Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach


FleShu

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Posiadam 1.8t 150km w B6, chciał bym nie co go polepszyć i teraz potrzebuje rady od czego zacząć nie interesująca mnie jakieś mega osiągi ale skromne 200+ km.

Dodam jeszcze ze mam niewielki budżet na to przedsięwzięcie.

Na początek myślałem o intercoolerze np. takim INTERCOOLER AUDI A3 8L VW GOLF 4 BORA 1.8T (2754983623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego dolot np. Układ dolotowy CAI DOLOT AUDI A4 1.8T (2787803746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jakiś Blow Off ale czytałem ze jedni maja z nim problemy a inni nie wiec chciał bym poznać wasza opinie, dodam ze zawsze go chciałem mieć wiec mi na nim zależy.

i oczywiście zawirusować komputer.

ps. jeśli będzie się ktoś wypowiadał to proszę niech nie pisze w skrótach bo w 3/4 nie mam pojęcia o co chodzi i jeśli by mógł niech wyśle z odpowiedzą link do danej części.

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Posiadam 1.8t 150km w B6, chciał bym nie co go polepszyć i teraz potrzebuje rady od czego zacząć nie interesująca mnie jakieś mega osiągi ale skromne 200+ km.

Dodam jeszcze ze mam niewielki budżet na to przedsięwzięcie.

Na początek myślałem o intercoolerze np. takim INTERCOOLER AUDI A3 8L VW GOLF 4 BORA 1.8T (2754983623) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tego dolot np. Układ dolotowy CAI DOLOT AUDI A4 1.8T (2787803746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jakiś Blow Off ale czytałem ze jedni maja z nim problemy a inni nie wiec chciał bym poznać wasza opinie, dodam ze zawsze go chciałem mieć wiec mi na nim zależy.

i oczywiście zawirusować komputer.

ps. jeśli będzie się ktoś wypowiadał to proszę niech nie pisze w skrótach bo w 3/4 nie mam pojęcia o co chodzi i jeśli by mógł niech wyśle z odpowiedzą link do danej części.

z góry dzięki

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milion razy było pisane o modach 1.8t wiec polecam poczytać temat "modyfikacje 1.8T" i będziesz juz troche wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś gdzie robią takiego softa we wroclawiu ? jaki jest miej więcej tego koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara o to właśnie chodziło.

czemu blow off-a odradzasz

a jeszcze jedno pytanie czy zamiast turbo k03-073 nie lepiej k04 nieco droższe ale bardziej przyszłościowe.

Bo czytałem "modyfikacje 1.8T" i tam wszyscy o tym pisali.

i od tego gościa z allegro kupować do 1.8t dolot i cooler?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara o to właśnie chodziło.

czemu blow off-a odradzasz

a jeszcze jedno pytanie czy zamiast turbo k03-073 nie lepiej k04 nieco droższe ale bardziej przyszłościowe.

Bo czytałem "modyfikacje 1.8T" i tam wszyscy o tym pisali.

i od tego gościa z allegro kupować do 1.8t dolot i cooler?

w jakim sensie k04 jest przyszlosciowe ? przeciez to sa trubiny o zblizonej wydajnosci.

polecam graty od tego sprzedajacego - to jest kolega z naszego forum. mozesz tez uderzyc do kolegi Inkognito ktorego uslugi rowniez polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, mi do przekroczenia 200KM wystarczyło jedynie montaż intercoolera i dobry soft.

Wszystko robione w ECUPROJECT, poniżej wykres.

a4b7.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, mi do przekroczenia 200KM wystarczyło jedynie montaż intercoolera i dobry soft.

Wszystko robione w ECUPROJECT, poniżej wykres.

http://img12.imageshack.us/img12/4348/a4b7.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. :facepalm: ... lepiej nie rób nic i jeździj serią :grin:

Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi :decayed:

Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego

OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie.

Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500

Robi się nam wtedy spokojnie 220KM

chciałeś sensownie :decayed:

sam IC dał Ci 16KM czy bez niego taką serie miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak na sam fmic to bardzo dużo przybyło:shock3:

hehe porównaj sobie wynik na innej hamowni ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mocna seria - jeśli FMIC dał ci 16KM i 30Nm..:grin:

Jeden ruch w ustawieniach hamowni i mamy serie że HO..HOOO... :grin:

Chciał bym zobaczyć logi tego auta 002, 020, 115, 118 :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...