Treść opublikowana przez dawid_92
-
[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !
postaram sie ale wolalbym by ktos kumaty byl i pomogl
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
to już po waszych wypowiedziach mam dylemat. które wkońcu brać ? ;P czas niedługo zmieniać i nie wiem które brać.
-
[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !
Jest ktoś z pomorskiego kto pomoże spasować idealnie zderzaki przód i tył ? Zapłacę jeśli będzie potrzeba, tylko chce by to jakoś wyglądało. drugi problem polega na tym, że mam wersje przed liftową, a lampy przednie mam poliftowe. i to też jest utrudnienie bo zderzak odstaje ale przez lampy idzie troche w dół. maska ociera o zderzak bo są ślady.
-
jaką paste polerska kupić na maszynę
do polerowania pasty menzerna najlepsze
-
[A4 B5] szukam kogoś kto naprawia fotele POMORSKIE !
Szukam tu kogoś kto jest ogarnięty i porafi naprawić fotel kierowcy, bo piszczy, zgrzyta ;P albo kto ma namiar na dobrego tapicera który to robi WOJEWÓDZTWO POMORSKIE. z Góry dziękuje
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
Wiec brac kamoki czy ms sport?
-
komplet wahaczy na przód, jaki wybrać, szybka pilna decyzna i opinia potrzebna!
Witajcie Panowie. Musze jutro zamówić komplet wahaczy, nie wiem jakiej firmy wybrać, poleci ktoś coś? podam pare linków i nazw dajcie prosze znać ) Master sport -http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-master-sport-i4700008818.html Dachstein - http://allegro.pl/wahacz-wahacze-audi-a4-b6-b7-a6-c5-vw-passat-b5-fl-i4685072123.html Hart - http://allegro.pl/wahacze-hart-komplet-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-i4742332205.html czy może polecacie inne ? które z nich sprawdza sie i nie pukają po 10 czy 20 tysiacach i starczają na lata? Dziękuje za odpowiedź, śpieszy mi sie, ponieważ nie mam zbytnio dużo czasu żeby przeszukiwać tematy, dziękuje za wyrozumiałość.
-
[A4 B5] potrzebny schemat kabli kostek radiowych
Widzę masz troche inny układ kostek.
-
[A4 B5] potrzebny schemat kabli kostek radiowych
no tak, ale gdzieś muszą iść dwa kable bo wszystkie miejsca w kostce zajęte są
-
[A4 B5] szumi radio, gubi zasięg podczas jazdy
nie mam batu antenowego, antenę mam w tylnej szybie. "podepnij kabel antenowy pod karoserie pojazdu moze to coś pomoże" czyli jak dokładnie ?
-
[A4 B5] potrzebny schemat kabli kostek radiowych
Witajcie. Potrzebuję schemat kabli radiowych, które wychodzą do radia. Czyli tych wystających kostek które podpina sie do radia. Bądź też jakieś szczegółowe zdjęcie tych kabli wpiętych do kostki, żeby było widać. Bo odpiął mi się brązowy kabel od kostki tylnych głośników i nie wiem gdzie powinien być. Audio zwykłe bez systemu BOSE chodzi mi bardziej o schemat kostki kolorowej niebiesko-zielono-zółtej.
-
[A4 B5] szumi radio, gubi zasięg podczas jazdy
powiem Ci że miałem na przedniej szybie kabel antenowy z naklejaną na szybe tasiemką i on też miał wzmacniacz w sobie i było tak samo prawie.
-
[A4 B5] szumi radio, gubi zasięg podczas jazdy
właśnie to się zaczęło gdy zamontowałem ksenony, jakieś od bmw. Ale ksenonów nie mam dawno ;/ i sie zastanawiam. wywaliłem separator antenowy bo z nim było jeszcze gorzej i narazie jest ok, ale słychać szumienie czasem i gubi zasięg czasem. Separator podłączałęm do niebieskiego kabla w radiu.
-
[A4 B5] szumi radio, gubi zasięg podczas jazdy
Tak jak w temacie. Podłączałem już separatory, wzmacniacze antenowe, filtry przeciwzakłóceniowe i nic nie pomaga. Co może być przyczyną że radio gubi zasięg, szumi. nie zawsze, ale często. jakieś pomysły? i rozwiązania ?
-
czym skleić podsufitówkę by nie opadała ?
a ranty czym skleić ? żywicą ?
-
czym skleić podsufitówkę by nie opadała ?
na zdjęciu tego za bardzo nie widać, jest połamany laminat, to coś do czego jest przyklejony materiał na podsufitówkę
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
oki zrobie tak jak tylko będę miał czas
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
płynu raczej nie czuć. Wymieniłem filtr kabinowy na węglowy, przepłukałem odpływy, oraz odpływ od klimatyzacji, musiałem płaskim śrubokrętem potraktować żeby dziura przeszła na wylot. po tym jak stukalem czymś słyszałem metaliczny dźwięk czyli dźwięk zawieszenia, czyli odpływ jest ;-) pod obudową filtra kabinowego jest taka gąbeczka, przez nią pewnie woda sie lała. bo filtr też delikatnie był mokry, tzn było widać że był zalany.
-
[A4 B5] pytanie odnośnie anteny radiowej
Tak, ja wiem, że antena jest w tylnej szybie, a dokładnie z boczku po lewej stronie jest wzmacniacz od anteny i od niego idą już kable do szyby. ale mam jeszcze taki kabel co idzie do podsufitówki. Może dodatkowa jakaś antena tam była czy coś?
-
[A4 B5] pytanie odnośnie anteny radiowej
Chłopaki takie pytanko małe, odchyliła mi sie podsufitówka, zobaczyłem kabel antenowy od radia ale nigdzie nie jest przymocowany, sama końcówka okrągła jakaś jest. w boczku jednym jest ten wzmacniacz antenowy i od niego idzie ten kabelek do góry w podsufitówkę. Czy czegoś u mnie brakuje, czy tak ma być, że on leży sobie luzem tam, czy jak ?
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
wczoraj jak wsiadłem to był taki dziwny zapach, nie wiem może wilgoci czy coś, i zobaczyłem, że dywan od strony pasażera jest mokry.
-
czym skleić podsufitówkę by nie opadała ?
kolego ale materiał mam dobry na podsufitówce. opada mi z tyłu bo nie ma sie jak trzymać bo to drewno czy co to jest tam cienkiego na czym materiał sie trzyma uszkodziło sie.
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
właśnie klima u mnie nie działa bo mam wyciek najprawdopodobniej ze sprężarki. dlatego jak włacze nawiew to jeszcze bardziej parują ;// Podszybie wszystko jest ok złożone.
-
[A4 B5] Parujące szyby po myjce bądź deszczu
filtr wymienie napewno. tylko co jeszcze jakiej przyczyny moge szukać no i gdzie. żeby poświęcić jeden dzień i po sprawdzać.
-
czym skleić podsufitówkę by nie opadała ?
Jeszcze jedno pytanko, posiadam roletę z tyłu i zahaczona jest o podsufitówkę. Niestety mocowanie podsufitówki jest zniszczone i odpada. Czym można je skleić? Nie chodzi mi o materiał podsufitówki lecz o to co podsufitówka jest wklejona w to. Jakiś pomysł co zrobić by nie opadała na dół?