Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak pojedziesz do ASO to zaraz będą się za emisje spalin łapać... u mnie auto miało muła, ale na rolkach 150 ps wypluło po akcji serwisowej.
  2. Ewentualnie przy powtórnym lakierowaniu ktoś wcisnął swoje paluchy tam gdzie nie trzeba i efekt taki właśnie jest.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jednak Sachs?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok więc normalnie mogę wziąć Bilstein'a?
  5. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I jak to wyglądało podniosło sie względem tego co było ori? Po podobno jest tylko pod 1be w zamiennikach Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wkładał ktoś pod zawieche 1bv jakieś inne amorki jak ori z Aso?
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Zaraz zaktualizuje pierwszy post [emoji6] @Młody_drog Ja jadę Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. Mała aktualizacja UCZESTNIK ZLOTU: nick: TOM3K OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Anetka Bez dwóch osób dodatkowych
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W dziale o skrzyniach masz tabelę jakie skrzynie przy jakich kodach silnika szly
  10. Nie wiem o jakiej ilości dokładnie mówisz. Ale jakieś 3 miesiące temu zamawiałem magiczne gąbki . Na aukcji "jedna sztuka" to 100 gąbek a zamówiłem w sumie 20 tych "sztuk" wartość końcowa to 49 euro i poszło bez problemu.
  11. No cóż Bardzo proszę używać poniższego formularza: UCZESTNIK ZLOTU: nick: TOM3K OSOBA TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Anetka DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA: imię/nick: Magdalena imię/nick: Damian
  12. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jakie sprzęgło wsadzić do CAGA ? To sprzęgło z a6 o którym pisał gdzieś wrc pasuje p&p ? W aucie obecnie jest 199 Km będzie pewnie jakaś korekta
  13. Polifty maja inny podatek inna klasa emisji spalin nawet 2011 rok ma niższy podatek Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  14. I tak pewnie ich czeka delikatna korekta lakieru więc możesz chwile polatać ?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niemcy nie znają umiaru
  16. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    :grin: Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  17. Cześć. Biorę udział w konkursie gdzie potrzebne są lajki. Jak ktoś ma możliwość i chęci to może coś od siebie zostawić pod moim zdjęciem (Tomek Pilarski) które jest w komentarzu https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1898162810514388&id=1830622877268382
  18. Dzisiaj to sam nie dam rady ale do soboty włącznie chętnie w każdy dzień w niedzielę wracam do ciapatych kolegów
  19. Szczurek trzeba coś zorganizować w tym nowym roku
  20. Jest ciut lepiej, ale wciąż trochę brakuje tej mocy... Zobaczymy co czas przyniesie Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  21. Wyniku z hamowni jeszcze nie wrzuciłem ale wyszło 199ps i 402 nm jednak sprzęgło się trochę slizga i będzie pewnie w lutym wymiana. A dzisiaj ostatnia część która pomoże mi uwolnić się od monochromu Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  22. Nic nie zostaje w urzędzie za tablicę zaplaciles i są Twoje. Jedynie naklejki z TUV i znaczkiem landu są zdrapywane. Jednak na miejscu Pawła nie kupował bym w ten sposób auta. Moje pierwsze auto było w ten sposób kupione i była to mina straszna...
  23. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdarzyło się wam że po otwarciu auta z pilota jedne drzwi były nadal zamknięte?
  24. gdzie to jest? Bo na mapach nie widzę może też bym się wybrał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.