niedrożne kanały odpływowe pod maską jeden pod aku a drugi bardziej z lewej strony. W sumie było już mnóstwo pytań z tym problemem związanym. Wystarczy przeczyścić i powinna być poprawa .
-
[Q5 2011r 2.0 TDI] Drugie OOOO w rodzinie :)
q5 fajna, ale z zewnątrz jakoś nudno wygląda. W środku troche ciekawiej Mnie strasznie robi SQ5
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
szczerze to nie widze w etce coś z epoko b5 żeby miało podgrzewane i mgiełkowe spryski
-
A4-KLUB.GERMANY
Z 3 stycznia. Jeden o 67 drugi 31 na autostradzie. . . Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
w b5 jest to całkiem inne
-
Czerwone lampki ambiente nad tylną kanapę
Jak się dobrze wywierci to wygląda ładnie, sam u siebie wierciłem i jestem zadowolony Później zdjęcie wrzuce
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
ok, jutro dopisze. Mi przyszły wczoraj dwa mandaciki więc chyba miesięczną przerwe będę miał
-
B7 Crew
Ja mam jakieś hidy 7500k ale się ładnie zgrywa z xenonem. Kupywalem ma jafra.com ale nie polecam goscia. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Do żarówek zastrzeżeń nie mam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
No chyba, że dasz jakiemuś Helmutowi
-
A4-KLUB.GERMANY
Po części tak jest. Niestety. Wydaje mi się jednak , że można ogarnąć ten jeden większy spot, bo jak już wcześniej chłopaki pisali spotykają się gdzieś na środku Niemiec. Można by to zrobić nawet jak już będzie cieplej, tak żebyśmy mogli jakieś namioty zorganizować , grilla żeby niebyła to wycieczka na 3h bo to mija się z celem. Posiedzieć przy piwki (chyba że ktoś nie pije to przy soczku) pogadać...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A kasę już masz a jakby inaczej
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3r wszystko już mi skompletowałeś ?
-
A4-KLUB.GERMANY
No niestety tutaj tak jest Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Mam lecieć tyle km jak przyjedziesz tylko Ty? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
U mnie teraz tez. Napisz do mnie smska Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
aaa taki z Ciebie diabeł ? Andrzej trzeba by coś myśleć W Hannoverze pojawił się jeden kolega nowy
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przy każdym modzie człowiek się czegoś uczy Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Lamp poliftowych na przedliftowe tuningowe
a jesteś pewien że te lampy będą siedziały dobrze? Przecież żeby polifty wsadzić musisz wyciąć kawałek błotnika ... zastanów się i przymierz zanim zaczniesz kombinować z kablami . Miałem takie chińskie lampy jak kupiłem b5 od niemca i musiałem kupić przejsciówke żeby polifty założyć. może na allegro jest odwrotna przejsciówka