Treść opublikowana przez gowor86
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Arkadiush co ty wogóle chcesz sprzedać?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Fajnie że w Piotrkowie jest taki parking zadaszony gdzie w ulewe można postać i pogadać. Powrót był deszczowy
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Dzisiaj spotkanie w Piotrków Trybunalski Intermarche al. Sikorskiego 7. godzina 21:00
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Dobra. Ja się stawie.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Jak coś to pojedziemy gdzieś gdzie jest jakieś daszek
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ten piątek w Piotrkowie. Godzina około 21. Ja się szykuje
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
W Piotrkowie nie macie jakiegoś miejsca co by było zadaszone?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
za małe jak dla mnie ale fajny wzór Jacca90 dawaj na spota
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Przemusiu niestety od poniedziałku pod górkę (mechanik złapał wirusa i leży w łóżku) Widziałem się z nim dzisiaj popołudniu i ma mi je poskładać do czwartku.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
dodaj zdjęcie będzie jakaś pamiątka
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Niby ten piątek wypada w piotrkowie
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Spotkanie w Tomaszowie się odbyło. Nowe auto dojechało.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Spot był i kolejne auto przyjechało. Pomału się powiekszamy.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja jestem
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie wiem idę zaraz do mechanika
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce parking kaufland ul.3-maja Sporo miejsca i łatwy dojazd od trasy. https://www.google.pl/maps/place/Kaufland+Polska+Sp.+z+o.o.+sp.k./@51.5398572,20.0068171,14z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x33e0df59d7eb3c36 Zjazd Tomaszów Centrum i cały czas prosto. od 21
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Rozmawiałem z nim i powiedział że ma jakąś robotę i dzisiaj nie da rady. To co dzisiaj koło 21 koło tomaszowa???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To jest nas 4
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja i Mario82A4 byśmy się pisali.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To może piątek(dzisiaj) koło 21???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Nie do końca. Czekam na zwrotnice do reflektorów bo się spaliła
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Piątek po 20 Sobota też po 20
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To piątek wieczór czy inny dzionek???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To można coś ogarnąć
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To do zobaczenia