Treść opublikowana przez wustyle
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
brawo zobaczysz to co znaczy funkcjonalnosc apple przy calym tym syfie nokii, SE i innych wynalazkow
-
wojna w Gruzji...
tu nie chodzi o hipokryzje tu chodzilo raczej o sygnal w strone zachodu "zobaczcie, jestesmy mali ale sie nie boimy, jestesmy gotowi wejsc w struktury nato" i co? i posral sie caly swiat polska miala odwage jak zawsze glosno powiedziec co mysli szkoda teraz gruzja moze zapomniec o nato a jeszcze widze ze ruscy chca upiec 2 pieczenie na jednym ogniu i groza ukrainie
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
pewno masz AEB szukaj takiego motoru
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
z bateria nie ma co narzekac obsluga wszystkiego co sie dzieje w iPhone kosztuje energie i tyle ja mam w pracy non stop podlaczony tel do kompa i w ten sposob caly czas go laduje w wersji 3G wydajnosc baterii ma byc poprawiona
-
wojna w Gruzji...
tesknie za niusami typu Palikot obrazil Prezydenta, albo inflacja siegnie 5% nie moge uwierzyc, ze to sie dzieje podobno jakis okret U.S Navy zostal skierowany w poblize regionu konfliktu...
-
Dobry lakiernik w Warszawie - lakier czarna perła
luknij tu robili moja A4 jestem b. zadowolony http://www.masterservice.home.pl/
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
fajny?? powala! :>
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
kaskader troche
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a jak, jeszcze się pytasz?? tylko zabieraj kierowce ze sobą :gwizdanie: serio mowie jesli bedzie miejsce w hotelu to zostane (nie chce nic planowac) zgode "starej" juz mam przyjade sam
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
brawo sam sie od dluzszego czasu zastanawiam nad wskaznikiem doladowania szacunek za robote
-
Spotkania na drodze
dzis bankomat nowa iwiczna srebrny sedan, klekot na ladnych felach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rogal tego nie zrobi. Rogal reza tylko dizelki. nieprawda mailowalem z nim o moim 1.8T i powiedzial ze sprobuje grzebnac
-
Formuła 1 2008
czekam na audi w F1
-
Formuła 1 2008
pogratulowac Piquetowi? za co?
-
Formuła 1 2008
zeby nie to urwane kolo Glocka... trudno
-
Formuła 1 2008
sabotaz zeby Heidfeld lepiej wypadl...
-
Czy będzie wojna ?
no o tym mowie najlatwiej pod plaszczykiem wyzwalania swiata lac slabszych jak krzyzowcy w morde
-
Czy będzie wojna ?
Kiedys naprawde USA spotka kara za te pazernosc i szukanie wroga tam, gdzie jest im wygodnie. Jak sa tacy silni to moze na Chiny niech uderza? Albo Koree Pln? Obejrzyjcie "Zeitgeist" (jest na google video).
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4662709 :polew:
-
BMW X6
"Dla siebie na pewno wybrał bym X6 , niestety" mialem takie samo wrazenie, tylko na nie patrzac na swiatlach
-
[BMW E36] Moje poprzednie autko
kilkunastoletnie BMW + gaz - w Polsce nierozlaczna para
-
[B5 ANB] Wycięcie kata a dwie sondy
nie mozna
-
BMW X6
To od Fusa, chyba demo takie, zrobilem fotke iPhone'm, ale daleko stal
-
BMW X6
widzialem dzis na ulicy, boskie, chyba podoba mi sie bardziej niz Q7...