Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. "dodam ze jazda w dzien na swiatlach to beznadziejny pomysl a jesli ktos w dzien widzi lepiej auto tylko dlatego ze ma zapalone swiatla to raczej nie powinienien prowadzic innych pojazdow a skontaktowac sie z okulista" rozumiem, ze Ty widzisz auta jadace z naprzeciwka tak samo dobrze gdy maja zapalone swiatla mijania badz nie? np w sloneczny dzien, jadac droga, ktora biegnie w zalesionym terenie, plus np. kierowca z naprzeciwka wyprzedza auto i nie wrzucil kierunkowskazu? pozazdroscic "wzroku"
  2. bez dwoch zdan nawet nie ma co juz podawac przykladow
  3. a ja zawsze jezdzilem na swiatlach caly rok i bede jezdzil
  4. jest ok
  5. yeah!!!!!
  6. kurcze nie do pomyslenia w zeszlym sezonie: "szanse Roberta na awans do Q3 są duże"
  7. no Robert! lec! lec! lec! [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________ide jarac
  8. ja to juz nerwa mam jak znowu zaczna Roberta wypuszczac pod koniec 1 czesci kwalifikacyjnej, to znowu sie cos przydarzy a to ktos go przyblokuje, a to niebieska flaga, a to cos innego... ale mam nadzieje, ze dzis bedzie w koncu dobrze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Sutil swietnie sobie radzi I wczoraj i dzis [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:11_________________________________________________Robert trzeci! Sutil 1!!! kurde!!!
  9. i moze tak zostac
  10. o jezusie slodki!!!!! :slina: tylko zeby auta sie tak zachowywaly jak w Forzie albo conajmniej w Gridzie i bedzie masakra
  11. no zobaczymy, chociaz Waski kazal kupowac ciuchy w kolorze czerwonym
  12. a wlasnie sie zastanawiam czy kupic wolfensteina na czym grasz? nie "tnie sie" przy wiekszej ilosci wybuchow itd? jak z grywalnoscia i klimatem?
  13. :kox: :shocked: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130325872137&ih=003&category=9835&ssPageName=WDVW&rd=1&rvr_id=
  14. i od nowa polka http://sport.onet.pl/0,1248769,2027881,wiadomosc.html
  15. no niezly ale muzyka gowniana ze szok
  16. i znow GT5 bedzie do niej daleko
  17. juz pytalem kiedys - bez odzewu
  18. umarlem
  19. a ja gralem przedwczoraj ale jestem w takim momencie ze nie moge przejsc dalej i rzucam padem po chalupie ze zlosci
  20. A to Schumacher taka Alfa i Omega jest? Dużo się zmieniło od czasu kiedy startował, na pewno stracił kondycję, formę, do tego brak możliwości testowania bolidu, itd. Każdy bolid nie tyle jest ustawiany, co KONSTRUOWANY pod danego kierowcę, tutaj balans każdego jednego kilograma ma znaczenie. Moim zdaniem jeżeli w zaistniałej sytuacji przywiózłby punkty to byłby to mimo wszystko sukces Moim zdaniem temat Schumachera można zamknąć bo wszystko to są już tylko dywagacje EOT z mojej strony. a nieprawda Robert na testach w Renault F1 osiagnal swietne czasy nie jezdzac nigdy takim bolidem w tym sporcie oprocz maszyn, komputerow i inzynierow naprawde liczy sie tez talent kierowcy
  21. ale kibel
  22. troche szkoda chcialem zobaczyc jak stary lis poradzi sobie w nowym bolidzie
  23. Schumi nie jedzie http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Schumacher-nie-wraca-do-F1,wid,11390013,wiadomosc.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.