Treść opublikowana przez gowor86
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Piotrków pisze się na piątek?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
dzieje się coś w piątek?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
ja odpadam w ten piątek
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
spoko ja też dzisiaj żony autem
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
zbiórka o 21
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jestem zainteresowany.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Byłem w Łodzi ale o 20:30 wracałem już do domu bo padałem na twarz. Co do tego ścigania, rozmawiałem ze znajomymi i mówili, że te spotkania opisywane na fezboku są opstawiane przez smerfy. Jak ścigają się konkretnie to ifo na telefon
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Auto nie zrobione. Nawet jeszcze nie ruszone. Ja jutro będę w Łodzi wczesniej więc jak będe miał jeszcze siły to się tam jakoś pojawię. Czyli dzisiaj pass
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
To kto chetny na dzisiaj? A jak bedzie nas mało to na jutro. To dzisiaj pauza
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Robimy coś dzisiaj? Czy wszyscy na stawiają się na jutro?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Piatek mi pasuje a przed sylwkiem też dam rade
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja jestem chętny. To kiedy?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Wesołych Świąt
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Wesołych Świąt
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja niestety odpadam. Mam kolejne pempkowe tym razem w piątek. Byliście w Łodzi??
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja będę.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
I ja się przyturlam
-
Dobry i profesjonalny zakład detalingu w Łodzi?
Jak w temacie poszukuję dobrego i fachowego zakładu który kompleksowo robi detaling w Łodzi. Na zewnątrz jak i wewnątrz auta. Mogą być też okolice Łodzi
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja się piszę na piątek. Koło mierzyłem ale trzeba założyć do nich dystans jakieś10mm żeby nie obcierało o zacisk. Te koła audi robione są w Polsce mają napis "made in Poland"
-
Klamka wewnętrzna
Wymiarami tak
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
To ktoś z piotrkowa się wybiera na spota dzisiaj???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To ktoś z piotrkowa się wybiera na spota dzisiaj???
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja się piszę
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Tak mówił że w ten piątek raczej da radę podjechać. Zbliża się piątek
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
miferA4B5 to w ten piątek dawaj