Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ok zaraz wszystko się zrobi . Dzisiaj się dowiedziałem od mojej ze za 3 tyg. chyba będziemy jechać do jej siostry do Monachium wiec będzie można coś ogarnąć Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Ok załatwione Wybiera się ktoś na Bukowine ?
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    przy okazji giga-st i Darusch podajcie jakieś współrzędne
  3. TOM3K odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    W takim razie najlepiej dostać się do nagrzewnicy i ją sprawdzić... Ewentualnie spróbuj gdzieś tam wcisnąć kilka tych ręczniczków i zobaczysz czy to stamtąd leci.
  4. TOM3K odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    nagrzewnice masz za tunelem środkowym wiec jest możliwe że z niej ale to dziwne. A masz ogrzewanie ?
  5. TOM3K odpowiedział(a) na anhal65 temat w Audi A4 B5
    a wygląda to na płyn to chyba da się rozróżnić . Ta woda to najprawdopodobniej niedrożne kanały odpływowe pod maską jeden pod aku a drugi bardziej z lewej strony. W sumie było już mnóstwo pytań z tym problemem związanym. Wystarczy przeczyścić i powinna być poprawa .
  6. q5 fajna, ale z zewnątrz jakoś nudno wygląda. W środku troche ciekawiej Mnie strasznie robi SQ5
  7. szczerze to nie widze w etce coś z epoko b5 żeby miało podgrzewane i mgiełkowe spryski
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z 3 stycznia. Jeden o 67 drugi 31 na autostradzie. . . Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. w b5 jest to całkiem inne
  10. Jak się dobrze wywierci to wygląda ładnie, sam u siebie wierciłem i jestem zadowolony Później zdjęcie wrzuce
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Normalne to raczej nie jest u mnie tego nie ma ale Ja nie mam trybu skandynawskiego, chociaż wątpię żeby to miało jakieś znaczenie przy wygasaniu Canow Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ok, jutro dopisze. Mi przyszły wczoraj dwa mandaciki więc chyba miesięczną przerwe będę miał
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam jakieś hidy 7500k ale się ładnie zgrywa z xenonem. Kupywalem ma jafra.com ale nie polecam goscia. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Do żarówek zastrzeżeń nie mam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  14. No chyba, że dasz jakiemuś Helmutowi
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Po części tak jest. Niestety. Wydaje mi się jednak , że można ogarnąć ten jeden większy spot, bo jak już wcześniej chłopaki pisali spotykają się gdzieś na środku Niemiec. Można by to zrobić nawet jak już będzie cieplej, tak żebyśmy mogli jakieś namioty zorganizować , grilla żeby niebyła to wycieczka na 3h bo to mija się z celem. Posiedzieć przy piwki (chyba że ktoś nie pije to przy soczku) pogadać...
  16. A kasę już masz a jakby inaczej
  17. H4mm3r wszystko już mi skompletowałeś ?
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No niestety tutaj tak jest Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mam lecieć tyle km jak przyjedziesz tylko Ty? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    U mnie teraz tez. Napisz do mnie smska Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    aaa taki z Ciebie diabeł ? Andrzej trzeba by coś myśleć W Hannoverze pojawił się jeden kolega nowy
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3r ma u siebie w wątku jak to wygląda na różnym setupie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  23. Przy każdym modzie człowiek się czegoś uczy Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  24. a jesteś pewien że te lampy będą siedziały dobrze? Przecież żeby polifty wsadzić musisz wyciąć kawałek błotnika ... zastanów się i przymierz zanim zaczniesz kombinować z kablami . Miałem takie chińskie lampy jak kupiłem b5 od niemca i musiałem kupić przejsciówke żeby polifty założyć. może na allegro jest odwrotna przejsciówka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.