Treść opublikowana przez wojtus1199
-
1.9 AWX by Gregor10
Witam Właśnie odebrałem swoją a4 po strojeniu oraz sofcie i chciałem się wam pochwalić wykresem. Ja jestem po raz kolejny bardzo zadowolony, a wy Panowie jak oceniacie pracę ? Samochód seria przebieg 240tyś
-
Ciezko pali pod dłuzszym postoju
kolego i jak uporałeś się z problemem bo ja mam podobny;/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Zdecydowałem się przełożyć tylko przód z przyciskami, w sumie tylko na tym mi zależało. Nie potrzebuję dolnego zakresu od16 stopni;) Ps po całych tych zamianach zauważyłem że po przekręceniu kluczyka słychać takie jakby stukanie od klapek klimatyzacji czy coś. Dochodzi to gdzieś z okolicy schowka. Nawiew działa ok, ale zastanawiają mnie te dźwięki, co to może być?
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Koledzy ja zakupiłem klimatornik do mojej b6 z oznaczeniem 8E0 820 043 AA H14/S24 i faktycznie regulacja jest od 16 stopni ale nie działa tyla szyba i nawiew jakiś zduszony jest. Czyli w tym modelu pomimo że jest od b6 trzeba zrobić adaptację i wstawić przekaźnik?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem jak widać z podkarpacia i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6;) Na razie wszystko seria ale myślę sobie wprowadzić kilka delikatnych zmian;) pozdrawiam