Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. a to inna para kaloszy koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury) nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie
  2. poziek Ci powie wydech nic nie daje bedzie moze troche, hmm, ladniej?
  3. ja mam od kilku tyg jazde z kontrolka oleju i za kazdym razem dostaje zawalu olej wymieniony, filtry tez, vag ok...
  4. kurcze no na bledach sie nie znam ale Adam ze Sportmile mowil ze jakies niegrozne DP ladowac od razu??
  5. no podono sie konczy myslisz ze kat?
  6. Pany Pacjent - 1.8T ANB po wirusie Objawy - przy ostrym butowaniu, powyzej 4 tys zaczyna szarpac i silnikiem, spadek mocy, "zawieszanie sie" silnika (w sensie ze spadaja obroty, auto nie reaguje na pedal gazu, po czym samo zaskakuje) dlaczego zagadka? wszystkie logi statyczne i dynamiczne ok wymieniona pierwsza sonda, z czterech bledow wczesniej zostaly dwa, ktore nijak nie chca sie skasowac jak myslicie?
  7. nie no szyja to nie... chociaz miejsce fajne ale bardziej z Yakuza mi sie kojarzy
  8. no niestety, czarny PR sie ciagnie za niektorymi rzeczami
  9. Dygu wazylem 103,5 kg teraz 81 kg - czyli chudy ale byk
  10. praca? ja wykonuje wolny zawod, a tatuaz mam w takim miejscu ze go nie widac
  11. cos mi sie zdaje ze ja poplyne z dziarami
  12. napis gotykiem na wew stronie przedramienia
  13. to ja tez mam w d*pie i nie myje
  14. z tego co sie orientuje powinienes uzyc nizszej wersji vag-a
  15. ja za sesje pomysl i wzor byl moj (i ja dalem 100 zaliczki)
  16. no ja juz mam pomysl na nastepny
  17. kotwica i napis "love zoska"
  18. to moj pierwszy '-)
  19. Ozarow Maz. BP Pb 98 - 4.07
  20. dobra mOdy89, ja mam takie troche OT pytanie: powiesz nam w koncu gdzie pracujesz??
  21. A v-racing power 100 oktanow w Piasecznie nadal 4.89 (ale jak to zap....la)
  22. no suszarka bedzie wieksza, zapomnialem napisac o najwazniejszym
  23. cud miod jak ja mialem 19 lat to latalem maluchem
  24. oczywiscie na razie mamy problem, ktory jest conajmniej dziwny... przy 5 tys obr (a ostatnio nawet przy 3 tys) silnik "zawiesza sie" pedal w podlodze, a objaw jest taki, jakby auto nie dostawalo paliwa (wszystkie logi, statyczne i dynamiczne sa ok, wskazania na vag tez) w przyszlym tyg montujemy na probe pompe paliwowa od S4 i zobaczymy a dalej: dolot, DP, FMiC, wtryski i Bog wie jeszcze co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.