Treść opublikowana przez TOM3K
-
Problem z dogrzaniem
U mnie nie ma -10 tylko okolice zera. Nie mam obecnie jak sprawdzic tego. Dziwne ze w serwisie twierdzą że to jest ok .
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jak to? Żadnych planów nie masz?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jak sprzedaż zakończy się pomyślnie to co wtedy kupujesz?
-
Problem z dogrzaniem
Mój stary klekot blb tez mam po 6km przy takich temperaturach jakie teraz są teraz. A q3 ma z tym problem
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Jak nie ma wplepek to po co jechać
-
Problem z dogrzaniem
Normalne jest to że auto nie zdarzy się zagrzac do 90 stopni na trasie 15km ? W tym czasie zdarzy się nagrać do 70 stopni dopiero jak przekroczy 20km to wskakuje temperatura na 90. W serwisie powiedzieli ze w nowych silnikach nie potrzebna jest temperatura 90stopni co jest trochę dlanie dziwne. Problem dotyczy Audi Q3 2.0 Tdi o oznaczeniu CFFB.
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
- B7 Crew
- Spoty wrocławskie
To ja będę trzeźwiał pierwszy raz Ja nie mam tyle urlopu, a też bym pojechał wcześniej...- Spoty wrocławskie
Zdziwiłbyś się :grin:Może akurat bedzię miał koło 20pkt na koncie ja myślałem o piątku rano.- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A widać chociaż koniec ?- Spoty wrocławskie
I nikt więcej tyłka nie rusza ?- Spoty wrocławskie
a mi chodzi jak z wyjazdem z Wrocka Bo nie wiem czy lecieć z Hannoveru od razu czy wpaść do domku i później ze wszystkimi- Spoty wrocławskie
Wybiera się ktoś na Bukowinę ?- Prace przy mojej a4 .
Do panelu klimy i RNS-e robiłem 1:8 tak na wszelki wypadek, a reszta 1:6- Prace przy mojej a4 .
Akurat u mnie Bose dokładałem, ale fakt jest to nie zrozumiane- Prace przy mojej a4 .
Już poprawione- opona 235 na 7,5J
:thumbup1: Mam takie, mogę polecić ! Ładnie się drogi trzymają i są ciche, spalanie też jest przyzwoite- Prace przy mojej a4 .
Dziękuje za miłe słowa Zaraz poprawie zdjęcia .- opona 235 na 7,5J
Na zimę mam 225/50 i tez leży dobrze może wiesz ale patrz żeby opona miała ochronę rantu.- Prace przy mojej a4 .
Przedstawiam prace związane z moją a4 . Planów trochę mam, jednak myślę że czas pozwoli i wykonam wszystko do wakacji Planuje zrobić : Korektę lakieru (poprzedni właściciel musiał myć auto na odpieprz bo lakier jest dość podniszczony świrle itp.) Zastanawiam się nad jakiś woskiem po tym bo nie wiem czy podołam powłoce Wnętrze - to w 70% ogarnięte Wnęki nadkoli Bagażnik Komora silnika Wczoraj zająłem się wnętrzem ale nie jestem w 100% zadowolony z wykonanej pracy ze względu na to , że trzeba jeszcze je wyprać. Ale kilka zdj z przebiegu prac zrobiłem. Użyłem APC Shinygarage 1:6 Poorboy's World Natural look (jak dla mnie bardzo przyjemny zapach) Furniture Clinik do skóry Tak było A więc pierwszą rzeczą z jaką się wziąłem to pedały sprzęgła , hamulca i gazu razem z podstopnicą miały na sobie chyba 10 letni brud a tu 10-cio letni brud zebrany lepiej to wygląda Pora na mniejsze elementy chociaż dużo ich nie uchwyciłem Pasy też czyste przed po tu niestety jest dziabnięte czymś nie jest to żaden paprok. Klameczka pod ramką biegów również musi być czysto Uszczelki też wyczyszczone na koniec odkurzanie lewa przed/ prawa po Pod kanapą Przed: Po: Zapomniałem o fotelach Strasznie mi się nie podobał ten ubytek w kanapie wypełniłem go ale zdj brak i Koniec Następnie biorę się za bagażnik i komorę silnika. Tym czasem liczę na jakieś podpowiedzi.- B7 Crew
- Spoty wrocławskie
- opona 235 na 7,5J
Skoro katalog pokazuje 235 to ma być 235 na zakrętach nie ciekawie na na oponie 215/50- Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Kto śmigał wczoraj kolo Hannoveru w kierunku Dortmundu b6 czerwoną?