Treść opublikowana przez wustyle
-
oz canova
piekna brac!
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????
trojeczka za***ista ale musi byc ladna gleba do tego;)
-
auto zastępcze
moja sasiadka mi to uczynila '-) baaaaardzo fajna sasiadka '-)
-
[B5 APU] A4 Avant
ladniutkie zobacz mojego avanta z takim samym silnikiem jak Twoj, na gwintowanym zawieszeniu (-50 mm) i 17-tkach od S4 - tak jak sobie wymysliles
-
Spotkania na drodze
kto sie ze mna scigal dzis niebieskim avantem (chyba w dieslu) ok. godz 18.30 na Pulawskiej w strone Piaseczna?
-
Co dostaliscie pod choinke :)
canona G9 od zony '-)
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
dlatego wczesniej napisalem do wlasciciela zeby pozdejmowal spojlery '-) poza tym ten silnik... ja jeszcze rozumiem ze ktos moze obudowac auto lekko na styl F&F ale pod maska to musi byc wtedy z 200 kuni inaczej nie ma uzasadnienia na doczepianie roznych ustrojstw
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
moze mial wyjsc z tego lancer evo? '-)
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Nie mozna kazdemu slodzic ;] Malo kto tutaj lubi taki tuning - nie pasuje to do audi a4. dlatego kazdego potencjalnego kupca A4 powinno sie posadzic w malym pomieszczeniu i karmic przez 24h/dobe filmami i zdjeciami RS-ow po takiej kuracji nikomu nie przyjdzie do glowy pakowac plastikow na auto '-))
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
no i zakonczy chlopak pobyt tu na 1 poscie:) chyba sie podlamal lekko '-)))) buggy, posciagaj te spojlery i bedzie dobrze - serio serio
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
wytrzymuje spokojnie caly dzien mocno eksploatowany i na wieczor zostaje Ci okolo 1/3, 1/4 baterii
-
[A6 C5] Drzwi pasazera nie da sie otworzyc :(
prawdopodobnie masz zablokowany "child lock" mialem tak kiedys w swoim accordzie zablokowalem niechcacy ten zameczek i zamknalem drzwi, potem kaplica - rozbieranie tapicerki jesli nie masz w swoim aucie takiego zabezpieczenia, prawdopodobnie uszkodzone jest ktores z ciegiel
-
[B5 AEB] Moje A4 Avant 1.8 T
dokladnie wyglada jak allroad podniesiony chwilowo na maxa poza tym ok (te ramki jeszcze)
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
nie ma znaczenia ile ladujesz (dziwi mnie zawsze ten problem) to tak jak bys chcial na jednym tankowaniu przejechac milion kilometrow - cos za cos korzystasz caly dzien, na noc wylaczasz, pyk pod ladowarke i juz za dnia podpiety pod usb w kompie i juz
-
Zmiana operatora GSM - zachowanie starego numeru.
ja sie wlasnie przenosze do ery z orange i numer bede mial caly czas ten sam
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
dokladnie jak piszesz w apple'u siedza geniusze pozniej ich technologia trafia do innych urzadzen tak bylo z komputerami, odtwarzaczami mp3, a teraz z telefonami i nie rob scen bo :bicz3:
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
za grubo pojechales z tymi spojlerami
-
[B5 AEB] Moje A4 Avant 1.8 T
piekne auto ale z tym zawieszeniem zrob cos mistrzu:) u mnie sytuacja byla identyczna w dokumentacji doczytalem ze samochod (sprowadzony z niemiec) jest obnizony o 52 mm, praktycznie nie dalo sie nim jezdzic na szczescie to zawieszenie gwintowane (Weitec), wiec udalo sie lekko podniesc auto i teraz jest ok:)
-
[B6 AWX] Zamarznięte biegi
dokladnie jak mowi murzyn pierwsze co, sprawdz olej w skrzyni, wyglada na to ze jest mocno przepracowany - albo co gorsza nie ma go prawie wcale...
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
najbardziej lubie jak ktos nie wie o czym mowi a sie madrzy '-)
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
jesli piszczy caly czas, to zdjemij oslone kolumny i popatrz co sie dzieje tak jak mowie, zdarzylo mi sie to kilka razy, w duzych odtepach czasu i trwalo krotko, stad diagnoza, ze u mnie to plastik ech, kocham milicz, po nowym roku sie wybiore, i na 99% bede jechal przez krotoszyn '-)
-
[B5 ALZ] dziwne zachowania temperatury silnika
u mnie jest taka naklejka
-
[B5 1Z] Skrzypi przy kręceniu kierownicą
wiesz co raz na jakis czas mam to samo pierwszy raz gdy uslyszalem ten dzwiek, to zamarlem, bo wydawalo mi sie ze dochodzi z zawieszenia z lewego kola potem dopiero zlokalizowalem go na kierownicy wydaje mi sie ze to piszczy plastik miedzy sama kierownica, a jej kolumna, dokladnie na styku sprobuj posmarowac to miejsce lekko jakims kremem na przyklad (sam nie probowalem tego robic, bo skrzypienie zniknelo jakis czas temu i nie wraca)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 15:35 _________________________________________________i widze zes z krotoszyna '-) moje korzenie w miliczu '-)
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
w czwartek odbieram swojego iphone'a z firmwarem 1.1.2 na razie nie bede mogl dzwonic (czekam na unlock) ale cala reszta czyli ipod, wi-fi itd bedzie dzialac:) zlamanie gps-a to kwestia czasu:) no to ze standartowo oferuje wiecej niz wiekszosc telefonow nie pisalem bo to wiadome jest "samo przez sie" )
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:) widze, ze nie wiesz o czym mowisz konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)