Treść opublikowana przez gowor86
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Intermarche ul. Sikorskiego
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To gdzie i o której???
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Coś dzisiaj ???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To co spotkanie dzisiaj ???? Cisza to znaczy że dziś nic niema???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Ja w ten piątek niestety nie dam rady. Auto trafiło na warsztat i wyjedzie w sobotę jak nie będzie jakiejś obsówy. A niestety sobota odpada imieninowa impreza Teresy. Jeżeli można innym autem się pokazać to w piątek dam radę kolo 20:40 po pracy.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Mnie niedziela też pasuje.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To jak zgadujemy się na ten weekend?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Zgadujemy się na niedziele lub sobotę po 20???
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
To jaki termin by pasował i w jakich godzinach? Ja proponuje godziny po 20. dzień każdy prócz środy.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Jestem na tak. Tylko kiedy i o której?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Niedziela to taki trudny dzień. Obiady i napoje :-) Może piątek lub sobota wieczorem. Na pierwszy raz?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
A jakieś spoty w mieście są?
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Spoty w Piotrkowie to jeszcze istnieją?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Cisza. Możesz jakieś spotkanie zrobimy i zobaczymy co i kak.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jestem za organizacją jakiegoś spotkania.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Coś się dzieje w tomaszowie ze spotami?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie Jestem posiadaczem Audi S4 B5 sedan.