Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. no wlasnie embargo takie nic a niby cos rosja zawsze trzymala nas za ryj moim zdaniem lepiej jednak akcentowac swoje twarde stanowisko niz jezdzic do moskwy i przytakiwac fakt padlo kilka niefortunnych slow na wiecu w tbilisi ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo fakt gruzini nie maja czystych rak i przy pomocy nato probuja rozwiazac problem osetii i abchazji ale to jest ich sprawa i to oni decyduja z kim chca sie wiazac - z federacja rosyjska czy z nato sarkozy nic nie pokazal przybil piatke z miedwiediewem troche popozowal do zdjec napisal 6 punktowy plan rozejmu i tyle go widzieli pamietaj, ze francja i niemcy zawsze trzymali razem a ruscy z niemcami nie mamy pojecia o 90% rzeczy, ktore sie dzialy podczas jego wizyty w moskwie i gruzji ot polityka po prostu
  2. co no i no i jak sie seznon sss skonczy to sie Adam zajmie autem
  3. jak w temacie chodzi mi o dobry sklep (duzy asortyment) no i o dobre ceny
  4. ma byc navi (ale tak zebym mogl synowi puscic film) jak sie przez chwile pogapi na mapy to tez mu sie nic nie stanie nie? no zielony jestem w temacie i nie wiem co i jak hilfe... ;( :>
  5. tak pomyslalem, ze moze kupie... w zaglowku walne monitor coby syn sobie filmy ogladal na allegro pelno tego, a nie wiem co brac i w jakiej cenie ile moze mnie kosztowac taka zabawa? urzadzenie+mapy+antena+montaz?
  6. nie chce wciagnac w konflikt z rosja chce zaznaczyc, ze tym razem bez wzgledu na konsekwencje nie bedziemy prowadzic polityki miedzynarodowej wobec federacji rosyjskiej "na kolanach"
  7. wustyle odpowiedział(a) na dess75 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gryl taki jak moj
  8. no ziomus rezaj te serie, bo az oczy bola patrzec
  9. czytaliscie ostatni Top Gear? tam jest wszystko o skrzyniach automatycznych multitronic zostal okrzykniety najwiekszym padlem sposrod wszystkich tak troche off topic
  10. wustyle odpowiedział(a) na dess75 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    "paść"??
  11. loco nie wstydz sie za prezydenta pierwszy facet, ktory naprawde nie boi sie powiedziec co mysli na forum miedzynarodowym to, ze media z niego szydza i kpia nie powinno wplywac na trzezwa ocene sytuacji i powiem Ci, ze o polityce zawsze powinno sie rozmawiac chocby po to, zebys wiedzial co sie dzieje i zebys nigdy nie zarzucil, ze ktos zadecydowal za Ciebie
  12. miszcz!!!
  13. nie mam pojecia ale wydaje mi sie, ze objawy wskazuja na walnieta elektryke podepnij VAG-a i wszystko powinno byc jasne
  14. zwarcie gdzies chyba masz kolego
  15. dzieki Bogu to juz sie skonczylo... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1018703,title,Walki-na-Kaukazie---godzina-po-godzinie,wid,10235363,relacja.html?ticaid=1669d&_ticrsn=5
  16. zamulanie: pompa paliwa zapchany filtr powietrza objawy silnika na biegu jalowym: prawdopodobnie sonda
  17. ja tez na zime zakladam stalowe 195/65/15 jest ok mi szkoda alu i drozszych opon (16") na ten niemozebny syf na polskich, zasolonych, zimowych drogach wez pod uwage, ze po zimie powstaja wyrwy w asfalcie, a na takim balonie jak 65/15 mozna bez obaw jezdzic az zrobi sie pozna wiosna i zdaza polatac dziury
  18. i o to chodzi w wojnie "rznij karabinem w bruk ulicy, moja jest krew a ich jest nafta"...
  19. nie bedzie pasowal chyba jest inny rozrzad szukaj od A4 - tak bedzie najlepiej
  20. dokladnie... Saakaszwili liczyl, ze zachod od razu pomoze Polacy tez liczyli podczas II wojny swiatowej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.