Treść opublikowana przez wustyle
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Pół krwi Włoch, więc prawie trafiłeś Ale na prawdę spoko koleś. Załatwił mi eSe w dobrej cenie [br] no z lufa przy glowie latwo sie oddaje kluczyki do ES-y
-
ile waqm palą 1.8T quattro?
daj spokoj normalne spalanie nie wiem o czym mowa pytania w stylu "ile wam pali?" 1.8T tyle pali i juz kiedys w GT robili test seata leona z takim motorem na torze spalil 70 l/100 km moj potrafi wypic przy dobrym butowaniu sporo ponad 20 l/100 km
-
[ALL] Napęd quattro - czy da się go wyłączyć ?
albo inaczej ja Ci dam swoja oske, a Ty mi daj quattro ja spalanie i tak mam w glebokim powazaniu jesli martwi Cie Twoje, to powiem Ci, ze wczoraj na odcinku ok. 30 km spalilem 10 litrow, pasuje?
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
a szwagier z sycylii? '-)
-
[ALL] Napęd quattro - czy da się go wyłączyć ?
no jasne ze normalne
-
Spotkania na drodze
kurfa .. spadlem z krzesla .... Wu .... ale kolega ma taki nick "A3" .... o masz :polew:
-
[ALL B7] jaki rozmiar zimówek do s4 b7?
pomysl o wezszych i wiekszym profilu ja wiem, ze duza moc i QT ale snieg i lod na drodze radza sobie z kazdym napedem
-
[ALL] Napęd quattro - czy da się go wyłączyć ?
madness!!!!!!
-
Spotkania na drodze
nie nie, to bylo A4 chociaz kilka ladnych A3 tez bylo
-
Spotkania na drodze
kupie kupie, cbr 600 [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 13:04_________________________________________________pozdrowienia dla kolegi w czarnym (chyba 1.8T), ktory stal obok mnie wczoraj w sadybie (ramki carmile.pl)
-
Spotkania na drodze
dygu to Ty latasz??
-
[ALL B7] BOSE zamiast standardu
widzisz? dlatego ja mam jasne kryterium przy kupnie nastepnego audi avant, quattro, BOSE, benzyna, turbo
-
Formuła 1 2008
moze sie Robus szelkami zaczepil do Sutila??
-
A4- S4
a tak naprawde, wszystko bedzie jasne jak otworzysz maske
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
a widzisz i juz lepiej gadasz lepiej uzywany gwint dobrej firmy, w dobrym stanie (koni, eibach, weitec), niz kombinowanie z krotszymi sprezynami
-
Formuła 1 2008
trudno wlasnie taki jest sport a jaki jest wniosek z GP Brazylii?? HONDY SA LATWOPALNE
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
a robcie co chcecie skracanie charakterystyki fabrycznego amortyzatora, poprzez zastosowanie krotszej sprezyny samo w sobie nie ma sensu tzn jezdzic sie da, bedzie wygladalo ok, ale zobaczysz o ile szybciej zuzyja Ci sie wahacze, same amory i opony
-
[B5 AVV] Pasek rozrządu - czy musze zmieniać ?
pasek rozrzadu - NIBY BANAL... jak to banal to ja bym nie wymienial najwyzej potem zalozysz pasek od spodni jak pojdzie ten od rozrzadu
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
rob jak chcesz krotsze sprezyny + ori amorki to dla mnie pomylka
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach??? Które wybrać???
tak, pod warunkiem ze kupisz sportowe amortyzatory inaczej szkoda kasy
-
[B5 AGB] Drgania silnika
wyslij pw z zapytaniem o mechanika do PRE
-
[B5 AGB] Drgania silnika
a widzisz i to zmienia postac rzeczy no jesli krzywki masz zajechane to zawory zle pracuja, i stad ten dzwiek i byc moze szarpanie tez tak mysle
-
[B5 AFN] Problem z klimatyzacją i wycieraczkami
deczko lepiej ale musialem kilka razy przeczytac o co kaman moim zdaniem to problem z elektronika
-
[ALL B5] Uszkodzony głośnik w drzwiach [BOSE]
Pany. Otoz ktoregos dnia wypilem za duzo wody ognistej i postanowilem koledze z Krakowa, ktory przyjechal stara E36 pokazac jak gra BOSE. Zimne glosniki rozkrecilem na maksa i wszystko bylo pieknie, cacy (dopoki bylem na bani). Kilka dni temu, wrzucilem snoop dogg'a i dalem glosniej. Z dolnego glosnika w drzwiach pasazera wydobywa sie lekka pierdziawka, a on sam gra zamulona srednica. I teraz pytanie: gdzie moge dostac taki glosnik i ile milionow euro musze na niego szykowac?
-
[B5 AFN] Problem z klimatyzacją i wycieraczkami
"moze ktos mi pomuc bo mnie to szokuje" mnie zszokowal Twoj post nic nie zrozumialem ide sie napic wodki