Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Pół krwi Włoch, więc prawie trafiłeś Ale na prawdę spoko koleś. Załatwił mi eSe w dobrej cenie [br] no z lufa przy glowie latwo sie oddaje kluczyki do ES-y
  2. daj spokoj normalne spalanie nie wiem o czym mowa pytania w stylu "ile wam pali?" 1.8T tyle pali i juz kiedys w GT robili test seata leona z takim motorem na torze spalil 70 l/100 km moj potrafi wypic przy dobrym butowaniu sporo ponad 20 l/100 km
  3. albo inaczej ja Ci dam swoja oske, a Ty mi daj quattro ja spalanie i tak mam w glebokim powazaniu jesli martwi Cie Twoje, to powiem Ci, ze wczoraj na odcinku ok. 30 km spalilem 10 litrow, pasuje?
  4. a szwagier z sycylii? '-)
  5. kurfa .. spadlem z krzesla .... Wu .... ale kolega ma taki nick "A3" .... o masz :polew:
  6. pomysl o wezszych i wiekszym profilu ja wiem, ze duza moc i QT ale snieg i lod na drodze radza sobie z kazdym napedem
  7. nie nie, to bylo A4 chociaz kilka ladnych A3 tez bylo
  8. kupie kupie, cbr 600 [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 13:04_________________________________________________pozdrowienia dla kolegi w czarnym (chyba 1.8T), ktory stal obok mnie wczoraj w sadybie (ramki carmile.pl)
  9. dygu to Ty latasz??
  10. widzisz? dlatego ja mam jasne kryterium przy kupnie nastepnego audi avant, quattro, BOSE, benzyna, turbo
  11. moze sie Robus szelkami zaczepil do Sutila??
  12. wustyle odpowiedział(a) na Supoz temat w Lifestyle i Hydepark
    a tak naprawde, wszystko bedzie jasne jak otworzysz maske
  13. a widzisz i juz lepiej gadasz lepiej uzywany gwint dobrej firmy, w dobrym stanie (koni, eibach, weitec), niz kombinowanie z krotszymi sprezynami
  14. trudno wlasnie taki jest sport a jaki jest wniosek z GP Brazylii?? HONDY SA LATWOPALNE
  15. a robcie co chcecie skracanie charakterystyki fabrycznego amortyzatora, poprzez zastosowanie krotszej sprezyny samo w sobie nie ma sensu tzn jezdzic sie da, bedzie wygladalo ok, ale zobaczysz o ile szybciej zuzyja Ci sie wahacze, same amory i opony
  16. pasek rozrzadu - NIBY BANAL... jak to banal to ja bym nie wymienial najwyzej potem zalozysz pasek od spodni jak pojdzie ten od rozrzadu
  17. rob jak chcesz krotsze sprezyny + ori amorki to dla mnie pomylka
  18. tak, pod warunkiem ze kupisz sportowe amortyzatory inaczej szkoda kasy
  19. wyslij pw z zapytaniem o mechanika do PRE
  20. a widzisz i to zmienia postac rzeczy no jesli krzywki masz zajechane to zawory zle pracuja, i stad ten dzwiek i byc moze szarpanie tez tak mysle
  21. deczko lepiej ale musialem kilka razy przeczytac o co kaman moim zdaniem to problem z elektronika
  22. Pany. Otoz ktoregos dnia wypilem za duzo wody ognistej i postanowilem koledze z Krakowa, ktory przyjechal stara E36 pokazac jak gra BOSE. Zimne glosniki rozkrecilem na maksa i wszystko bylo pieknie, cacy (dopoki bylem na bani). Kilka dni temu, wrzucilem snoop dogg'a i dalem glosniej. Z dolnego glosnika w drzwiach pasazera wydobywa sie lekka pierdziawka, a on sam gra zamulona srednica. I teraz pytanie: gdzie moge dostac taki glosnik i ile milionow euro musze na niego szykowac?
  23. "moze ktos mi pomuc bo mnie to szokuje" mnie zszokowal Twoj post nic nie zrozumialem ide sie napic wodki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.