Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T
a to inna para kaloszy koledzy powiedzieli ze to raczej trudne (pewno chodzi o kanaly w podwoziu, ktorymi normalnie prowadzone sa rury) nie wiem tez czy sa potrzebne 2 sondy (do kazdego kata oddzielnie), a chyba B5 nie jest przygotowane na takie rezanie
-
[ALL B5] Wydech obustronny 1.8T
poziek Ci powie wydech nic nie daje bedzie moze troche, hmm, ladniej?
-
[B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
ja mam od kilku tyg jazde z kontrolka oleju i za kazdym razem dostaje zawalu olej wymieniony, filtry tez, vag ok...
-
[B5 ANB] Dziwne zachowanie silnika
kurcze no na bledach sie nie znam ale Adam ze Sportmile mowil ze jakies niegrozne DP ladowac od razu??
-
[B5 ANB] Dziwne zachowanie silnika
no podono sie konczy myslisz ze kat?
-
[B5 ANB] Dziwne zachowanie silnika
Pany Pacjent - 1.8T ANB po wirusie Objawy - przy ostrym butowaniu, powyzej 4 tys zaczyna szarpac i silnikiem, spadek mocy, "zawieszanie sie" silnika (w sensie ze spadaja obroty, auto nie reaguje na pedal gazu, po czym samo zaskakuje) dlaczego zagadka? wszystkie logi statyczne i dynamiczne ok wymieniona pierwsza sonda, z czterech bledow wczesniej zostaly dwa, ktore nijak nie chca sie skasowac jak myslicie?
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
nie no szyja to nie... chociaz miejsce fajne ale bardziej z Yakuza mi sie kojarzy
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
no niestety, czarny PR sie ciagnie za niektorymi rzeczami
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Dygu wazylem 103,5 kg teraz 81 kg - czyli chudy ale byk
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
praca? ja wykonuje wolny zawod, a tatuaz mam w takim miejscu ze go nie widac
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
cos mi sie zdaje ze ja poplyne z dziarami
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
napis gotykiem na wew stronie przedramienia
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
to ja tez mam w d*pie i nie myje
-
wyłączenie systemu bose
z tego co sie orientuje powinienes uzyc nizszej wersji vag-a
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
ja za sesje pomysl i wzor byl moj (i ja dalem 100 zaliczki)
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
no ja juz mam pomysl na nastepny
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
kotwica i napis "love zoska"- TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
to moj pierwszy '-)- Ceny paliwa marzec 2026
Ozarow Maz. BP Pb 98 - 4.07- [B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
dobra mOdy89, ja mam takie troche OT pytanie: powiesz nam w koncu gdzie pracujesz??- Ceny paliwa marzec 2026
A v-racing power 100 oktanow w Piasecznie nadal 4.89 (ale jak to zap....la)- [B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
no suszarka bedzie wieksza, zapomnialem napisac o najwazniejszym- [B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
cud miod jak ja mialem 19 lat to latalem maluchem- [B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
oczywiscie na razie mamy problem, ktory jest conajmniej dziwny... przy 5 tys obr (a ostatnio nawet przy 3 tys) silnik "zawiesza sie" pedal w podlodze, a objaw jest taki, jakby auto nie dostawalo paliwa (wszystkie logi, statyczne i dynamiczne sa ok, wskazania na vag tez) w przyszlym tyg montujemy na probe pompe paliwowa od S4 i zobaczymy a dalej: dolot, DP, FMiC, wtryski i Bog wie jeszcze co - TATOO & PIERCING ma ktos? '-)