Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. zeby tak vettelowi sie cos zjabalo w pit-stopie skus baba na dziada![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:08_________________________________________________jeszcze fizi objedzie kimiego[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:09_________________________________________________kurw...
  2. i vettel dobrze jedzie...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:00_________________________________________________cienko to widze... chyba ze przy probie wyprzedzania roberta vettel sie zgrzeje i w cos przywali[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:02_________________________________________________pit stop jedziesz robert![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:03_________________________________________________wyjechal 5-ty! bardzo dobrze
  3. ale jakie szybkie sa bolidy F I!!![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:45_________________________________________________no i dobra robert wraca na 3 miejsce a alonso do domu[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________renault zaczyna byc specjalista od popsutych kol
  4. fizi jedzie jak wariat robert tez
  5. a mowilem ze snilo mi sie ze robert drugi po starcie bedzie? [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________ale heidfeld to jednak gamon jest[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________dobry pit stop roberta bedzie pudlo?
  6. ja pioerdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Ten tytuł należy do "japońskiego samuraja" Po prostu Badoer ma już swoje lata, a sukcesów nigdy nie osiągał. Tym bardziej dziwi dlaczego nie jeździ Marc Gene Nakajima to bardziej czlowiek demolka to co wyprawia Badoer (przecinanie linii przy wyjezdzie/wjezdzie do pit stopu, przepuszczanie kolegow w alei serwisowej, baczki na prostej) bardziej pasuje do Jasia Fasoli
  8. a mi sie snilo, ze po starcie Nick bedzie pierwszy a Robert drugi [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 08:15_________________________________________________ mówisz -> masz już się rozjebał uwielbiam goscia to jest Jas Fasola f1
  9. ech zeby wszyscy tak uczciwie auta sprzedawali
  10. ta czcionka jest przybrudzona w fotoszopie albo illustratorze najblizsza "bazowa" czionka to CCBattle Scarred-Regular[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 13:03_________________________________________________ale to co znalazl Muskel tez jest ok
  11. ja tam licze na rozrywke, ktorej dostarczy Badoer
  12. ten font to helvetica albo zurich pierscienie ok, ale czcionka zwykla, najzwyklejsza pamietacie napis "POLONeZ" wlasnie to male "e" wsrod kapitalikow dawalo fajny efekt i tak samo byl z "A" i "d" w starym logo
  13. dokladnie dlatego teraz chce full kolor
  14. zbliza sie wrzesien wiec i ja lece sie dziargac tym razem bedzie to duzy, kolorowy tatuaz w klasycznym, japonskim stylu smok
  15. na lysej gorze
  16. za transfer czy efekty trucka?
  17. generalnie zawsze czlowiek sie spuszcza z radosci :>
  18. lubie lubie
  19. zbok
  20. to kupowac te czerwone ciuchy czy nie??
  21. o k...wa :kox: :kox: ale okazja!!!!! http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8656885[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________"TAKIEGO DRUGIEGO AUTA PO TAK NISKIEJ CENIE NIE ZNAJDZIESZ. SERDECZNIE ZAPRASZAM!"
  22. ile Ty masz obraczek oszuscie matrymonialny??? gratki :>
  23. jak widzisz drogi ksiedzu, wlaczenie swiatel sprawia niektorym problem, gdyz PONIEWUŻ jest to czynnosc, dzieki ktorej nasze panstwo sie bogaci
  24. wyscig byl nudny jak flaki z olejem, dopoki nie przytrafil sie blad w pit stopie jakim mechanicy uraczyli hamiltona, gdyby nie szopki ktore wyprawia badoer i peknieta guma nakajimy to chyba bym przysnal[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:11_________________________________________________od momentu kiedy mechanicy hamiltona popelnili blad wyscig sie rozkrecil slabe to ze czasami stawka uklada sie w pit stopach a nie na torze[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:19_________________________________________________brawo Rubens i no i co by nie mowic brawo Robert [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:40_________________________________________________ciekawe z kim Rubens sie zalozyl, ze jak wygra to ten ktos goli glowe na lyso? (pokazal komus na podium)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.