Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wrzucam tu foty mojej furmanki z grillem nr 1 - prosze podziwiac
  2. ja mam ten pierwszy ale i drugi ladny
  3. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie zauwazylem ze chodzi o TDI sorry
  4. Yo! how about your rimms? found something?
  5. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    wywalenie katalizatora nic nie da mozna sie spodziewac awarii sondy a wiesz co oznacza dla silnika niesprawna sonda? chlopaki pisza ze nie odczuwaja skutkow ubocznych coz - pozbycie sie kata to loteria - chociaz gwizd turbinki bez puchy jest naprawde fajny:)
  6. powiedz sasiadowi ze ma super wlew paliwa '-)))))) a Twoj avancik fajowy
  7. a najlepiej nie malowac tylko kupic porzadne, czerwone albo niebieskie - polsrodkom mowimy NIE! '-)
  8. don't do this Martin it's bad idea wez herflik sie zastanow naprawiales kiedys felgi?
  9. no dlatego ja tak sceptycznie tez...
  10. wustyle odpowiedział(a) na Pandzior temat w Układ Jezdny
    moze kreciles jak byla blokada zalozona czy co? szczerze mowiac nie potrafie sobie tego wyobrazic!
  11. no to dyskretnie 1 cos mi w dwojce nie pasuje sztywny-plastyczny neon '-)))))
  12. kurcze ja nie przepadam za takimi gadzetami ale chyba 1 lepsze
  13. aaaaaaaaa czyli co? jak nacisne oba na raz to tyl tez sie wlaczy?
  14. Sometimes we're in EU sometimes not I think'-) here is one more link: http://jacky.pl/intro_en.html Maybe they can help you too.
  15. kuzwa, co za syf wyglada na fabryczna wtope
  16. Hi I don't know isn't it only copies... Try to find audi service near of you. maybe "rowinski & wajdemajer"?
  17. First of all we're very sorry for the condition of polish roads... shit happens... maybe take a look at www.allegro.pl or www.ebay.pl? you can try also here: http://company.yellowpages.pl/Polska/dolnoslaskie/Wroclaw/43583/index.html best regards
  18. fajnie tam... kuna, za rok jade bankowo
  19. wustyle odpowiedział(a) na Pandzior temat w Układ Jezdny
    czlowieku!?!?!?!?!? co zrobiles?!?!?!?!!? i jak!?!?!?!?!?!?
  20. powiem Ci ze u mnie jest podobna heca z tym ze oba przelaczniki zalaczaja swiatla ale tylko z przodu z tylu jak nie bylo tak nie ma podejrzewam ze jest to jakis fabryczny kiks zwiazany ze zwarciem w ktoryms z obwodow trzeba by do elektryka zeby sprawdzil czy na przelacznikach zamyka sie prad (w sensie 1 przelacznik 1 swiatla - przod lub tyl)
  21. a nie mam w morde, wszystko mi sie pojebalo oczywiscie wszystko jest podswietlone na czerwono, natomiast swieci sie na bialo:) (u know what I mean?) i tez jest ekstra krykus ma niezly pomysl
  22. kuzwa ale Wam zazdroszcze no

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.