A Ja właśnie jestem zwolennikiem Playstation. Miałem xbox-a, mam ps3 - i jakoś o wiele bardziej mi się podoba..
Jeśłi chodzi o gry to rzeczywiście jest ich mniej, ale ile jest gier na X-a, w które nigdy nie zagrasz, bo to buble nieziemnskie.. Gdyby wziąć to pod uwagę liczba gier się znacznie zmniejszy.
Poza tym myślę (wierzę ), że w najbliższym czasie, programiści zaczną pisać gry pod PS3 i wykorzystaja ogromny potencjał konsoli.. Już np. taki Killzone 2 - grafika w tej grze to naprawdę niezły skok, gra pisana pod PS3 specjalna technika nakładania warstwowego renderów - nawet wg. testerów coś wspaniałego..
Ale koszt rzeczywiście kosmiczny..
No i pady w wiele lepiej leżą... Na X-ie po niedługim czasie już miałem poodgniatane palce od lewego Analoga i L2 i R2..
Ale to już oczywiście kwestia moich krzywych paluchów..
_________________________________________________
Ale wzywam tutaj te 16.7 % osób które głosowało na PS3 :bicz3:
zwolennikow i przeciwnikow zawsze bedzie tyle samo
ja zdecydowalem sie na xboxa po porownaniu forza 2 i GT5