Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. tak wiem dzis wieczorem to zrobie zalamuje mnie tylko kilka opinni, ze u innych uzytkownikow nie trzeba bylo kasowac no zobaczymy...
  2. jest super ale ja najwiekszy nacisk klade na realizm i tu nie do pobicia jest wlasnie Forza i Richar Burns Rally
  3. no gralem w GT Prologue jak mialem PS2 i to byl kox Forza z kierownica jest doskonala wczoraj zaczalem grac w Grida, ale krotko wiec jeszcze nie rozkminilem o co chodzi:)
  4. nie gralem widzialem demo czytalem porownanie modelu prowadzenie auta (realizm - poslizgi, zderzenia, uszkodzenia, ustawienia) i GT5 przegralo z kretesem
  5. A Ja właśnie jestem zwolennikiem Playstation. Miałem xbox-a, mam ps3 - i jakoś o wiele bardziej mi się podoba.. Jeśłi chodzi o gry to rzeczywiście jest ich mniej, ale ile jest gier na X-a, w które nigdy nie zagrasz, bo to buble nieziemnskie.. Gdyby wziąć to pod uwagę liczba gier się znacznie zmniejszy. Poza tym myślę (wierzę ), że w najbliższym czasie, programiści zaczną pisać gry pod PS3 i wykorzystaja ogromny potencjał konsoli.. Już np. taki Killzone 2 - grafika w tej grze to naprawdę niezły skok, gra pisana pod PS3 specjalna technika nakładania warstwowego renderów - nawet wg. testerów coś wspaniałego.. Ale koszt rzeczywiście kosmiczny.. No i pady w wiele lepiej leżą... Na X-ie po niedługim czasie już miałem poodgniatane palce od lewego Analoga i L2 i R2.. Ale to już oczywiście kwestia moich krzywych paluchów.. _________________________________________________ Ale wzywam tutaj te 16.7 % osób które głosowało na PS3 :bicz3: zwolennikow i przeciwnikow zawsze bedzie tyle samo ja zdecydowalem sie na xboxa po porownaniu forza 2 i GT5
  6. Pany Mialem sie dzis pojawic na spocie, zeby ktos mi pomogl wymienic przeplywke Ale pomyslalem, ze moze warto pewne rzeczy umiec samemu Mam pytanie: Czy zeby wymienic przeplywke, musze odpiac wszystkie kable z obudowy tejze, i odkrecic blaszke z boku? (te z prawej strony) Bede wdzieczny za pomoc[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 11:10_________________________________________________dobra juz wymienilem ale szarpanie powyzej 4 tys nadal zostalo jak bylo...
  7. bo PS3 to bula nieslychana drogie to, gier malo, to i uzytkownikow nie ma choc przyznam ze sprzet ladny i mozliwosci ma duze sam jestem zdeklarowanym wrogiem microsoftu bo od zawsze uzywam sprzetu apple'a ale w porownaniu z xbox (calosc) to PS3 wypada marnie do tego sony zanotowalo jakies gigantyczne straty w roku 2008...
  8. OMG!!!! jaki realizm!!! nie to co jakies tekkeny
  9. a ja polecam Richard Burns Rally - absolutnie najlepsze i najbardziej "realistyczne" wyscigi (oprocz Life for Speed na PC) ma sie ukazac nowa wesja na xbox 360 - napewno kupie
  10. czytalem o tej kierze koksik jedno jest pewne: nigdy juz nie zagram w wyscigi (w prawdziwe wyscigi, nie jakies NFS) padem
  11. jest fajna to nie to co logitech G25 ale naprawde daje rade wlasnie odszedlem od xboxa po 4 godzinach grania :kox:
  12. hmmmm... pracuje wylacznie na sprzecie firmy apple nie wiem co to wirusy
  13. odkad mam kierownice (MS), caly czas na tapecie Forza 2 (xbox360) MASAKRA :kox:
  14. Poziek Mam zamowiona przeplywke czyli ustawiamy sie na 21 w Arkadii w przyszly wtorek tak? p.s jeszcze raz dziekuje za diagnoze mam nadzieje ze te pareset metrow jednak wykazalo wade przeplywki
  15. cholera moze sa brusy x 2? albo tam jest miejscowosc brus? (w sensie kolo konstantynowa)
  16. brusy z tego co pamietam sa za konstantynowem lodzkim w strone sieradza
  17. albo podnosisz sonde lekko w gore zeby strumnien spalin nie walil bezposrednia w nia, albo pogodz sie z wlaczona kontrolka "check engine"
  18. dzis jakis elegancki mezczyzna na wysokosci cmentarza w piasecznie zatrzymal ruch, zeby wypuscic mnie z julianowskiej w lewo (ciemny sedan B5 WG 356XX) chyba
  19. wynik i doladowanie taki sam jak u mnie tylko ja mam wiecej niutkow
  20. no nam uzytkownikom audi, naprawde brak slow
  21. OKAZJA!!!! symboliczny przebieg!!! (badz spory ubytek koni mechanicznych) :polew: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7472283[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 16:33_________________________________________________ ja jestem pod warazeniem tego, kto budowal ten blok (chyba byl to steve wonder)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.