Treść opublikowana przez wustyle
-
Spotkania na drodze
Buba to nie Ty czasem lamales komus kregoslup u mnie na osiedlu po godz 22?
-
PS3 vs XBOX360
Póki co CRT zwykły czyli wpinam się przez euro złącze. Masm niby jeszcze wejście RGB, ale nie wiem czy z konsoli da się to jakoś wpiąć. Z dżwiękiem jakby co to Sobie poradzę o jezu, jakos obrazu bedzie straszna ja mialem przez jakis czas obraz po euro jak przepialem na hdmi --> DVI to spadly mi kapcie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja codziennie pykam w CS3 (najczesciej Indesign i Photoshop)
-
[ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
no niestety swap z Twojego 1.8na 1.8T będzie kosztował parę tysi czytajcie uwaznie nie mowie o swap-ie, tylko o pomysle podnoszenia mocy w silniku wolnossacym koszta duze, efekty znikome
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
Taki nowy motyw, nowa swiecka tradycja polegajaca na tym drogi Spanky, ze jak ktos ma avanta B5, to MUSI miec rzeczony motyw wlasnie. Kapisci?
-
PS3 vs XBOX360
HDMI - póki co i tak nie mam gdzie tego wpiąć Jeśli masz w miarę nowy i fajny monitor, to możesz podpiąć sobie pod niego konsolę. Sprawdź tylko czy masz wejście DVI-D to jest wejście cyfrowe tak samo jak HDMI przez co możesz użyć odpowiedniego kabla i zadziała. Jak podłączysz konsolę i zobaczysz, że nie masz dźwięku to daj mi znać Powiem Ci co zrobić, żeby podpiąć zwykłe głośniki, oczywiście o ile nie masz głośników z wyjściem optycznym (takie obsługuje konsola + dźwięk w pełni przestrzenny ) I o ile nie podpinasz konsoli poprzez HDMI do telewizora lub innego urządzenia z wbudowanymi już głośnikami. Bo wtedy dźwięk będzie normalnie.. ja mam tak podpieta konsole i obraz jest bardzo dobry
-
[ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
z 20 koni za pare tys zl?
-
PS3 vs XBOX360
2 opcja wyglada poprostu rzetelnie i fachowo, ja bym bral jest GT5, ale zaluj, ze na PS3 nie ma tytulu, ktory jest tylko na xbox - Forza2
-
PS3 vs XBOX360
bez gwarancji to slabo...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
17-tki i -30 mm jest dobrym kompromisem (jesli masz gwint z mozliwoscia ustawienia twardosci zawieszenia) ja tak jezdze i jest ok
-
[ALL B5] Co się bardziej opłaca zmienić czy sprzedać 1.8 na 1.8 T
kupuj 1.8T
-
PS3 vs XBOX360
ja za swojego czarnego xbox-a (120 GB) dalem 1100 zl na jesieni zeszlego roku
-
PS3 vs XBOX360
na poczatku chcialem PS3 ale cena + pojemnosc dysku, ceny i ilosc gier mnie od tego pomyslu odwiodly jestem fanem apple'a i nie dotykam sie do niczego co ma w nazwie MS, ale xbox zaskoczyl mnie baaardzo in plus
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
killzone 2
-
PS3 vs XBOX360
to ja tez jestem przygluchy bo moj xbox chodzi naprawde cicho
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no i G25 nie dziala na xbox chyba...
-
F1, Rajdy i Motorsport
ze o mechanikach, ktorzy nie tak zakladaja opony nie wspomne :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to dedykowana kierownica MS oczywiscie bezprzewodowa jak na te cene jest naprawde bardzo dobra (nie mam porownania z LT G25) brac i grac! na kolanach to lipa...
-
F1, Rajdy i Motorsport
albo w WTCC
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
teraz mam kiere spojrz ze 2-3 wpisy wyzej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
najlepszy symulator w jaki gralem! niestety na PS2, zwyklym malym TV i padzie...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dokladnie:) jak zrobie malutki film to wrzuce na youtube i Wam pokaze prosze:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wczoraj zrobilem film jak moj 3,5 letni syn lata na kierownicy w grida, toyota supra na torze OKUTAMA spadaja gacie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co do allegro to chodzi mi głównie o używane gry - czy to bardzo ryzykowne że ktoś mi przyśle jakiegoś paścia płyte :?: sprawdz uzytkownika i niech zagwarantuje Ci ze nie ma rys na plycie i gra smiga jak nalezy w razie co to zwrot - proste
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
oczywiscie ze sie oplaca kupowac na allegro kupilem gre od forumowicza i jestem bardzo zadowolony