Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    piekna brac!
  2. trojeczka za***ista ale musi byc ladna gleba do tego;)
  3. moja sasiadka mi to uczynila '-) baaaaardzo fajna sasiadka '-)
  4. ladniutkie zobacz mojego avanta z takim samym silnikiem jak Twoj, na gwintowanym zawieszeniu (-50 mm) i 17-tkach od S4 - tak jak sobie wymysliles
  5. kto sie ze mna scigal dzis niebieskim avantem (chyba w dieslu) ok. godz 18.30 na Pulawskiej w strone Piaseczna?
  6. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    canona G9 od zony '-)
  7. dlatego wczesniej napisalem do wlasciciela zeby pozdejmowal spojlery '-) poza tym ten silnik... ja jeszcze rozumiem ze ktos moze obudowac auto lekko na styl F&F ale pod maska to musi byc wtedy z 200 kuni inaczej nie ma uzasadnienia na doczepianie roznych ustrojstw
  8. moze mial wyjsc z tego lancer evo? '-)
  9. Nie mozna kazdemu slodzic ;] Malo kto tutaj lubi taki tuning - nie pasuje to do audi a4. dlatego kazdego potencjalnego kupca A4 powinno sie posadzic w malym pomieszczeniu i karmic przez 24h/dobe filmami i zdjeciami RS-ow po takiej kuracji nikomu nie przyjdzie do glowy pakowac plastikow na auto '-))
  10. no i zakonczy chlopak pobyt tu na 1 poscie:) chyba sie podlamal lekko '-)))) buggy, posciagaj te spojlery i bedzie dobrze - serio serio
  11. wytrzymuje spokojnie caly dzien mocno eksploatowany i na wieczor zostaje Ci okolo 1/3, 1/4 baterii
  12. prawdopodobnie masz zablokowany "child lock" mialem tak kiedys w swoim accordzie zablokowalem niechcacy ten zameczek i zamknalem drzwi, potem kaplica - rozbieranie tapicerki jesli nie masz w swoim aucie takiego zabezpieczenia, prawdopodobnie uszkodzone jest ktores z ciegiel
  13. dokladnie wyglada jak allroad podniesiony chwilowo na maxa poza tym ok (te ramki jeszcze)
  14. nie ma znaczenia ile ladujesz (dziwi mnie zawsze ten problem) to tak jak bys chcial na jednym tankowaniu przejechac milion kilometrow - cos za cos korzystasz caly dzien, na noc wylaczasz, pyk pod ladowarke i juz za dnia podpiety pod usb w kompie i juz
  15. ja sie wlasnie przenosze do ery z orange i numer bede mial caly czas ten sam
  16. dokladnie jak piszesz w apple'u siedza geniusze pozniej ich technologia trafia do innych urzadzen tak bylo z komputerami, odtwarzaczami mp3, a teraz z telefonami i nie rob scen bo :bicz3:
  17. za grubo pojechales z tymi spojlerami
  18. piekne auto ale z tym zawieszeniem zrob cos mistrzu:) u mnie sytuacja byla identyczna w dokumentacji doczytalem ze samochod (sprowadzony z niemiec) jest obnizony o 52 mm, praktycznie nie dalo sie nim jezdzic na szczescie to zawieszenie gwintowane (Weitec), wiec udalo sie lekko podniesc auto i teraz jest ok:)
  19. dokladnie jak mowi murzyn pierwsze co, sprawdz olej w skrzyni, wyglada na to ze jest mocno przepracowany - albo co gorsza nie ma go prawie wcale...
  20. najbardziej lubie jak ktos nie wie o czym mowi a sie madrzy '-)
  21. jesli piszczy caly czas, to zdjemij oslone kolumny i popatrz co sie dzieje tak jak mowie, zdarzylo mi sie to kilka razy, w duzych odtepach czasu i trwalo krotko, stad diagnoza, ze u mnie to plastik ech, kocham milicz, po nowym roku sie wybiore, i na 99% bede jechal przez krotoszyn '-)
  22. u mnie jest taka naklejka
  23. wiesz co raz na jakis czas mam to samo pierwszy raz gdy uslyszalem ten dzwiek, to zamarlem, bo wydawalo mi sie ze dochodzi z zawieszenia z lewego kola potem dopiero zlokalizowalem go na kierownicy wydaje mi sie ze to piszczy plastik miedzy sama kierownica, a jej kolumna, dokladnie na styku sprobuj posmarowac to miejsce lekko jakims kremem na przyklad (sam nie probowalem tego robic, bo skrzypienie zniknelo jakis czas temu i nie wraca)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 15:35 _________________________________________________i widze zes z krotoszyna '-) moje korzenie w miliczu '-)
  24. w czwartek odbieram swojego iphone'a z firmwarem 1.1.2 na razie nie bede mogl dzwonic (czekam na unlock) ale cala reszta czyli ipod, wi-fi itd bedzie dzialac:) zlamanie gps-a to kwestia czasu:) no to ze standartowo oferuje wiecej niz wiekszosc telefonow nie pisalem bo to wiadome jest "samo przez sie" )
  25. no to co teraz powiedziales to swietokradztwo:) widze, ze nie wiesz o czym mowisz konkretnego oprogramowania jest tyle, ze ciezko nadazyc z instalowaniem ale widze, ze Ty mlody jestes '-) mozesz nie byc jeszcze wielu rzeczy swiadomy '-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.