Treść opublikowana przez wojtus1199
-
Świece zapłonowe
Witam Jakie świece zapłonowe stosować w 2.0 tfsi 225km fuelflex? Są jakieś specjalne? Czy normalne zwykle kupować?
-
Rozmieszczenie emblematów A4 avant B8 2.0 TDI quattro
tutaj masz wszystko
-
Ile czynnika A4 B8 allroad 2.0TFSI?
dziękuje
-
Grupowe chipowanie CTR Tunning Zabrze
jaka cena standardowa za taką usługe?
-
Ile czynnika A4 B8 allroad 2.0TFSI?
witam mam autko z uza i nie mam naklejki z czynnikiem, ile trzeba czynnika do allroad 2015r?
-
Olej do tiptronic
a z ciekawości na dynamiczną ile trzeba liczyć oleju?
-
Olej do tiptronic
Ok, dzieki ?
-
Olej do tiptronic
Wymiana statyczna czy dynamiczna? Przebieg 177tys km
-
Olej do tiptronic
witam jaki olej zastosować do skrzyni tiptronic 8 biegowy? allroad 2015r
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
ok, dziękuje;)
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
a świece jakie doradzicie?
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
nie mam ulubionego producenta;) co jest polecane do tfsi?
-
Olej do 2.0 tfsi CPMB
witam zakupiłem z usa allroad polift 2015r. chce wymienić olej, jaki zastosować? silnik to CPMB 225km fuelflex chyba. z góry dzieki za pomoc
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Kup porządne opony. To jedyna rzecz która łączy niebo z ziemia
-
Nadkola przednich Błotników z polifta
Dopytaj w audi. Na allegro jest serwis autoryzowany z Rzeszowa i chętnie odpowiada na takie pytania
-
Grubość lakieru
Jak dla mnie jest ok. Lepiej sprawdź czy nie jest z dwóch zespawany bo wtedy poszycie też może być igła. Ja mam do sprzedania allroada 2015 jak byś szukal
-
Czy będzie pasował błotnik przedni z wersji europejskiej?
Z tego co wiem tylko allroad miał inne
-
Maska
Do allroad też pasuje. Byłem był polift
-
konwersja lamp z usa na EU
witam z racji że płynie do mnie allroad z usa potrzebuje go przystosować na europę. czy jest na grupie fachowiec z podkarpacia/małopolski lub okolic kto by mi przerobił i zakodował lampy tylne?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
cześć proszę rozkoduj mi vin WA1UFAFL5GA002557 a4 usa
-
1.9 AWX by Gregor10
Będziesz zadowolony. Szybko, sprawnie i na temat:)
-
1.9 AWX by Gregor10
Czuć czuć, autko lepiej się wkręca i jest dużo lepsza elastyczność, polecam:)
-
1.9 AWX by Gregor10
oponki 225 45 17, sprzęgło i wszystko inne seria
-
Kodowanie tempomatu
Witam dowiedziałem się od kolegi z forum że jak mam kierownice multi to mogę podpiąć do modułu tempomat(manetke mam gdzieś w garażu). Potrzebuje więc kogoś kto by mi pomógł to zamontować(zakodować). Czy jest ktoś z okolicy: Dębicy-Pilzna, Tarnowa-Mielca- Rzeszowa co by mi to ogarnął? Ps jest sens podcinać obudowę pod manetkę czy szukać innej? pozdr
-
1.9 AWX by Gregor10
Na takim właśnie bezpiecznym programie mi zależało żeby auto długo posłużyło. Co do serii to też się zdziwiłem, Miło widzieć bonus od producenta:)