Treść opublikowana przez gowor86
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Mam propozycję co do spotów aby zachęcić do pojawiania się zrobimy jakieś konkursy lub jakieś nocne zwiedzania ciekawych miejsc. Co wy na to? Oczywiście mogą być inne propozycje.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Wstałem ale ciężko bylo.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja już dojechałem i jestem na markecie jak by co. Spot był. Nowa osoba nas odwiedziła swoim A4 b6 w sedaniku.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja będę przemek napisał że zadzwoni za godzinę.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Czyli parking 21
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
To robimy coś, czy dzisiaj sobie odpuszczamy?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Tylko nas dwóch jest chętnych? To co brak chętnych na spota. To chyba ja też dzisiaj sobie odpuszczę. Chyba że są chętni?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
To co nikt z Piotrkowa nie jedzie? To może w Tomaszowie się spotkamy.?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
To co panowie ktoś z Piotrkowa będzie? Czy tylko Tomaszów?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Gdzie lakieruje? Może go znam.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Dawaj w ten piątek na spota.
-
Spociki Radomszczańskie
To dawajcie do Piotrkowa w piątek koło 21
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Rozwijam się po woli Oby pogoda była w piątek.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Spotkania odbywają się różnie: Robimy na zmianę. Raz w Tomaszowie a raz w Piotrkowie. Przeważnie w piątki koło godziny 21. Zapraszamy
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja jestem na tak
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Mam rozumieć na sprzedaż???
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Zimno zimno ale niema co kolejna osoba dojechała nowa.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jesteśmy w 2 osoby
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Dzisiaj w Tomaszowie o 21. Narazie 2 osoby są.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja się stawie. jak ktoś chętny zapraszam
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Troszkę padało ale przecież dało się jechać i co z dzisiaj???
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
pojawia się dzisiaj ktoś??
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
W ten piątek 21 kaufland bo już informowałem kilka osób i mówili że powinni podjechać ale to się zobaczy w piątek. Jak coś to na następny raz coś się pomyśli.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jasne że tak. Piątek około 21 Tomaszów Mazowiecki parking Kaufland
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jestem za