Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. zawsze podczas hamowania mozesz krzyczec: tora, tora, tora! podobno pomaga na stres '-)))))))))
  2. wlasnie czegos takiego szukalem zeby podlaczyc ipoda rozumiem ze zmieniarka nadal bedzie aktywna?
  3. kolega platiniumm na maxa zadowolony... chyba lipy w tym byc nie moze co prawda juz sie nastawilem na grzebanie przez Tomka z v-techu jak bedzie u Chojnackiego ale kasa jest nieporownywalna...
  4. 192 tys wszystko jest w ksiazce w zeszlym roku w sierpniu robiony byl u niemca rozrzad auto chodzi bez zarzutu dirty - czemu na nie?
  5. namierzylem goscia na allegro normalnie tez se zawirusuje auto, a co:)))))
  6. lukas o tym gazie to ja w kontekscie: stoi pod stacja lanos, poldek, tico, lanos, stare bmw, seicento z kratka i Twoja furmana no przesz tak sie nie da zyc!!!!! a ze auto masz za***iste to wszyscy tutaj WIĄ
  7. wszystko fajnie tylko ten gaz i drewno... :confused:
  8. ja leje za 100 pln najczesciej Pb95 jak deptalem to zrobilem po miescie za te kase 150 km (do momentu wlaczenia sie rezerwy - od razu zawsze jade na stacje) a jak jezdzilem spokojnie to 270 km [ Dodano: 20-02-2007, 17:01 ] czyli ostro - 16 l/100 km lajtowo niecale 9 l/100 km
  9. postaram sie cos cyknac
  10. za***iste foty (no i oczywiscie auto) to z wnetrza, w dzien, w szerokim kacie, no i to przyzolcone - miod '-)))))) jak juz bedzie cieplo, zglebie auto i zaloze 17" to tez trachne taka sesyjke gratuluje auta!
  11. postraszyc to ja Cie moge urzedem skarbowym '-) moim zdaniem to stukaja stukostrachy a tak naprawde to najprosciej pojechac do mechanika i tam wszystkiego sie dowiesz nie ukrywam, ze post napisany jest bardzo chaotycznie
  12. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    no w avancie:) jeszcze zajezdza typek na mete oesu a tu z avanciaka zona sie wysypuje dzieciaka odpina z tylu z fotelika kierowca idzie na pake, wozek wyciaga '-))))))))
  13. czerwony jest najzajebistszy w mojej A4 jest caly pakiet oswietleniowy - po prostu wszedzie lampki (oprocz tych zwyklych bialych pod nogami kierowcy i pasazera reszta to czerwone) super to wyglada
  14. moim zdaniem tylko oryginalny tlumik od np 1.8T (B6 - tylko nie wiem czy bedzie pasowal do klekota), albo tak jak powyzej dedykowany np. ulter sport zadnych chalupniczych konstrukcji i zapewnien pana stasia z warsztatu ze on sie zna i nie jedno juz robil takie akcje uskuteczniaja kolesie w lanosach, maluchach i polonezach tak mysle poza tym lepiej chyba wydac te pieniadze na cos wazniejszego niz tuning optyczny rozumiem Cie z drugiej strony doskonale kiedys jezdzilem nissanem primera i jedyne rzeczy jakie w nim robilem to byl wlasnie "tuning optyczny" i chyba kazdy z nas musi ten etap przejsc mimo wszystko mam nadzieje ze uda Ci siei dopasowac taki tlumik i bedziesz zadowolony
  15. 2 dajcie spokoj panowie kolega wyraznie mowi o wzgledach finansowych kiedys kupi 17" '-)
  16. eeeeeeeeeeeeee ladne! na wiosne tylko 18", szeroka guma i bauns bejbe bauns '-)
  17. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    kurde za***iście bym sie cieszyl na widok audi w WRC...
  18. dwojka bezapelacyjnie
  19. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    no zauwazylem brak tych marek w WRC ale powiedzmy sobie szczerze - DTM nie ma prestizu a Le Mans jest raz w roku dla mnie WRC to kwintesencja rajdu samochodowego
  20. moja 1.8T ma 200 tys km (w sierpniu zeszlego roku wymieniony rozrzad, pompa wodna i olej) i oczywiscie tfu tfu odpukac zaiwania jak nowencja
  21. ...robi wielką różnicę Mój jeździ na gnojówkę... na co jezdzi na to jezdzi '-) w koncu musze kiedys na spot warszawski znalezc czas, Lookier tez, to na zywo pogadamy o walorach naszych aut '-)))
  22. oooo lookier, tos mnie milo polechtal :-)))))) dzieki
  23. prosze Cie... to nie ma znaczenia '-)))))
  24. wustyle opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy sa jakiejs niusy, zapowiedzi, przecieki o ew. startach audi w wrc? Kurde, tak kiedys namieszali modelem quattro. Chcialbym zeby RS4 wystartowalo w rajdach i zmiotlo te smieszne i paskudne citroeny:))))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.