Treść opublikowana przez TOM3K
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ćwicz ćwicz, a ja z robię co umiem na urlopie
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Jeżdżę już rok i niczego takiego nie zauważyłem :myśli:
-
Polecane opony letnie
Cześć. Doradzicie co kupić? Bridgestone DriveGuard czy Michelin Pilot Sport 4 ?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jeśli to rzeczywiście seria mam nadzieję , że w sierpniu wyjdzie równie fajny wynik po programie Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wyjac banknoty ze szczeliny pomiedzy popielniczką a klimą
Jak już to w dziale 'Na każdy temat' . Jakby nie patrzeć to Twoje pytanie nie ma nic wspólnego z Detailingiem
-
Kontrolka świec oraz check
Sprawdziłem poziom zapełnienia i jest 10.85g. Więc chyba nie wiele. Teraz po wejściu w błędy pokazuje jakąś klapę n275. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Kontrolka świec oraz check
Po skasowania błędów po jakimś czasie wracają...
-
Kontrolka świec oraz check
Cześć. Mam problem z autem A konkretnie chodzi o dpf. Co jakiś czas włącza mi się wypalanie dpf (dosłownie co 300km) i wtedy zaczyna mrugać kontrolka od świec i zapala się check. Błędy na kompie to P145F - Mass Air Flow during Regeneration too High U1113 - Function Restriction due to Faults in Other Modules Co może być tego powodem? Jakiś czujnik ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wyjac banknoty ze szczeliny pomiedzy popielniczką a klimą
To nie dział na takie pytania
-
B8 TrOOOOp
proszę zaktualizować profil
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
B7 nie umarła! Po mimo że autko nie jest już moja własnością, nadal czuje jakby było moje tak więc staram się tu co nie co robić. Jakiś czas temu na pokładzie pojawił się RNS-e niestety nie LED ale od razu we wnętrzu mlodziej przy okazji na Bukowinie nabyłem mapki od @H4mm3R W maju była robiona pompa oleju w @FUTURUM A dzisiaj... dzisiaj nareszcie udało mi się wybrać na hamownie ponownie w EcuProject A co z tego wyszło? 156km i 250Nm Więc albo coś było robione ale słabo, albo bardzo dobra i zdrowa seria. Dowiemy się więcej latem jak odstawiamy oby dwa auta czyli b8 na jeszcze lekkie podkręcanie i b7 na ewentualny program W tym tyg jeszcze będzie SPA na czarnej w postaci mycia i aplikacji wosku na lato
- B7 Crew
-
Srebrna BRD by shakal
Około 6k euro może się zakręcić [emoji6] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Praca i życie w Niemczech -zarobki, koszty, jakość?
Coal dobrze napisał. Podaj więcej info to dostaniesz odpowiedź na pytanie. Ale tak ogólnie na przykładzie Hannover. Jak chcesz takie mieszkanie to 1000 euro lekko musisz liczyć. Jak dziecko w wieku do 6 lat to może być Ci ciężko znaleźć przedszkole. Jeśli pracują dwie osoby to narzekać nie można
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Ja jadę od Wrocławia też jakoś rano ruszam. Mozna się spotkać gdzieś na a4
-
B8 TrOOOOp
Jaki jest całkowity koszt swapu hamulców od s4 ? Chodzi mi o komplet przód tył wraz z porządnym malowaniem. Jaka felga najmniejsza wejdzie na to ?
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze o tym nie słyszałem ciekawe bajki. Grupa VAG broni się jak może jak pojedziesz ze coś nie tak z autem to Cię z kwitkiem odsyłają. A ten tu gada że takie gratisy dają
-
B8 TrOOOOp
Myślisz że w Niemczech tak jest? Bzdura
-
Spoty wrocławskie
Prościej jak się tu odezwie.
-
Spoty wrocławskie
Panowie kto leci na Bukowine?
-
B8 TrOOOOp
Teraz na trasie z Hannover-Oleśnica wyszło spalanie 5.8 ale w sumie 130kmh nie było przekraczane, ale czuje że jak ja będę dzisiaj wracać Oleśnica-Hannover spalanie zakręci się 2 granicach 7.5l/100 . Po programie i tam mi się spalanie zmniejszyło bo wcześniej przyprędościach 160-170 palił około 8l/100 a teraz jakieś 0.5 litra mniej.
-
B8 TrOOOOp
To było by to ? I zestaw 0B1198141GX do tego ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Ale pytanie jest czy dwumasa podejdzie z caga do tego. Bo tu dwumasa 5600 kosztuje
-
B8 TrOOOOp
Ci którzy montowali sprzęgło z a6 C7 2.0 tdi to b8 zmienilaliscie dwumase też na ta z a6 czy stara pasuje ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Nie, ja dostałem list od producenta (jak wszyscy w Niemczech) ale wujaszkowi zrobili to właśnie w ten sposób, że przy inspekcji wgrali mu nowy soft zanim jeszcze list dostał. A informacje o samej akcji dostał 2 tyg po tej sytuacji