Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. w sumie sie chyba nadaje do strefy smiechu troche popilismy z sasiadem w jego chacie i na jego nieszczescie znalazlem walek i farbe - postanowilem pomalowac mu sypialnie...
  2. i znow to powtorze: pamietacie spekulacje z konca zeszlego sezonu o tym, ze Robert moglby pojsc do Bar Honda? Jezu ale by sie dzialo w 2009!!!
  3. mogl sobie jaska w pit stopie pod pupe podlozyc
  4. Ale Janusz Guzik to fujara co? Dobrze, ze thriathlon uprawia bo kawalek mial do przebiegniecia
  5. no tak, to mialem na mysli wlasnie:)
  6. moze przeniesc ten temat caly do strefy smiechu?
  7. dziekujemy za uwage
  8. brawo bmw ;(
  9. w sensie do bagaznika go i do lasu? jestem za
  10. masz czego zalowac pokazywali niezle dupeczki opalajace sie na jachtach
  11. jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ? mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec ..... zgadzam sie
  12. montuj Moskal montuj pamietaj: KTO SIE NIE DZIARA TEN FUJARA
  13. czas sie chyba przyzwyczaic i nazwac zespol BMW "force deutschland"
  14. wiem jaki jest motosport, tyle, ze wyglada na to, ze ekipa bmw kompletnie zaspala
  15. zauwazayles, jaka byla euforia jak wskoczyl na 16 miejsce? Chryste... przeciez to niedorzeczne zaczyna sie robic[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 11:52_________________________________________________Jezusie co sie dzieje?!?!? Mozna zapomniec o kwalifikacjach chyba ;(
  16. ja p....ole nie mam juz slow na to co sie dzieje z tym team'em
  17. wustyle odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    i mozna zamknac
  18. wustyle odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    troche sie OT zrobil mam chip, ale i przed chipem i po zbieral mi sie przy 2 tys, oczywiscie kolo 3 tys "uderzenie" jest bardziej wyczuwalne tez zaloze zegar
  19. wustyle odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    Ziom, nie pitol ze sie nie dzieje nic do 3,5 tys obr 1.8T powinien sie zaczac zbierac juz przy 1,8 tys obr
  20. chciałbym to projekt zrobiony przez grafika na zamówienie, ma gość talet, narysować coś takiego w photoshopie :shocked: Kult - Dawid, mało kto byłby w stanie to wydziarać tak żeby było dobrze, Dawid da radę, raz że zna True z gry, dwa ma hopla na punkcie kolorów, trzy przygotowujemy się tego już 2 lata gites! [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 07:46_________________________________________________ na lopatce? oj bedzie bolalo...
  21. True, kto Ci to bedzie robil i gdzie? (w sensie jakie studio) Widze, zes z Krakowa, mam nadzieje, ze zrobisz to w "Kulcie"
  22. szrot jakich malo, trudno ;(
  23. pochwal sie od razu
  24. wustyle odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    ale chyba malo ktory samochod 10-14letni trzyma serie ? i z tych 8.4 robi sie 10.4 a czasami i wiecej moja bryka z 99 r trzymala serie idealnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.