Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pimalwalcz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pimalwalcz

  1. Witam. Niestety musiałem sprzedać swoją b4, szukam taniego wozidła z LPG do pracy. będę wdzięczny za info o ewentualnych ofertach na tanie niezawodne auto.
  2. Dzięki sprawdze
  3. Powitał. Znacie kogoś w Toruniu kto dobrze obszyje kierownicę?
  4. pimalwalcz odpowiedział(a) na pimalwalcz temat w 1.8T
    olej full
  5. pimalwalcz opublikował(a) temat w 1.8T
    witam dzis w czasie podróży A4 B7 na autostradzie (prędkość znaczna :-) zaświeciła się kontrolka oil pressure po zatrzymaniu auta, zgaszeniu i ponownym odpaleniu jest ok proszę o opinie
  6. witam' panowie co sądzcie o felgach na zime http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-alu-16-cali-7j-x-16-oryginalne-audi-stan-bdb-CID5-ID4iJ2h.html#b4c9355279
  7. powitac powiedzcie mi jaką felge na zimę włożyc 205/55 r16 ? 235/45/r17 ? czy rozstaw śrób to 5x112? thx
  8. po dłuższej eksploatacji spalanie: miasto: od ok 9.5 L w góre trasa: 7.6 L bardzo ekonomiczna jazda 8.5 L normal
  9. witam panowie,zamawiał ktoś ramki z forum? bo juz czekam i czekam......
  10. dzięki spróbuje bez urywania:wink:,
  11. Czekam na blachy bo auto swiezunia, i chetnie poznam opinie i rady specjalistow,
  12. Probowalem, nie moge, od ktorej strony zlapac?
  13. - Klimatronik 2-strefowy - 8 poduszek powietrznych - Czujniki parkowania - Abs,esp,asr - zmieniarka cd na 6 płyt - Kierownica wielofunkcyjna - Tempomat to tyle ---------- Post dopisany 25-05-2014 at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 11:59 ---------- dozbroić koniecznie trzeba w s-line. nie mogę znaleźć wlepki z wyposażeniem(w zapasie brak) chyba zerwał
  14. powiedzcie, czy jakieś spociki na Toruń się szykują?
  15. powitać
  16. olej zrobiony, nowe świece NGK, filtry paliwa (200zł) zostaje klima do czyszczenia
  17. logi spr jest ok
  18. Witam Udało się i jest moje pierwsze Audi A4 B7 1.8T jak widać manual, navi, i inne zabawki
  19. Witam W końcu jestem właścicielem A4 B7 1.8 T:banan: Proszę o info na co zwrócić uwagę odnośnie silnika itp. jego eksploatacji oczywiście wymienię olej, filtry ( rozrząd ok) przebieg 206 tys chcę dopieścić moją czarną perłę
  20. pimalwalcz odpowiedział(a) na Matrinio temat w 2.0
    dzięki za opinie . teraz tylko trzeba znaleźć ładnego 1,8T
  21. pimalwalcz odpowiedział(a) na Matrinio temat w 2.0
    przyłączam się do pytania kolegi. z tego co przeglądałem 2.0 pali odrobinę mniej od 1.8 T
  22. obecnie fiat stilo ale szukam A4 B7 1.8T.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.