Treść opublikowana przez wustyle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
20-30 min zaloz ze 30 i bedzie git warszawiak zrobi to w 12-15 min buzka
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
miodzik nie? '-)
-
[B5] Szyby elektryczne
kupiles zestaw bez schematu montazowego?
-
Transmiter FM/odtwarzacz MP3 - opinie
syf, kila, mogila szumy, trzaski, brumi, burczy jezu jak ja nie znosze takich wynalazkow... sorry ale to naprawde jest syf niemozebny [ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ] oooooo kolega z mojej rodzinnej wioski widze '-)))))) [ Dodano: 11-05-2007, 19:38 ] kolega malik w sensie '-)))
-
[1,8T 150 KM] gdzie naprawić w Wawie moduł i turbina?
marlena Autotronik Piotr BORKOWSKI Piaseczno ul. Orzeszkowej 39 tel. 022/757-21-22
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
goska ty sie popraw mnie auta nie interesuja tylko cycki wiec wiesz co masz robic '-) [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 20:40 ] to pomyliłeś forum wez juz przemas wylyzuj czasem mam wrazenie ze masz 900 lat co ty z lasu wczoraj wyszedles?
-
[1.8T, B5] Nowe Turbo
no tak zniknal ze celuje chyba w pincset kuni...
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
nie kombinuj jedz do mechanika
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
no wlasnie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
obejrzalem Twoja strone swietne fotki no i strona - profeska - czysto, schludnie, z glowa, to lubie wlasciciele audi wiedza o co cho '-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
to moze byc tuleja metalowo gumowa mam to samo szogun sugerowal te usterke a z tym sciaganiem... ja juz bym mial niezlego gula jak bym kupil auto, ktore sciaga wiesz co to moze oznaczac co nie? :frown:
-
[LPG ALL] Śmierdzi gazem w samochodzie
espumisan!!!! bierz
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
no nic nie poradze ze mi sie wszystko z jednym kojarzy nie? '-)
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
no i koniecznie topless nie? '-))))))
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
no uwazaj jak oznaczasz tematy bo przemas na pupe bedzie lal! '-) ladna furka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no prosze '-) witka!
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
czy ten siatex byl konieczny? '-)
-
nauka jazdy na torze Ułęż
Przemas ja nie wiem czy moje szefostwo nie ma jakichs znizek moj dyrektor generalny jezdzi w rajdach pewno sie znaja z "Wróblem" i moze dlatego taka cena... [ Dodano: 01-05-2007, 07:49 ] wrocilem bylo za***iście "proba" jaka ustawil piotrek liczyla niecale 5 km z duza iloscia szykan i zakretow no coz... tak jak sie spodziewalem trzeba duuuzo sie jeszcze uczyc zeby poprawnie krecic kierownica (przy okazji dowiedzialem sie ze trzymam fajere jakbym doil krowe '-))) koszt 1 osoby (10 samochodow bralo udzial w zabawie) to 170 zl (lacznie z grillem i slodyczami) tor polozony na "odludziu" - cisza, spokoj, zero ludzi kazdy z kierowcow pojechal 4 razy i zliczano jego czas sredni to co? piszemy sie na taka imprezke?
-
AUTOTRONIK PIASECZNO
wymiana wahacza gora i dol w prawym przednim kole kontrola i skasowanie inspekcji "olej" podniesienie zawieszenia na zime zbieznosc zalozenie gum na stalowe felgi wymiana kol z letnich na zimowe - 970 zl widac ze sie znaja na robocie - goraco polecam
-
nauka jazdy na torze Ułęż
dobra nie pekajcie w piatek bede juz wiedzial co i jak [ Dodano: 24-04-2007, 09:14 ] oj w morde sorry ale mi szefowa tu uswiadomila ze placimy nie 110 zl od osoby tylko 200! ale jestem zakrecony...
-
nauka jazdy na torze Ułęż
no ktos napisal ze 90 zl to duzo???? 5 km petla+instruktor i okolo 10 przejazdow dla kazdego??? jak dla mnie taniocha chopy organizujemy wypad audiolkami? zapytac na miejscu?
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
masakra czlowieku '-)
-
AUTOTRONIK PIASECZNO
nie jestem pewien ale chyba maja VAG-a poza tym fachowcy i tyle (rekomenduje ich seat auto barcelona)
-
nauka jazdy na torze Ułęż
juz sie nie moge normalnie doczekac;) mam nadzieje ze te octawie, focusy i accorda zakasuje - bo subaraka to chyba nie '-) taki wyjazd na pewno bedzie mozna jeszcze zorganizowac nas jedzie chyba 8 osob kazda placi 90 zl + 20 zl na jedzenie (jakis grill ma byc) w cenie mamy tor od 10 do 17 no i instruktora