Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
zeby tak vettelowi sie cos zjabalo w pit-stopie skus baba na dziada![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:08_________________________________________________jeszcze fizi objedzie kimiego[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:09_________________________________________________kurw...
-
F1, Rajdy i Motorsport
i vettel dobrze jedzie...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:00_________________________________________________cienko to widze... chyba ze przy probie wyprzedzania roberta vettel sie zgrzeje i w cos przywali[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:02_________________________________________________pit stop jedziesz robert![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:03_________________________________________________wyjechal 5-ty! bardzo dobrze
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale jakie szybkie sa bolidy F I!!![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:45_________________________________________________no i dobra robert wraca na 3 miejsce a alonso do domu[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:52_________________________________________________renault zaczyna byc specjalista od popsutych kol
-
F1, Rajdy i Motorsport
fizi jedzie jak wariat robert tez
-
F1, Rajdy i Motorsport
a mowilem ze snilo mi sie ze robert drugi po starcie bedzie? [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:09_________________________________________________ale heidfeld to jednak gamon jest[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________dobry pit stop roberta bedzie pudlo?
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja pioerdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ten tytuł należy do "japońskiego samuraja" Po prostu Badoer ma już swoje lata, a sukcesów nigdy nie osiągał. Tym bardziej dziwi dlaczego nie jeździ Marc Gene Nakajima to bardziej czlowiek demolka to co wyprawia Badoer (przecinanie linii przy wyjezdzie/wjezdzie do pit stopu, przepuszczanie kolegow w alei serwisowej, baczki na prostej) bardziej pasuje do Jasia Fasoli
-
F1, Rajdy i Motorsport
a mi sie snilo, ze po starcie Nick bedzie pierwszy a Robert drugi [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 08:15_________________________________________________ mówisz -> masz już się rozjebał uwielbiam goscia to jest Jas Fasola f1
-
Strefa Śmiechu
ech zeby wszyscy tak uczciwie auta sprzedawali
-
Czcionka - jak się nazywa, gdzie ją znaleźć ?
ta czcionka jest przybrudzona w fotoszopie albo illustratorze najblizsza "bazowa" czionka to CCBattle Scarred-Regular[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 13:03_________________________________________________ale to co znalazl Muskel tez jest ok
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja tam licze na rozrywke, ktorej dostarczy Badoer
-
Audi zmienia swoje logo
ten font to helvetica albo zurich pierscienie ok, ale czcionka zwykla, najzwyklejsza pamietacie napis "POLONeZ" wlasnie to male "e" wsrod kapitalikow dawalo fajny efekt i tak samo byl z "A" i "d" w starym logo
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
dokladnie dlatego teraz chce full kolor
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
zbliza sie wrzesien wiec i ja lece sie dziargac tym razem bedzie to duzy, kolorowy tatuaz w klasycznym, japonskim stylu smok
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
na lysej gorze
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
ekstra!
-
F1, Rajdy i Motorsport
za transfer czy efekty trucka?
-
F1, Rajdy i Motorsport
generalnie zawsze czlowiek sie spuszcza z radosci :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
lubie lubie
-
F1, Rajdy i Motorsport
zbok
-
F1, Rajdy i Motorsport
to kupowac te czerwone ciuchy czy nie??
-
Strefa Śmiechu
o k...wa :kox: :kox: ale okazja!!!!! http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8656885[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________"TAKIEGO DRUGIEGO AUTA PO TAK NISKIEJ CENIE NIE ZNAJDZIESZ. SERDECZNIE ZAPRASZAM!"
-
Nasze maleństwo Wikusia :-)
ile Ty masz obraczek oszuscie matrymonialny??? gratki :>
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
jak widzisz drogi ksiedzu, wlaczenie swiatel sprawia niektorym problem, gdyz PONIEWUŻ jest to czynnosc, dzieki ktorej nasze panstwo sie bogaci
-
F1, Rajdy i Motorsport
wyscig byl nudny jak flaki z olejem, dopoki nie przytrafil sie blad w pit stopie jakim mechanicy uraczyli hamiltona, gdyby nie szopki ktore wyprawia badoer i peknieta guma nakajimy to chyba bym przysnal[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:11_________________________________________________od momentu kiedy mechanicy hamiltona popelnili blad wyscig sie rozkrecil slabe to ze czasami stawka uklada sie w pit stopach a nie na torze[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:19_________________________________________________brawo Rubens i no i co by nie mowic brawo Robert [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:40_________________________________________________ciekawe z kim Rubens sie zalozyl, ze jak wygra to ten ktos goli glowe na lyso? (pokazal komus na podium)