Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
a powiedz mi co to za problem jest ??? dla mnie zaden Sebuś, serio serio ? :> <3 :*
-
Spociki Łódzkie
jak dzin lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D no jest fajna nawet bardzo Zes mnie kurna wywolal takie zdjecia to moglbym miec w wielkim formacie i z autografem
-
Spociki Łódzkie
Kurcze... Ona fajna jest
-
Chip
chip oferowany przez Pawel_M to chip do silnika AEB, Twoj silnik to ANB jedyne co mozesz zrobic to pojechac do ktoregos z polecanych tunerow i zrobic program jak Bog przykazal
-
Chip
nie bedzie pasowal
-
mbc a N75
montuje sie zamiast n75, gdzies widzialem schemat wpiecia w instalacje podcisnieniowa z podlaczonym n75. pytanie tylko po co mbc ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
td05hr-16g6-9.8t
-
Spociki Łódzkie
a i owszem modul bluetooth do EMU i turbo od evo a poza tym to czekam na okienko serwisowe i kolo 1-2 bede robil upgrade kilku systemow
-
Spociki Łódzkie
:* <3:brzydkibanan:
-
Spociki Łódzkie
ja jestem na posterunku ale moja niesmialosc nie pozwala mi sie odezwac
-
Spociki Łódzkie
jednocześnie mięśnie i krągłości... mój penis jest zdezorientowany
-
Spociki Łódzkie
jestes moim ulubionym czarnuchem !
-
Spociki Łódzkie
Seba a dlaczego ty nie dostałeś awansu do różowego ?
-
Spociki Łódzkie
nigdy w zyciu nie konfigurowalem WDS bo jest to glupie rozwiazanie. niemniej jednak w kazdym urzadzeniu jakie widzialem przy konfiguracji wds podawalo sie mac adres stacji bazowej na urzadzeniu rozszerzajacym i adres mac urzadzenia rozszerzajacego na stacji bazowej. jakie masz zabezpieczenia wifi ? zacznij od wylaczenia wszystkich i sprawdz czy cos sie zmieni. jezeli zadziala to wlacz najpierw wep a pozniej wpa. spotkalem sie juz z przypadkiem ze urzadzenia nie chcialy sie dogadac z zabezpieczeniami wyzszymi niz wep. moze tez byc tak ze implementacje wds na obu urzadzeniach nie sa ze soba kompatybilne i nie zadziala ci to za zadne skarby. nie prosciej polaczyc oba urzadzenia kablem ? musi byc wds ?
-
Spociki Łódzkie
a z czym masz problem ?
-
Spociki Łódzkie
Marcin on sie pomylil mial na mysli ze po wyjezdzie nie bedzie pil hmm... moze i masz racje. no dobra - jedno piwo moze wypic w czasie wyjazdu ! lezy zestaw tarcze 330, zaciski porsche 911 996 i klocki :> 330 to solidnie. Powinno ladnie ANTYsmigac Remik ! <3 :*
-
Spociki Łódzkie
chlopaki ale Seba obiecal mi ze dla dobra naszego zwiazku nie bedzie pil na wyjezdzie...
-
Spociki Łódzkie
lezy zestaw tarcze 330, zaciski porsche 911 996 i klocki :>
-
Spociki Łódzkie
zakupow ciag dalszy - heble na tyl - 280mm tarcze i zaciski z S8 narazie bez słit fotek
-
Spociki Łódzkie
Na mnie tez tylko tabcin dziala! To znak
-
Spociki Łódzkie
Remik rozbil bank i ustawil poprzeczke bardzo wysoko. niestety remont mieszkania musze odlozyc na pozniej i trzeba rezac konie a launch faktycznie wymiata
-
Spociki Łódzkie
Cos mi mowi ze moze bedzie slychac strzaly...
-
Spociki Łódzkie
to moze i ja sie pokaze na spocie
-
Spociki Łódzkie
No i co zdradzasz tajemnice naszych rozmow? Przeciez napisalem to po to zeby dopiec Sebie naszemu kochanemu :* <3