Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Warszawa skrzyzowanie ul. Sobieskiego, Witosa i Sikorskiego jadac w strone Centrum tuz przed samym zjazdem na lewy pas do skretu w Idzikowskiego potezny uskok, urwalem tam sprezyne jechac nie wiecej niz 50 km/h
  2. i kropka za nadgorliwosc
  3. zeby miec ksenony trzeba kupic ksenony[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 16:08 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26796.0 to naprawde proste poszukac
  4. zaraz klapsa dostaniesz za brak korzystania z opcji "szukaj" dla ulatwienia, wpisz w wyszukiwarce "xenony problem nagłaśniany"
  5. a z tym wypasem to masz racje
  6. o turbo sie nie boj prawidlowo uzytkowane bedzie sprawowac sie swietnie dlugi czas jesli myslisz o 1.8T nadal i o modach kup turbo timer
  7. zawsze mozna pierdyknac plasterek z napisem MOTUL
  8. calkiem nawet ladny :th:
  9. 1.8T bez gazu gaz w takim silniku to obciach tak mowie ja, Wu madafaka buster :-)))
  10. lincza to zaraz dostaniesz za "świerzego"
  11. pompa paliwowa najprawdopodobniej albo "skonczyl" Ci sie filtr paliwa
  12. mialem kiedys accorda, ale w benzynie kiedys w automaniaku martyna wojciechowska zachwycala sie wlasnie tym dieselkiem z japonii mi sie hondy bardzo podobaja dla taty bedzie w sam raz honda ma wlasciwie same zalety serwisujcie ja w porzadnym warsztacie a odwdzieczy sie Wam dlugowiecznoscia i bezawaryjnoscia
  13. apetyt rosnie w miare jedzenia pewno gdybym mial S4, to po jakims czasie celowalbym w RS4, albo w RS6 pozadanie mocy to choroba lord vader slabo skonczyl
  14. jak to sie nie podoba??? mnie wyrwalo z kapci jak ogladalem
  15. tydzien temu auto bylo myte, ale bylo sucho... moze rzeczywiscie szyba sie lekko opuscila?
  16. Pany patrze dzis na kanape za kierowca i normalnie do polowy mokra! drzwi byly zamkniete, okno raczej tez... od polowy nadwozia w dol, na slupku prawym, czyli na wysokosci oparcia kanapy jest mokro mokro jest takze na drzwiach (uszczelka na gorze okna i dalej w dol) woda na polowie progu wyglada tak jakby cieklo dluzszy czas czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu? obejrzalem dokladnie drzwi i nie widze jakichs niepokojacych zmian typu dziura w uszczelce, odklejona uszczelka, szpara w zamknietych drzwiach wieksza niz powinna byc... wczesniej tak nie bylo! nie wiem co robic...
  17. tylko pamietaj, krotsza sprezyna=sportowy amortyzator z seria tak nie rob
  18. i masz juz odpowiedz na swoje pytanie, a wlasciwie sam sobie odpowiedziales jeden amor regenerowany, drugi nie to niedozwolone wrecz... regeneracja amortyzatorow to szarlatanstwo wywal oba, kup nowe i zobaczysz, ze wszystko wroci do normy
  19. juz jest zalozony w szpilce, dzial "na kazdy temat"
  20. no obiecalem, ale mnie tu naciskaja troche na razie nie wysylam jak pisalem niech Maciek z tego wyjdzie to Wam wysle
  21. dlatego prosilem o zrobienie tematu "na gorze" pod spotkaniami na drodze i podzielic na miasta i tam pisac
  22. nie wiem jak sie umieszcza zdjecia Bratt daj jakis mail to Ci posle i umiescisz chociaz nie powinienem tego robic...
  23. serio zreszta widok jest naprawde mocno sredni...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.