Treść opublikowana przez marcindlug
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
w jakim sensie k04 jest przyszlosciowe ? przeciez to sa trubiny o zblizonej wydajnosci. polecam graty od tego sprzedajacego - to jest kolega z naszego forum. mozesz tez uderzyc do kolegi Inkognito ktorego uslugi rowniez polecam.
-
Spociki Łódzkie
sam bym tego lepiej nie zrobil
-
Spociki Łódzkie
nie, Sweet Brokacik - Indeks
-
Spociki Łódzkie
a widzisz... ja bylem kiedys na forum gdzie pisali ze dżastin biber jest meski - w to tez bys uwierzyl ?
-
Spociki Łódzkie
a to filtry sie zmienia ?
-
Spociki Łódzkie
ja nie modze ! razem z Toba poka ulotki !
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
chciałbym zakomunikować że Seba nasz kochany jest najfajniejszy na całym świecie zrobił mi taki prezent, taką niespodziankę, że nikt tego nie przebije parafrazując klasyka "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Seba, prezes naszego łódzkiego klubu"- Spociki Łódzkie
jestem z doskoku :/ jak cos to wal na PW- Spociki Łódzkie
teraz jestem- Spociki Łódzkie
Seba ! jestem gotowy na moja niespodzianke !- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
cygan powiadasz- Spociki Łódzkie
zrobie wszystko zeby dotrzec ale moze byc ciezko :/ jak cos to nagraj ujecie z pozdrowieniami dla mnie- Spociki Łódzkie
bylo super, jestes cudowny ! nikt mnie tak nie nawilza jak Ty ! zdjecia beda u mnie na tapecie ! :*- Spociki Łódzkie
no elegancki szansonista a i utwor przepiekny Ty wiesz jak mi dogodzic- Spociki Łódzkie
moze dzis podbije wieczorem eleganckie chlopaki... nie ma co- Spociki Łódzkie
byles juz u DJ ?- Spociki Łódzkie
eee... to nie dla mnie- Spociki Łódzkie
chce poznac- Spociki Łódzkie
Seba ! wczoraj wspominales ze bedziesz krecil cos z Karolina Owczarz. Kiedy i czy wezmiesz mnie ze soba ?- Spociki Łódzkie
wyglada na to ze dla niektorych troche tak jest- Spociki Łódzkie
no prawde ci powiedzial Ty ! a moze on cie podrywal ?- Spociki Łódzkie
oj Seba Seba... jestes delikatny jak kula z pistoletu :*- Spociki Łódzkie
w sumie to ja równie urodziwy... pasowalibyśmy do siebie - Spociki Łódzkie