Treść opublikowana przez wustyle
-
Developer - sprzedał moje miejsce parkingowe
nie no, sprawa ewidentnie jest lipna zeby sie nie skonczylo tylko jak w alternatywy 4 z kołkiem i kotkiem
-
Developer - sprzedał moje miejsce parkingowe
na tym samym jeszcze nie raz bedziesz wodke u mnie pil to Ci pokaze
-
Developer - sprzedał moje miejsce parkingowe
ja mam garaz w innym bloku i nie narzekam gdyby mi zaproponowali drugie miejsce gratis to bym sie w ogole nie zastanawial
-
[ALL B6] Spojler S4
te na zdjeciu z lawety? 17"
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
o, dzieki, zaraz sprawdze
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
o wlasnie ja w swoim scyzoryku mam symbol bagaznika ale jak go klikam to nic sie nie dzieje...
-
Bass w Avancie B5 '99
idealnym rozwiazeniem jest sub z systemu BOSE mam taki system w aucie i przyznam szczerze, ze jest to rozwiazanie idealne nie jestem zwolennikiem dodatkowych rzeczy w bagazniku typu subwoofery, skrzynie czy butle z gazem
-
[B5 ANA] Moja A4 B5
moze tam jakis zly porucznik byl?
-
[ALL B5] Źle obsadzone drzwi, u kogo to poprawić ?
albo masz http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/b5_aah_wieje_szumi_drga_drzwi_od_kierowcy-t27693.0.html [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:30 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/a4_b5_97_swiszczenie_z_boku_podczas_jazdy_120_kph-t10402.0.html [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 16:31 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/nadwozie/b5_jak_wymienic_uszczelke_drzwi-t5014.0.html
-
[ALL B5] Źle obsadzone drzwi, u kogo to poprawić ?
poszukaj dobrze temat byl juz walkowany kilka razy znajdziesz odpowiedz
-
I znowu zima...
brawo i jak jest?
-
I znowu zima...
zimoweczki mam :th:
-
[ALL] Zapach
wszystko tylko nie zapach do auta kompletna wiocha zadbane auto+czysty wlasciciel nigdy nie smierdzi
-
[B5 AEB] Przepływka i lambda - które kupić ?
no ale chyba ostatnio w wuwua byla promocja na przeplywke? zwrot starej + zakup nowej jakos korzystnie wychodzilo... nippo, moze warto sie bujnac do stolicy?
-
Parkujesz - Zdrapujesz
dla mnie bomba
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
ale mokra szparka tak?
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
brutal! dziurka?
-
Spotkania na drodze
kto parkuje/mieszka na moim osiedlu WNJ Jozefoslaw - srebrne S4 B5 z rameczkami "powered by VTG"???
-
[B5 AEB] Przepływka i lambda - które kupić ?
Poziek radzi: jak przeplywka to tylo ORI
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
PIPKA
-
Formuła 1 2008
mam wrazenie, ze od kierowcy juz naprawde niewiele zalezy w F1... strategie, SRAtegie a i tak znajdzie sie jakis palant, ktory wjedzie Ci w dupe pod koniec wyscigu i musisz sie pozegnac z torem...
-
[B5 AGB] Moja esunia
ech piekna
-
Czarnobyl 1986-2006
pamietam panike w szkole jak to pierdyklo bylem w 6 albo 7 klasie podstawowki kazali nam pic plyn lugolla, oczywiscie kilku "twardzieli" klasowych wylalo go do umywalek w kiblu tez bym sie przejechal zobaczyc to miejsce
-
[B5 ADP] Wymiana Lambdy - mieszane uczucia
zaraz chody serwisuje tam auto po prostu od jakiegos czasu jesli po instalacji nowej sondy blad nie zniknie (co jest bardzo prawdopodobne), to skasowanie go VAG-iem powinno pomoc raz a dobrze
-
[B5 AFN] Zostawienie pustego KATA
jest jeszcze patent druga SL (o ile model auta posiada takowa) umieszcza sie ciut wyzej - wtedy strumien spalin nie wali w nia centralnie chcialem zrobic u siebie down pipe'a ale odradzaja mi ludziki