Treść opublikowana przez TOM3K
-
B8 TrOOOOp
jak pojedziesz do ASO to zaraz będą się za emisje spalin łapać... u mnie auto miało muła, ale na rolkach 150 ps wypluło po akcji serwisowej.
-
Tłuste palce
Ewentualnie przy powtórnym lakierowaniu ktoś wcisnął swoje paluchy tam gdzie nie trzeba i efekt taki właśnie jest.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ok więc normalnie mogę wziąć Bilstein'a?
-
B8 TrOOOOp
I jak to wyglądało podniosło sie względem tego co było ori? Po podobno jest tylko pod 1be w zamiennikach Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Wkładał ktoś pod zawieche 1bv jakieś inne amorki jak ori z Aso?
-
A4-KLUB.GERMANY
Zaraz zaktualizuje pierwszy post [emoji6] @Młody_drog Ja jadę Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Mała aktualizacja UCZESTNIK ZLOTU: nick: TOM3K OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Anetka Bez dwóch osób dodatkowych
-
B8 TrOOOOp
W dziale o skrzyniach masz tabelę jakie skrzynie przy jakich kodach silnika szly
-
Aliexpress - ogólnie
Nie wiem o jakiej ilości dokładnie mówisz. Ale jakieś 3 miesiące temu zamawiałem magiczne gąbki . Na aukcji "jedna sztuka" to 100 gąbek a zamówiłem w sumie 20 tych "sztuk" wartość końcowa to 49 euro i poszło bez problemu.
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
No cóż Bardzo proszę używać poniższego formularza: UCZESTNIK ZLOTU: nick: TOM3K OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Anetka DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Magdalena imię/nick: Damian
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakie sprzęgło wsadzić do CAGA ? To sprzęgło z a6 o którym pisał gdzieś wrc pasuje p&p ? W aucie obecnie jest 199 Km będzie pewnie jakaś korekta
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Polifty maja inny podatek inna klasa emisji spalin nawet 2011 rok ma niższy podatek Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Dziwne bo ja za ten sam silnik płacę 308 euro...
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
I tak pewnie ich czeka delikatna korekta lakieru więc możesz chwile polatać ?
-
B8 TrOOOOp
Niemcy nie znają umiaru
-
B8 TrOOOOp
:grin: Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Pomoc w konkursie
Cześć. Biorę udział w konkursie gdzie potrzebne są lajki. Jak ktoś ma możliwość i chęci to może coś od siebie zostawić pod moim zdjęciem (Tomek Pilarski) które jest w komentarzu https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1898162810514388&id=1830622877268382
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj to sam nie dam rady ale do soboty włącznie chętnie w każdy dzień w niedzielę wracam do ciapatych kolegów
-
Spoty wrocławskie
Szczurek trzeba coś zorganizować w tym nowym roku
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jest ciut lepiej, ale wciąż trochę brakuje tej mocy... Zobaczymy co czas przyniesie Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Wyniku z hamowni jeszcze nie wrzuciłem ale wyszło 199ps i 402 nm jednak sprzęgło się trochę slizga i będzie pewnie w lutym wymiana. A dzisiaj ostatnia część która pomoże mi uwolnić się od monochromu Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Zakup auta na niemieckich tablicach
Nic nie zostaje w urzędzie za tablicę zaplaciles i są Twoje. Jedynie naklejki z TUV i znaczkiem landu są zdrapywane. Jednak na miejscu Pawła nie kupował bym w ten sposób auta. Moje pierwsze auto było w ten sposób kupione i była to mina straszna...
-
B8 TrOOOOp
Zdarzyło się wam że po otwarciu auta z pilota jedne drzwi były nadal zamknięte?
-
Spoty wrocławskie
gdzie to jest? Bo na mapach nie widzę może też bym się wybrał