Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. nie no, sprawa ewidentnie jest lipna zeby sie nie skonczylo tylko jak w alternatywy 4 z kołkiem i kotkiem
  2. na tym samym jeszcze nie raz bedziesz wodke u mnie pil to Ci pokaze
  3. ja mam garaz w innym bloku i nie narzekam gdyby mi zaproponowali drugie miejsce gratis to bym sie w ogole nie zastanawial
  4. wustyle odpowiedział(a) na miki_v6 temat w Audi A4 B6
    te na zdjeciu z lawety? 17"
  5. o, dzieki, zaraz sprawdze
  6. o wlasnie ja w swoim scyzoryku mam symbol bagaznika ale jak go klikam to nic sie nie dzieje...
  7. idealnym rozwiazeniem jest sub z systemu BOSE mam taki system w aucie i przyznam szczerze, ze jest to rozwiazanie idealne nie jestem zwolennikiem dodatkowych rzeczy w bagazniku typu subwoofery, skrzynie czy butle z gazem
  8. moze tam jakis zly porucznik byl?
  9. albo masz http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/b5_aah_wieje_szumi_drga_drzwi_od_kierowcy-t27693.0.html [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:30 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/a4_b5_97_swiszczenie_z_boku_podczas_jazdy_120_kph-t10402.0.html [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:31 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/b5_jak_wymienic_uszczelke_drzwi-t5014.0.html
  10. poszukaj dobrze temat byl juz walkowany kilka razy znajdziesz odpowiedz
  11. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    brawo i jak jest?
  12. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zimoweczki mam :th:
  13. wszystko tylko nie zapach do auta kompletna wiocha zadbane auto+czysty wlasciciel nigdy nie smierdzi
  14. no ale chyba ostatnio w wuwua byla promocja na przeplywke? zwrot starej + zakup nowej jakos korzystnie wychodzilo... nippo, moze warto sie bujnac do stolicy?
  15. dla mnie bomba
  16. ale mokra szparka tak?
  17. brutal! dziurka?
  18. kto parkuje/mieszka na moim osiedlu WNJ Jozefoslaw - srebrne S4 B5 z rameczkami "powered by VTG"???
  19. Poziek radzi: jak przeplywka to tylo ORI
  20. mam wrazenie, ze od kierowcy juz naprawde niewiele zalezy w F1... strategie, SRAtegie a i tak znajdzie sie jakis palant, ktory wjedzie Ci w dupe pod koniec wyscigu i musisz sie pozegnac z torem...
  21. ech piekna
  22. pamietam panike w szkole jak to pierdyklo bylem w 6 albo 7 klasie podstawowki kazali nam pic plyn lugolla, oczywiscie kilku "twardzieli" klasowych wylalo go do umywalek w kiblu tez bym sie przejechal zobaczyc to miejsce
  23. zaraz chody serwisuje tam auto po prostu od jakiegos czasu jesli po instalacji nowej sondy blad nie zniknie (co jest bardzo prawdopodobne), to skasowanie go VAG-iem powinno pomoc raz a dobrze
  24. jest jeszcze patent druga SL (o ile model auta posiada takowa) umieszcza sie ciut wyzej - wtedy strumien spalin nie wali w nia centralnie chcialem zrobic u siebie down pipe'a ale odradzaja mi ludziki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.