Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. nie to nienormalne sprawdz szybko w jakimkolwiek warsztacie czy nie masz dziury w zbiorniku albo przy wlewie to niebezpieczne
  2. no przeciez nie sprzedam maka zeby kupic pc ze slotem pcimcia albo com
  3. ciezko stwierdzic z ta procedura...
  4. No to bracie:) Pierwsza rzecz jaka trzeba sprawdzic to obecnosc syrenki jesli jest a nie pipczy, to padla (albo cos innego) jak masz diode wew auta a nie ma syrenki to cos bylo grzebane chyba ze alarm masz jakis fabryczny i zamiast syrenki spiety jest z klaksonem
  5. teraz juz nic nie zrobisz z prefixem sproboj zalozyc nowy temat i na samej gorze okna, ktore Ci sie pojawi zobaczysz liste do rozwiniecia z indeksem "prefix" sluzy on do tego zeby precyzyjnie wskazac model auta i silnika, o ktore chcesz zapytac syrenka do alarmu moze byc zamontowana wszedzie pod maska wiesz jak wyglada?
  6. no trudno bede w takim razie diagnozowal to co sie da reszta u fachowcow
  7. prefix dodaje sie podczas wpisywania nowego tematu powyzej okienka do pisania wiadomosci masz rozwijalna liste i dajesz to co masz w swoim profilu czyli B5 AFN zagladales pod maske czy masz zamontowana syrenke do alarmu?
  8. w gwincie Weiteca sa mozliwosci ustawienia "twardosci" sprezyn ja mam pol na pol
  9. nie mam w kompie slotu pcimcia '-)
  10. sprawdze jeszcze jutro ze zmieniona latencja i wartoscia bitow jesli nadal nie bedzie dzialac scan silnika, to na taki zabiego bede jezdzil do Sportmile, reszte bede mogl sam podiagnozowac
  11. Poziu Ty sie nie nerwuj ;-) Moze jeszcze w tym roku bedzie S4, a jak sie nie uda to przynajmniej 1.8TQ ;-) I nie dyskryminuj FWD :-)
  12. tak, to ode mnie;-) teraz z mojej A4 zrobimy lans ;-)
  13. wiec tak: na macbooku mam postawionego windowsa xp (okrojonego z wszelkich niepotrzebnych rzeczy, pewno bedziecie wiedzieli o co chodzi, instalka wazy 240 MB) z graficzna nakladka visty po podlaczeniu fejsa udalo mi sie zrobic wszystko tak, jak bylo pokazana w tutorialu, za ktory bardzo dziekuje w weekend sprobuje z ustawieniami myslalem ze to wszystko jest znacznie prostsze, ale z drugiej strony fajnie walczyc czasem z tematem zeby osiagnac sukces '-)[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 21:47 _________________________________________________kurde w nie swoim watku niechcacy sie dopisalem prosze o przeniesienie do "pierwsze vag-owanie i od razu schody" Już jest na miejscu [spedyt][br]Dopisany: 14 Luty 2008, 22:12 _________________________________________________gracjas
  14. nie bardzo moge tak zrobic nie znam sie na windowsach w menadzerze urzadzen usb pokazuje mi jako oddzielne, a nie jak w FAQ zaraz pod portem LPT byc moze VAG musi byc podlaczony do auta zeby zlokalizowal mi urzadzenie poprawnie do tego w samych opcjach USB nie moge odnalezc zakladki "zaawansowane" zeby zmienic bitrate'y itd
  15. dzizas! to ja mam do tej firmy rzut mokrym kapciem i nic nie wiedzialem?!?! juz im poslalem maila:D
  16. kurde... dlaczego? chlopaki pisza, ze po USB im wszystko smiga...
  17. delikatnie uszczelka odstaje tylko, sie nie czepiaj a tak na serio rzeczywiscie albo niedomkniete drzwi albo sam nie wiem co...
  18. fajna ale ten wydech taki nietypowy jak na TDI
  19. mam nadzieje ze sie uda:) tak jak pisalem, w klimie wiem dokladnie co mam uszkodzone i niedlugo to naprawie na silniku zalezy mi zeby w kazdej chwili mozna bylo zrobic skana i uzyskac odpowiedzi na trudne pytania:)
  20. pokombinuj z portami = wybierz inny port niz COM 3 tak?
  21. Co prawda to dla TDI '-) ale powinienem sobie poradzic problem w tym ze nie moge zrobisc scanu 01 - wyswietla komunikat "too many communication errors" ...
  22. Klime moge sobie darowac i tak wiem, ze jest uszkodzona gorzej ze nie moglem przetestowac silnika (jesli dobrze pamietam to test 01) sprobuje jeszcze zmienic ustawienia portu z FAQ i zobacze co sie bedzie dzialo nie moge znalezc tez tutoriala jak zrobic poprawnie logi dynamiczne silnika (chyba tak to sie nazywa fachowo) dziekuje
  23. no sam sie zdziwilem, ze jest dostepna opcja w testowaniu "clutch" albo cos pokrecilem... [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 06:15 _________________________________________________ "pobaw się ustawieniami programu i emulowanego portu COM" ale jak? czarna magia jak na razie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.