Treść opublikowana przez wustyle
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Warszawa skrzyzowanie ul. Sobieskiego, Witosa i Sikorskiego jadac w strone Centrum tuz przed samym zjazdem na lewy pas do skretu w Idzikowskiego potezny uskok, urwalem tam sprezyne jechac nie wiecej niz 50 km/h
-
[B6 AVF] Zamiana zwykłych Lamp na Xenony
i kropka za nadgorliwosc
-
[B6 AVF] Zamiana zwykłych Lamp na Xenony
zeby miec ksenony trzeba kupic ksenony[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 16:08 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26796.0 to naprawde proste poszukac
-
[B6 AVF] Zamiana zwykłych Lamp na Xenony
zaraz klapsa dostaniesz za brak korzystania z opcji "szukaj" dla ulatwienia, wpisz w wyszukiwarce "xenony problem nagłaśniany"
-
jaki silnik bedzie lepszy na krótkie dystanse[3.0 v6?
a z tym wypasem to masz racje
-
jaki silnik bedzie lepszy na krótkie dystanse[3.0 v6?
o turbo sie nie boj prawidlowo uzytkowane bedzie sprawowac sie swietnie dlugi czas jesli myslisz o 1.8T nadal i o modach kup turbo timer
-
Mini Mod za 100 zł
zawsze mozna pierdyknac plasterek z napisem MOTUL
-
Mini Mod za 100 zł
calkiem nawet ladny :th:
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
1.8T bez gazu gaz w takim silniku to obciach tak mowie ja, Wu madafaka buster :-)))
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
lincza to zaraz dostaniesz za "świerzego"
-
[B5 AFN] Jak mocno przycisnę na niedogrzany silniku to odcina dopływ paliwa
pompa paliwowa najprawdopodobniej albo "skonczyl" Ci sie filtr paliwa
-
Honda Accord I-CDTI
mialem kiedys accorda, ale w benzynie kiedys w automaniaku martyna wojciechowska zachwycala sie wlasnie tym dieselkiem z japonii mi sie hondy bardzo podobaja dla taty bedzie w sam raz honda ma wlasciwie same zalety serwisujcie ja w porzadnym warsztacie a odwdzieczy sie Wam dlugowiecznoscia i bezawaryjnoscia
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
apetyt rosnie w miare jedzenia pewno gdybym mial S4, to po jakims czasie celowalbym w RS4, albo w RS6 pozadanie mocy to choroba lord vader slabo skonczyl
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
jak to sie nie podoba??? mnie wyrwalo z kapci jak ogladalem
-
[B5 AEB] woda na tylnej kanapie - zagadka
tydzien temu auto bylo myte, ale bylo sucho... moze rzeczywiscie szyba sie lekko opuscila?
-
[B5 AEB] woda na tylnej kanapie - zagadka
Pany patrze dzis na kanape za kierowca i normalnie do polowy mokra! drzwi byly zamkniete, okno raczej tez... od polowy nadwozia w dol, na slupku prawym, czyli na wysokosci oparcia kanapy jest mokro mokro jest takze na drzwiach (uszczelka na gorze okna i dalej w dol) woda na polowie progu wyglada tak jakby cieklo dluzszy czas czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu? obejrzalem dokladnie drzwi i nie widze jakichs niepokojacych zmian typu dziura w uszczelce, odklejona uszczelka, szpara w zamknietych drzwiach wieksza niz powinna byc... wczesniej tak nie bylo! nie wiem co robic...
-
[B5 ADP] Problemy z zawieszeniem
tylko pamietaj, krotsza sprezyna=sportowy amortyzator z seria tak nie rob
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
chyba tak
-
[B5 ADP] Problemy z zawieszeniem
i masz juz odpowiedz na swoje pytanie, a wlasciwie sam sobie odpowiedziales jeden amor regenerowany, drugi nie to niedozwolone wrecz... regeneracja amortyzatorow to szarlatanstwo wywal oba, kup nowe i zobaczysz, ze wszystko wroci do normy
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
juz jest zalozony w szpilce, dzial "na kazdy temat"
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
i git dziekuje
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
no obiecalem, ale mnie tu naciskaja troche na razie nie wysylam jak pisalem niech Maciek z tego wyjdzie to Wam wysle
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
dlatego prosilem o zrobienie tematu "na gorze" pod spotkaniami na drodze i podzielic na miasta i tam pisac
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
nie wiem jak sie umieszcza zdjecia Bratt daj jakis mail to Ci posle i umiescisz chociaz nie powinienem tego robic...
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
serio zreszta widok jest naprawde mocno sredni...