Treść opublikowana przez guccimane
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
świetne auto
-
Dlaczego nie moge otworzyć tematu w dziale SPRZEDAM
witam tak jak w temacie
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
wielki props dzięki !
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
z karty własnie i nie moge rozkminić w czym jest problem
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
witam mam taki problem dlaczego rnse nie czyta wszystkich plików mp3 wgrywam 20 a z tego jest tylko do słuchania 15 niektóre nie pokazują sie na wyświetlaczu
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
na allegro było napisane że potrzebne są 4 puchy i na stronie producenta, ale chyba ich trochę pogieło też myślałem że 2 dam rade
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
orjętuje sie może ktoś ile puszek spreju potrzeba na 4 felgi 17ki
-
gdzie moge kupic gril s4
a podasz link do jego auta ładny projekt
-
gdzie moge kupic gril s4
kogo to jest audiczka z forum ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
właśnie o te spojlery mi chodziło, one są montowane na klej bądź taśmę, macie może jakiś link do tematu na forum o dokładce od tej coupry będę bardzo wdzięczny
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ten od s-lina ciekawszy mi sie wydaje, a co do spoileru na drzwiach tylko on jest spojlerem boczny czy dochodzi też na próg jakiś element ?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dokładnie coś w ten deseń tylko do b6
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
witam mam takie pytanie czym sie różnie zderzak przedni i tylni, S-line od S4 i gdzie można dostać taka czarną dokładkę zderzaka Zdjecia!! Zdjecia!!
-
Video rns-e
wielkie dzięki
-
Video rns-e
Witam co trzeba zrobić żeby odtwarzać video teledyski w navi plus trzeba jakiś odpowiedni format skonwertować czy dokupić adapter może mi ktoś pomudź
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
wielkie dzięki !
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
i na czym polega jego działanie bo nie moge tego nigdzie znaleść
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
DV Forge 007 czym on sie rożni od zwykłego bova
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
patrząc na włącznik świateł to ona ma chyba z milion kilometrów najechane heheeh :decayed::decayed:
-
Przetwornica Valeo bi XENON
witam mam problem szukam przetwornic do bixa i sie zastanawiam czy te będą pasowały???? Przetwornica Valeo bi XENON AUDI A4 VW PASSAT (2815678351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
A4 B6 Francuz
Gratuluje zakupu ładne auto, mam też B6 z oryginalnym przebiegiem 176k ale u mnie nie ma żadnego wytartego guzika są jak nóweczki chyba że wkładałeś inne radio i klimatronika, a co do aut z Francji znam ten rynek od 2 lat bo mieszkam tutaj na co dzień tutaj jak byś chciał kupić auto z takim przebiegiem i nie bite oczywiście trzeba dać jakieś 8tys euro chyba że było bite to jakieś 3-4k mierzyłeś lakier czujnikiem?
-
b6 głośnik na półce z tylu
dzięki bardzo za info
-
b6 głośnik na półce z tylu
a różnica jest spora w nagłośnieniu bose od standardowego ?
-
b6 głośnik na półce z tylu
myślisz że lepiej by grał od jakiegoś ground zero czy pioneera ?
-
b6 głośnik na półce z tylu
wiem wiem rzucałem na niego okiem tylko nie ma mnie w polsce a chce kupić jakiś zamiast niego