Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pietrz44

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pietrz44

  1. Oświetlenie wnętrza z białego ciepłego na białe zimne, na zdjęciach słabo widać ale jest ok
  2. Logo Audi z napisem w miejsce podświetlenia drzwi
  3. Wpadło parę nowych rzeczy do auta. Na początek prezentuje dynamiczne kierunki w lusterkach 20190117_171459.mp4
  4. Dawaj te zdjęcie. Auto stoi ale jakby czuć już tą dynamikę, że za chwilę ruszy. Z Drive mi się kojarzy ?
  5. Jak to daytona to zdecydowanie brat albo siostra mojej A4. Te fotki to nowe są ? Gdzie teraz 18 stopni jest i tyle liści na drzewach ?
  6. Jak bzykanie ? to z reguły dla żon kolor auta jest ważny
  7. Jak się budowałem 8 lat temu to mniejsza działka niż 30 arów nie mogła być na wsi. A teraz 2200 m2 trawy do koszenia. Dobrze, że traktorek ratuje sytuację.
  8. A w ogóle to jaki to kolor ? To chyba nie daytona ?
  9. 3072 m2 (44m x 70m). Prawie ?‍? ?
  10. Wcześnie kolega zaczynał z poważną motoryzacją, pierwsze auto w wieku 9 lat ?
  11. Fajna sztuka, taki trochę brat bliźniak mojej A4-rki
  12. Czy pomysły modów pochodzą czasami z tego co zauważyłeś w autach, którymi się zajmujesz w pracy ?
  13. Przyczyna ubytku płynu znaleziona. Kupiłem nowy korek zbiorniczka wyrównawczego i jest ok ?
  14. Jutro obczaje olej
  15. Jeśli szkoda nie była związana z oglądaniem filmu podczas jazdy to z jakiego powodu mają nie wypłacić odszkodowania z AC ? Sama potencjalna możliwość to nie powód. Równie dobrze mogliby nie wypłacić odszkodowania bo jest możliwość jechania autem 200km/h, choć w trakcie szkody jechało się 50 km/h.
  16. pietrz44 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jednak się nie podobają ?
  17. Barum Polaris 5 245/40 R18 97 V XL FR - miałem już zimówki tej firmy i były ok, w tym rozmiarze cena jest też bardzo dobra. Letnie też mam Barumy kupione pod koniec 2017 przez poprzedniego właściciela z Niemiec
  18. Pakiet zima już na miejscu, w skład wchodzą podawane przeze mnie wcześniej felgi Borbet Y 18" Tittan oraz opony 245/40/18. Fotki zapodam w weekend bo jak wyjeżdżam do pracy jest ciemno i tak samo jak wracam.
  19. Kierunki i ledy do wnętrza już dostałem ale jeszcze nie założyłem do auta. Jak założę to dam info.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.