Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. bo ja jade
  2. no jasne ze dobre rowiazanie z takim stosunkiem momentu obrotowego do mocy jak w dieslu wrecz idealne nastepna A4 bedzie QT na 100% (no bo S4 nie ma FWD )
  3. dlatego najlepiej robic tak jak napisal Doman polozyc na boku i nie ruszac w przechowalniach sa specjalne rampy, gdzie wlozona opona styka sie ze stelazem tylko w 2, gora 3 miejscach minimalna powierzchnia bieznika, a i tak trzeba je co jakis czas przekrecac to tylko guma nachlapana na metalowa siatke niestety...
  4. kolejny gruby sedan :th:
  5. fajna ale przeraza mnie kiermana z prawej strony w audi dziwne, bo jak pomysle o jezdzie po polskich drogach jakas japonska maszyna (skyline'm, albo typowa maszyna do driftu), to nie mam obaw
  6. zeby to byla jakas kolezanka z klubu
  7. chialbys
  8. ale te szyby z tylu to chyba w ogole swiatla nie przepuszczaja?
  9. poszukaj na forum byl temat jakie oleje lac do jakich silnikow (w sensie z jak duzymi przebiegami) mam nadzieje, ze nic powaznego Ci sie nie stalo
  10. wyglada na walnieta uszczelke glowicy... (ale tylko wyglada)
  11. Ja se z Toba pogadam w przyszly czwartek Ty spamerze
  12. Pany na stronie sportmile.pl pojawila sie oferta chipow i w koncu jest ktos kto zajmuje sie 1.8T :th:
  13. pierwszy sedan w B5, ktory podoba mi sie baaaaardzo :th:
  14. popros kolesia o odczytanie symbolu z tej bialej naklejki (gorna prawa krawedz) i sprawdz w jakimkolwiek serwisie
  15. przypominam! wlasnie jest trening
  16. Panowie Alpine, to Alpine bedzie sie prezentowac swietnie i zacnie grac nie ma co gdybac, tylko kupowac :th:
  17. wczoraj wieczorem urwala mi sie cala konstrukcja z szafkami nad kuchnia potlukly sie wszystkie szkla, ogolna demolka zastanawiam sie czy wrzucic fotki do strefy smiechu
  18. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    moze zawor sie zawiesil?
  19. I zwroccie uwage kochani, kto w tym sezonie w stajni BMW-Sauber ma opracowana lepsza takatyke. W zeszlym roku Robuś musial sie meczyc, bo caly nacisk byl polozony na Nicka. A dzis? Nick "Heil Hitler" Heidfeld zamknal stawke w Q3
  20. Wam dogodzic i tak jak mowi Flyer tu nie ma photoshopa - tez wiem co mowie
  21. ja rozumiem, ze czesc negatywnych komentarzy wynika z tego, ze koledzy chca sie podlizac kobietom na forum?
  22. milego ogladania http://machochip.com/2008/04/nereida-gallardo-is-topless-on-1.php (zwroccie uwage na nazwisko)
  23. gdyby ktos chcial a nie wie http://mad-max.runhost.net/simulcastPlayer_02.swf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.