Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. U mnie nie ma -10 tylko okolice zera. Nie mam obecnie jak sprawdzic tego. Dziwne ze w serwisie twierdzą że to jest ok .
  2. Jak to? Żadnych planów nie masz?
  3. Jak sprzedaż zakończy się pomyślnie to co wtedy kupujesz?
  4. Mój stary klekot blb tez mam po 6km przy takich temperaturach jakie teraz są teraz. A q3 ma z tym problem
  5. Jak nie ma wplepek to po co jechać
  6. Normalne jest to że auto nie zdarzy się zagrzac do 90 stopni na trasie 15km ? W tym czasie zdarzy się nagrać do 70 stopni dopiero jak przekroczy 20km to wskakuje temperatura na 90. W serwisie powiedzieli ze w nowych silnikach nie potrzebna jest temperatura 90stopni co jest trochę dlanie dziwne. Problem dotyczy Audi Q3 2.0 Tdi o oznaczeniu CFFB.
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ten przycisk ręcznego rzeczywiście kosztuje 7 dyszek w ASO ?
  8. To ja będę trzeźwiał pierwszy raz Ja nie mam tyle urlopu, a też bym pojechał wcześniej...
  9. Zdziwiłbyś się :grin:Może akurat bedzię miał koło 20pkt na koncie ja myślałem o piątku rano.
  10. A widać chociaż koniec ?
  11. I nikt więcej tyłka nie rusza ?
  12. a mi chodzi jak z wyjazdem z Wrocka Bo nie wiem czy lecieć z Hannoveru od razu czy wpaść do domku i później ze wszystkimi
  13. Wybiera się ktoś na Bukowinę ?
  14. Do panelu klimy i RNS-e robiłem 1:8 tak na wszelki wypadek, a reszta 1:6
  15. Akurat u mnie Bose dokładałem, ale fakt jest to nie zrozumiane
  16. Już poprawione
  17. :thumbup1: Mam takie, mogę polecić ! Ładnie się drogi trzymają i są ciche, spalanie też jest przyzwoite
  18. Dziękuje za miłe słowa Zaraz poprawie zdjęcia .
  19. Na zimę mam 225/50 i tez leży dobrze może wiesz ale patrz żeby opona miała ochronę rantu.
  20. Przedstawiam prace związane z moją a4 . Planów trochę mam, jednak myślę że czas pozwoli i wykonam wszystko do wakacji Planuje zrobić : Korektę lakieru (poprzedni właściciel musiał myć auto na odpieprz bo lakier jest dość podniszczony świrle itp.) Zastanawiam się nad jakiś woskiem po tym bo nie wiem czy podołam powłoce Wnętrze - to w 70% ogarnięte Wnęki nadkoli Bagażnik Komora silnika Wczoraj zająłem się wnętrzem ale nie jestem w 100% zadowolony z wykonanej pracy ze względu na to , że trzeba jeszcze je wyprać. Ale kilka zdj z przebiegu prac zrobiłem. Użyłem APC Shinygarage 1:6 Poorboy's World Natural look (jak dla mnie bardzo przyjemny zapach) Furniture Clinik do skóry Tak było A więc pierwszą rzeczą z jaką się wziąłem to pedały sprzęgła , hamulca i gazu razem z podstopnicą miały na sobie chyba 10 letni brud a tu 10-cio letni brud zebrany lepiej to wygląda Pora na mniejsze elementy chociaż dużo ich nie uchwyciłem Pasy też czyste przed po tu niestety jest dziabnięte czymś nie jest to żaden paprok. Klameczka pod ramką biegów również musi być czysto Uszczelki też wyczyszczone na koniec odkurzanie lewa przed/ prawa po Pod kanapą Przed: Po: Zapomniałem o fotelach Strasznie mi się nie podobał ten ubytek w kanapie wypełniłem go ale zdj brak i Koniec Następnie biorę się za bagażnik i komorę silnika. Tym czasem liczę na jakieś podpowiedzi.
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To ja czekam
  22. pamiętam
  23. Skoro katalog pokazuje 235 to ma być 235 na zakrętach nie ciekawie na na oponie 215/50
  24. Kto śmigał wczoraj kolo Hannoveru w kierunku Dortmundu b6 czerwoną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.