Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL B5] Skrzynia biegów się zablokowała
sciagnij mieszek i zajrzyj
-
[B5 AFN] gdzie w Warszawie znajde tanio części
Inter Cars
-
[ALL]Oswietlenie na nogi
motor masz jak nalezy wiec akurat Ty nie musisz zdejmowac znaczkow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta, ja wiem Ty taki nieczuly jestes!!!! ;( :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest! Adasko ma juz temat zapodany (okazalo sie ze tamto STI z allegro co mialo miec 400 koni, mialo troche mniej po hamowaniu) Po swietach jade z kumplem do everpolu obgadac modyfikacje tak ze strzez sie Poziu
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
prawdziwy redaktor w prawdziwym radiu...
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
no nikt tu nie ma takiego bialego kruka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, jade do Ciebie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, to ja sie pisze tylko rzeczywiscie jest warunek, zeby to nie byla wąsata baba z chrustem na plecach to kiedy i gdzie to sondowanie? he? Poziek!!! Przestan poprawiac moje posty bo Ci zdradze tajemnice jak zginal Bruce Lee
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, to ja sie pisze tylko rzeczywiscie jest warunek, zeby to nie byla wąsata baba z chrustem na plecach to kiedy i gdzie to sondowanie? he?
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
fiu fiu to jakas powazna sprawa z tym podkresleniem :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
co czyli? ja tez bylem slaby z matmy w szkole
-
[ALL]Oswietlenie na nogi
czyli jak w pakiecie oswietleniowym "S" ja mam taki i uwazam, ze fabrycznie zrobione audio, podswietlenie itd to najlepsza rzecz jak sie nie ma, to zostawic i nie kombinowac
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
Zmarl moj idol radiowy... Swietny, charyzmatyczny, kopalnia wiedzy na temat muzycki rockowej. Kiedy opowiadal nocami w antyradiu, wczesniej w radiowej trojce o floydach, deep purple, led zeppelin to dziala sie magia... Wlasnie leci "wish u were here"...
-
[ALL]Oswietlenie na nogi
uwielbiam takie posty nic nie rozumiem
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
ja musialem ponad rok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ekstra!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz, Ty poznajesz nowe miasto, ja poznaje jak sie korzysta z myjki na pieniazek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedziemy informowac na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
troche OT, ale popelnilismy wczoraj ze Spanky'm pierwszy spot piaseczynski zimno bylo, wialo jak nie wiem co, ale bylo fajnie
-
Z okazji świąt życzę Wam....
I nawzajem:)
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
U mnie dziala, ale trzeba naprawde dlugo przytrzymac przycisk na kluczyku :-)
-
[B5 AFN] Problem z klimatyzacją - raz się załącza, a raz nie
Jezu swiety! chlopie! nic nie rozumiem! jakies znaki interpunkcyjne? temat zle nazwales przede wszystkim
-
[B5 ADR] co trzeba mieć żeby sprawdzić błędy
palma? kolego, jest dzial "diagnostyka VAG" prosze sie tam szybciutko udac
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
fajnie sie prezentuja bo sa dzięnne wlasnie