Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. kurde ale daleko... przyjechalbym z zona i z mlodszym smykiem...
  2. dziekuje:) kurde, ale extra ze tu mozna na kogos zawsze liczyc:)
  3. pytam bo dzwonilem do Norauto (wszystko inne pozamykane) a tam nie maja. na allegro to tak srednio chce mi sie szukac (nigdy nie wiadomo co sie tam moze trafic) ile orientacyjnie moze kosztowac komplet? jakiej firmy klocki brac? [ Dodano: 27-12-2006, 11:13 ] znalazlem taka aukcje: http://moto.allegro.pl/item150452636_klocki_ferodo_audi_seat_skoda_galaxy_vw_tyl.html co myslicie? jakos za tanio chyba...
  4. Yes z piaseczna pod warszawa o chojnackiego pytam, poniewaz kumpel ode mnie z roboty jezdzi w rajdach i chojnackiego wlasnie mi odradzal masteres (VW lupo) i Diagtronik (Skoda pick-up) poparly swoja fachowosc chociazby tymi autami ale jak wczesniej pisalem nie bralem ich pod uwage gdyz wszedzie gdzie sie oglaszaja pisza tylko o silnikach TDI
  5. senkju senkju '-)
  6. no ja bardzo chetnie ale czy Pan Marek zajmuje sie tez silnikami benzynowymi? (zdawalo mi sie ze tylko dieslami...) ale poszperam w necie, znajde kontakt i sprobuje tam uderzyc
  7. czesc zamierzam na wiosne zchipowac moja audiole dowiadywalem sie o "bezpieczny" chip w chojnacki motor sports w nadarzynie kolo warszawy za 1680 zl dostaje chip-a, strojenie i pomiary na hamowni (tyle ma byc po chip-ie 190 KM i 250-260 Nm) czy ktos z Was ma doswiadczenie z ta firma? kogo ewentualnie z okolic warszawy lub samej warszawy polecacie?
  8. o wlasnie i sie dogadalismy nie chce mi sie teraz nic mierzyc, zreszta po zalozeniu 15-tek zimowych podniesli mi auto o jakies 4 cm (wiem wiem ) wiec i tak nie bede wiedzial co i jak jedno jest pewne, wiosny doczekac sie nie moge
  9. jezusie nikt mnie nie rozumie inaczej auto przyjechalo z niemiec, lezalo tak nisko ze nie dalo sie prawie w ogole jezdzic! tarlem miska olejowa nawet na tarkach przed swiatlami a moje pytanie jest: ile musialbym podniesc auto z poprzedniego pulapu zeby dalo sie jezdzic i nie wygladalo kaszaniasto:) ot i caly problem [ Dodano: 23-12-2006, 22:05 ] tzn pytanie jest czysto teoretyczne, bo powinienem byl zmierzyc odleglosc od gleby do nadkola przed zalozeniem zimowek '-) teraz to troche po ptokach na wiosne kupie nowe opony (macie jakies 17 calowe typy na polskie drogi?), zaloze alu i dopiero bede kombinowal z optymalna wartoscia wizyta w VTG tez mnie chyba nie ominie tytulem innych modyfikacji
  10. no wlasnie zamierzalem napisac post z pytaniem ale widze ze temat jest w ruchu sam sie zastanawiam ile podniesc auto (od tej wartosci ktora byla przed zalozeniem zimowek i przed podniesiem przodu) po zimie zeby jezdzic spokojnie na 17-tkach a nie haczyc na spowalniaczach i nie bac sie kolein czy dobre firmy ktore zajmuja sie tuningiem mechanicznym beda w stanie znalezc taka wartosc gwintu w zawiasie zeby dalo sie autem w miare normalnie jezdzic przy dobrym "wygladzie"? jak pomysle teraz o wyjezdzie na wakacje z rodzina i o probie dojazdu gdzies na mazurach do domku nad jeziorem to dostaje dreszczy... '-)
  11. czesc:) dziekuje za wszystkie mile slowa! wrzuce troche fotek niedlugo:) szkoda ze nie moge wrzucic Wam dzwieku z systemu BOSE, to jest dopiero cos '-)))) wesolych! [ Dodano: 02-01-2007, 09:54 ] tak, wiem, ma hak '-) zdjeme go '-)
  12. nie nie, zle mnie zrozumiales:) wszystko z niskim autem na 17-tkach jest ok tylko musze znalezc taka wartosc obnizenia zebym nie bal sie o miske olejowa:)
  13. myslalem o 16 i zawias w dol ile sie da - ale te 17-ki rial'a robia naprawde duze wrazenie auto jest przyssane do ziemi, weitec spisuje sie rewelacyjnie nawet teraz na 15-tkach i 195/65 auto nie buja sie na boki w lukach i swietnie siedzi na jezdni
  14. chyba od s-ki na letnich gumach wygladala bosko haczylem miska olejowa na wszystkich spowalniaczach na szczescie jest gwint w zawieszeniu mimo tego zastanawiam sie czy na wiosne nie kupic 16" i troszke wyzszych opon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.