Treść opublikowana przez wustyle
-
Strefa Śmiechu
w sumie sie chyba nadaje do strefy smiechu troche popilismy z sasiadem w jego chacie i na jego nieszczescie znalazlem walek i farbe - postanowilem pomalowac mu sypialnie...
-
F1, Rajdy i Motorsport
i znow to powtorze: pamietacie spekulacje z konca zeszlego sezonu o tym, ze Robert moglby pojsc do Bar Honda? Jezu ale by sie dzialo w 2009!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
mogl sobie jaska w pit stopie pod pupe podlozyc
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale Janusz Guzik to fujara co? Dobrze, ze thriathlon uprawia bo kawalek mial do przebiegniecia
-
F1, Rajdy i Motorsport
no tak, to mialem na mysli wlasnie:)
-
F1, Rajdy i Motorsport
moze przeniesc ten temat caly do strefy smiechu?
-
F1, Rajdy i Motorsport
dziekujemy za uwage
-
F1, Rajdy i Motorsport
brawo bmw ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
w sensie do bagaznika go i do lasu? jestem za
-
F1, Rajdy i Motorsport
masz czego zalowac pokazywali niezle dupeczki opalajace sie na jachtach
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ? mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec ..... zgadzam sie
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
montuj Moskal montuj pamietaj: KTO SIE NIE DZIARA TEN FUJARA
-
F1, Rajdy i Motorsport
czas sie chyba przyzwyczaic i nazwac zespol BMW "force deutschland"
-
F1, Rajdy i Motorsport
wiem jaki jest motosport, tyle, ze wyglada na to, ze ekipa bmw kompletnie zaspala
-
F1, Rajdy i Motorsport
zauwazayles, jaka byla euforia jak wskoczyl na 16 miejsce? Chryste... przeciez to niedorzeczne zaczyna sie robic[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 11:52_________________________________________________Jezusie co sie dzieje?!?!? Mozna zapomniec o kwalifikacjach chyba ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja p....ole nie mam juz slow na to co sie dzieje z tym team'em
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
i mozna zamknac
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
troche sie OT zrobil mam chip, ale i przed chipem i po zbieral mi sie przy 2 tys, oczywiscie kolo 3 tys "uderzenie" jest bardziej wyczuwalne tez zaloze zegar
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
Ziom, nie pitol ze sie nie dzieje nic do 3,5 tys obr 1.8T powinien sie zaczac zbierac juz przy 1,8 tys obr
-
[B5 AEB] Jaki warsztat polecacie do wycięcia katalizatora ?
da
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
chciałbym to projekt zrobiony przez grafika na zamówienie, ma gość talet, narysować coś takiego w photoshopie :shocked: Kult - Dawid, mało kto byłby w stanie to wydziarać tak żeby było dobrze, Dawid da radę, raz że zna True z gry, dwa ma hopla na punkcie kolorów, trzy przygotowujemy się tego już 2 lata gites! [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 07:46_________________________________________________ na lopatce? oj bedzie bolalo...
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio) Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie"
-
F1, Rajdy i Motorsport
szrot jakich malo, trudno ;(
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
pochwal sie od razu
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
ale chyba malo ktory samochod 10-14letni trzyma serie ? i z tych 8.4 robi sie 10.4 a czasami i wiecej moja bryka z 99 r trzymala serie idealnie