Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. brawo zobaczysz to co znaczy funkcjonalnosc apple przy calym tym syfie nokii, SE i innych wynalazkow
  2. tu nie chodzi o hipokryzje tu chodzilo raczej o sygnal w strone zachodu "zobaczcie, jestesmy mali ale sie nie boimy, jestesmy gotowi wejsc w struktury nato" i co? i posral sie caly swiat polska miala odwage jak zawsze glosno powiedziec co mysli szkoda teraz gruzja moze zapomniec o nato a jeszcze widze ze ruscy chca upiec 2 pieczenie na jednym ogniu i groza ukrainie
  3. pewno masz AEB szukaj takiego motoru
  4. z bateria nie ma co narzekac obsluga wszystkiego co sie dzieje w iPhone kosztuje energie i tyle ja mam w pracy non stop podlaczony tel do kompa i w ten sposob caly czas go laduje w wersji 3G wydajnosc baterii ma byc poprawiona
  5. tesknie za niusami typu Palikot obrazil Prezydenta, albo inflacja siegnie 5% nie moge uwierzyc, ze to sie dzieje podobno jakis okret U.S Navy zostal skierowany w poblize regionu konfliktu...
  6. luknij tu robili moja A4 jestem b. zadowolony http://www.masterservice.home.pl/
  7. fajny?? powala! :>
  8. a jak, jeszcze się pytasz?? tylko zabieraj kierowce ze sobą :gwizdanie: serio mowie jesli bedzie miejsce w hotelu to zostane (nie chce nic planowac) zgode "starej" juz mam przyjade sam
  9. a mozna tam do Was wpasc zobaczyc co sie dzieje?
  10. brawo sam sie od dluzszego czasu zastanawiam nad wskaznikiem doladowania szacunek za robote
  11. dzis bankomat nowa iwiczna srebrny sedan, klekot na ladnych felach
  12. Rogal tego nie zrobi. Rogal reza tylko dizelki. nieprawda mailowalem z nim o moim 1.8T i powiedzial ze sprobuje grzebnac
  13. czekam na audi w F1
  14. pogratulowac Piquetowi? za co?
  15. zeby nie to urwane kolo Glocka... trudno
  16. sabotaz zeby Heidfeld lepiej wypadl...
  17. no o tym mowie najlatwiej pod plaszczykiem wyzwalania swiata lac slabszych jak krzyzowcy w morde
  18. Kiedys naprawde USA spotka kara za te pazernosc i szukanie wroga tam, gdzie jest im wygodnie. Jak sa tacy silni to moze na Chiny niech uderza? Albo Koree Pln? Obejrzyjcie "Zeitgeist" (jest na google video).
  19. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4662709 :polew:
  20. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    "Dla siebie na pewno wybrał bym X6 , niestety" mialem takie samo wrazenie, tylko na nie patrzac na swiatlach
  21. kilkunastoletnie BMW + gaz - w Polsce nierozlaczna para
  22. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    To od Fusa, chyba demo takie, zrobilem fotke iPhone'm, ale daleko stal
  23. wustyle opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    widzialem dzis na ulicy, boskie, chyba podoba mi sie bardziej niz Q7...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.