Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

Posiadam 1.8t 150km w B6, chciał bym nie co go polepszyć i teraz potrzebuje rady od czego zacząć nie interesująca mnie jakieś mega osiągi ale skromne 200+ km.

Dodam jeszcze ze mam niewielki budżet na to przedsięwzięcie.

Na początek myślałem o intercoolerze np. takim INTERCOOLER AUDI A3 8L VW GOLF 4 BORA 1.8T (2754983623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego dolot np. Układ dolotowy CAI DOLOT AUDI A4 1.8T (2787803746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jakiś Blow Off ale czytałem ze jedni maja z nim problemy a inni nie wiec chciał bym poznać wasza opinie, dodam ze zawsze go chciałem mieć wiec mi na nim zależy.

i oczywiście zawirusować komputer.

ps. jeśli będzie się ktoś wypowiadał to proszę niech nie pisze w skrótach bo w 3/4 nie mam pojęcia o co chodzi i jeśli by mógł niech wyśle z odpowiedzą link do danej części.

z góry dzięki

Opublikowano
witam,

Posiadam 1.8t 150km w B6, chciał bym nie co go polepszyć i teraz potrzebuje rady od czego zacząć nie interesująca mnie jakieś mega osiągi ale skromne 200+ km.

Dodam jeszcze ze mam niewielki budżet na to przedsięwzięcie.

Na początek myślałem o intercoolerze np. takim INTERCOOLER AUDI A3 8L VW GOLF 4 BORA 1.8T (2754983623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego dolot np. Układ dolotowy CAI DOLOT AUDI A4 1.8T (2787803746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jakiś Blow Off ale czytałem ze jedni maja z nim problemy a inni nie wiec chciał bym poznać wasza opinie, dodam ze zawsze go chciałem mieć wiec mi na nim zależy.

i oczywiście zawirusować komputer.

ps. jeśli będzie się ktoś wypowiadał to proszę niech nie pisze w skrótach bo w 3/4 nie mam pojęcia o co chodzi i jeśli by mógł niech wyśle z odpowiedzą link do danej części.

z góry dzięki

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Opublikowano

jak masz mały budżet to rób sam soft i tyle

Opublikowano
  • Autor

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

Opublikowano

milion razy było pisane o modach 1.8t wiec polecam poczytać temat "modyfikacje 1.8T" i będziesz juz troche wiedział

Opublikowano

zrob sobie soft... nieduzym nakladem zrobic 190+:wink:

dalsze zabawy to juz sporo wieksza kasa.

Opublikowano
  • Autor

a orientuje się ktoś gdzie robią takiego softa we wroclawiu ? jaki jest miej więcej tego koszt ?

Opublikowano

ECU projekt. ja placilem 1200 ale to bylo w ramach gropowki. i to jest najtanszy sposob na przyrost mocy.

Opublikowano

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i gitara o to właśnie chodziło.

czemu blow off-a odradzasz

a jeszcze jedno pytanie czy zamiast turbo k03-073 nie lepiej k04 nieco droższe ale bardziej przyszłościowe.

Bo czytałem "modyfikacje 1.8T" i tam wszyscy o tym pisali.

i od tego gościa z allegro kupować do 1.8t dolot i cooler?

Opublikowano
no i gitara o to właśnie chodziło.

czemu blow off-a odradzasz

a jeszcze jedno pytanie czy zamiast turbo k03-073 nie lepiej k04 nieco droższe ale bardziej przyszłościowe.

Bo czytałem "modyfikacje 1.8T" i tam wszyscy o tym pisali.

i od tego gościa z allegro kupować do 1.8t dolot i cooler?

w jakim sensie k04 jest przyszlosciowe ? przeciez to sa trubiny o zblizonej wydajnosci.

polecam graty od tego sprzedajacego - to jest kolega z naszego forum. mozesz tez uderzyc do kolegi Inkognito ktorego uslugi rowniez polecam.

Opublikowano

Niekoniecznie, mi do przekroczenia 200KM wystarczyło jedynie montaż intercoolera i dobry soft.

Wszystko robione w ECUPROJECT, poniżej wykres.

a4b7.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

Opublikowano
Niekoniecznie, mi do przekroczenia 200KM wystarczyło jedynie montaż intercoolera i dobry soft.

Wszystko robione w ECUPROJECT, poniżej wykres.

http://img12.imageshack.us/img12/4348/a4b7.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

sam IC dał Ci 16KM czy bez niego taką serie miałeś?

Opublikowano

Samej serii nie sprawdzaliśmy, pierwsze podejście na hamowni było po montażu FMIC

Opublikowano

to jak na sam fmic to bardzo dużo przybyło:shock3:

Opublikowano
to jak na sam fmic to bardzo dużo przybyło:shock3:

hehe porównaj sobie wynik na innej hamowni ;P

Opublikowano

Strasznie mocna seria - jeśli FMIC dał ci 16KM i 30Nm..:grin:

Opublikowano

Jakie wtryski ma to auto?

Opublikowano
Strasznie mocna seria - jeśli FMIC dał ci 16KM i 30Nm..:grin:

Jeden ruch w ustawieniach hamowni i mamy serie że HO..HOOO... :grin:

Chciał bym zobaczyć logi tego auta 002, 020, 115, 118 :whistling::whistling:

Opublikowano

DV Forge 007 czym on sie rożni od zwykłego bova

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.