Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. bylo juz tyle razy o przekladkach...
  2. To było naprawdę niezwykłe i zaskakujące spotkanie Pozdrawiam dokladnie tak bylo
  3. czy spotkania w pracy tez sie licza? jesli tak, to pozdrawiam Kaske (czarny sedan, B5, 1.8T) [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:54_________________________________________________ no i wczoraj z kim sie zlapalem na Sobieskiego w wawie? granatowy sedan, B5 z jabluszkiem na klapie?
  4. mowilem???
  5. fajnie ze wrocilas '-)
  6. wszystkim Paniom
  7. wlasciciel prawdopodobnie na wakacjach w tajlandii
  8. nie ma na xbox-a ;( Mówię Wam ! Graficzna masakra ! Tak dopracowana gra w jaką jeszcze nie grałem !! Dla mnie jak na razie MISTRZ !! :drool: Wu – podobno ma wyjść na iXa, ale nie wiem jak to zrobią bo jedna mapa zajmuje koło 2GB.. :kox: kurde no... niech sie staraja... ;(
  9. nie ma na xbox-a ;(
  10. ja nie mam
  11. tez mi nic innego nie przychodzi do glowy skoro nie przecieka to szukalbym przyczyny w luzach plastikow
  12. a podczas deszczu przecieka?
  13. wlasnie zacznij od opon
  14. dzis rano, okolice przejazdu kolejowego w Kierszeku codziennie kolo 7.20-7.30 mijam sie z granatownym avantem B5 po lifcie (bardzo ladnie zrobionym) kto to?
  15. srebrny avant B5, wpuscil mnie przed skretem do outletu w piasecznie wydawalo mi sie, ze to Spanky (chyba nie mialo relingow), ale odpowiedz na sms nie przyszla edit tak, to byl gentelmen Spanky
  16. Ty to Michas jak cos juz powiesz to...
  17. jesli jest ladniejsza niz poprzednik to zawsze warto kupic nie? a wajhe trzeba tez czasem przelozyc chce dzis cos kupic, zastanawialem sie miedzy halo 3 a GOW 2, ale halo jest bardziej quakowate, a w GOW widze za***isty klimat, chyba sie skusze
  18. Pany Czy ktos gral w Gears of War 2? warto kupic?
  19. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    teraz Ty tu rzadzisz
  20. moje rejony pracowe
  21. "engine" moze wskazywac na zapchany katalizator
  22. zaleca sie jezdzenie z nawiewem wlaczonym na przednia szybce caly rok, w ten sposob szklo jest caly czas "hartowane"
  23. jesli jest w dobrym stanie to gra sie naprawde ekstra
  24. kupuj, za***ista jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.