Treść opublikowana przez wustyle
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
mariolini - wejscie w zakret ZA KAZDYM RAZEM do kitu
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
Wustyle chodzi o "listwy przypodłogowe" w moim mieszkaniu - 3 tygodnie temu miałem kładzione płytki i robiony totalny remont. Nie położyłem jeszcze właśnie tych listew co słusznie zauważył Witek ja bym nie mogl spac spokojnie
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
nie widze sensu hodowania czegos, co w genach ma agresje oczywiscie, ze wszystko zalezy od wlasciciela, ulozenia, warunkow hodowli itd trzymam sie z dala od takich psow rownie dobrze moglbym hodowac rekina w basenie
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
w tym watku doglebnie wyjasniono pojecie zwrotu "MODY" gleba, ciemne szyby, lampy zespolone i wydech nie mieszcza sie w jego ramach czekam na rezultaty
-
[ALL B6] Poszukuje tematów jak przerobić FWD na QUATTRO
naprawde ten temat to lekkie szalenstwo przeciez logika podpowiada zeby sprzedac swoje, chocby nie wiem jak bylo w dobrym stanie i szukac podobnego w Q w zyciu bym sie nie zdecydowal na taka przerobke
-
Strefa Śmiechu
a zauwazyliscie, ze wiekszosc samochodow (tych starszych) ma przebiegi kolo 180 000 km? :gwizdanie:
-
Jak on to zrobił?
wiem, ze to przeczy prawom fizyki koreanska mysl techniczna widac rzadzi sie swoimi a na fizyce nigdy nie uwazalem
-
Jak on to zrobił?
:polew: tego jeszcze nie grali serio tez nie wierzylem
-
Jak on to zrobił?
matiz, nastepca tico, tak samo jak jego poprzednik ma srodek ciezkosci poza bryla auta (dokladnie powyzej) - masz odpowiedz
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
To jest pakiet S-line ale co do tego ma LPG no wlasnie sam nie wiem ale wsrod uzytkownikow "junkersow" zaobserowalem szczegolne zamilowania do podswietlanych galek, wielkich wydechow, angel eyes-ow, pletw na bagaznikach i innych takich podejrzanych wynalazkach
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
czy choinka i zapaszek byly na WYPOSARZENIU czy sa efektem modyfikacji, tzw "modow"? i po raz kolejny potwierdza sie moja teoria KIEROWCY Z LPG MAJA ISCIE ULANSKA FANTAZJE
-
Strefa Śmiechu
umarlem...
-
[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?
no jesli chodzi o stozek to...
-
[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?
teoretycznie prawie kazde auto mozna uturbic ale niesie to za soba powazne modyfikacje silnika no i kasa duza z tego co wiem kumpel do focusa 2.0 dostal wycene na ok. 10 tys PLN
-
Plują na moją A4
a wez na noc zakladaj emblematy beemwu bedzie auto budzilo strach i szacunek nikt nie napluje
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
tematu lusterek nie przerabialem wiec sie nie wypowiadam ale czytalem o tym tyle, ze jestem pewien ze znajdzie w archiwum to, co go interesuje proste po to mamy opcje "szukaj" aaa i mysliwcze drogi, pisz ladnie po polsku
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
szukaj szukaj
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
jezu tyle tego tu juz bylo na tem temat...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no ladnie to tak pod kablem ziemie orac? kolejny audi fan z mojej rodzinnej wioski
-
[B5 ADR] Jak włączyć wycieraczkę tylnej szyby ?
no jak to jak? prawa manetke do wycieraczek popychasz w strone maski 1 raz i powinna chodzic, spryskiwacz uruchamia sie popychajac manetke jeszcze raz do przodu (kiedy wycieraczka juz chodzi) jesli po jednym popchnieciu uruchamia Ci sie tylko sam spryskiwacz a wycieraczka nie chodzi to cos jest nie tak...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no zmienilem dodam jeszcze, za nawet na czarnym (jeszcze na letnich, jadac do wulkanizatora), zrywalem przyczepnosc nawet na 3 biegu zeszlej zimy bylo mniej konikow i niutonow to jeszcze bylo jako-tako trzeba sie uczyc jezdzic oska od nowa, nawet przy malym przyroscie mocy
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale jaja postanowilem wyjechac z garazu zeby zmienic gumy na zimowe w zwiazku z tym, ze wyjazd jest bardzo krotki, do tego skret w prawo 90 stopni zaraz przy wyjezdzie i jakies 30 stopni nachylenia ocenialem swoje szanse na 40% po kilku probach (a auto zawsze buksowalo juz na szczycie podjazdu) postanowilem posypac piachem i w koncu sie udalo:) do tego wzdluz podjazdu stoi metalowy kontener na ktory prawie wpadlem staczajac sie bokiem do tylu hard core :naughty:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
jedyna rzecz jaka przychodzi mi do glowy, ze sam zmienie kola na zimowe (na szczescie mam oddzielne felgi stalowe z ziomowkami na zime i alu z letnimi na lato) biere lewarek zaraz, klucz i jade :naughty:
-
[ALL] Przestroga dla osób wymieniających rozrząd
to jest przestroga dla wszystkich ze wszystkim czesci wymienia sie tak, jak nakazuje ksiazka serwisowa i zdrowy rozsadek ktos chcial "tanim kosztem" poszpanowac A8...
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zajefajna