Treść opublikowana przez wustyle
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
"dodam ze jazda w dzien na swiatlach to beznadziejny pomysl a jesli ktos w dzien widzi lepiej auto tylko dlatego ze ma zapalone swiatla to raczej nie powinienien prowadzic innych pojazdow a skontaktowac sie z okulista" rozumiem, ze Ty widzisz auta jadace z naprzeciwka tak samo dobrze gdy maja zapalone swiatla mijania badz nie? np w sloneczny dzien, jadac droga, ktora biegnie w zalesionym terenie, plus np. kierowca z naprzeciwka wyprzedza auto i nie wrzucil kierunkowskazu? pozazdroscic "wzroku"
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
slucham??
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
bez dwoch zdan nawet nie ma co juz podawac przykladow
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
a ja zawsze jezdzilem na swiatlach caly rok i bede jezdzil
-
F1, Rajdy i Motorsport
jest ok
-
F1, Rajdy i Motorsport
yeah!!!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
kurcze nie do pomyslenia w zeszlym sezonie: "szanse Roberta na awans do Q3 są duże"
-
F1, Rajdy i Motorsport
no Robert! lec! lec! lec! [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________ide jarac
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja to juz nerwa mam jak znowu zaczna Roberta wypuszczac pod koniec 1 czesci kwalifikacyjnej, to znowu sie cos przydarzy a to ktos go przyblokuje, a to niebieska flaga, a to cos innego... ale mam nadzieje, ze dzis bedzie w koncu dobrze[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Sutil swietnie sobie radzi I wczoraj i dzis [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:11_________________________________________________Robert trzeci! Sutil 1!!! kurde!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
i moze tak zostac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
o jezusie slodki!!!!! :slina: tylko zeby auta sie tak zachowywaly jak w Forzie albo conajmniej w Gridzie i bedzie masakra
-
F1, Rajdy i Motorsport
no zobaczymy, chociaz Waski kazal kupowac ciuchy w kolorze czerwonym
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a wlasnie sie zastanawiam czy kupic wolfensteina na czym grasz? nie "tnie sie" przy wiekszej ilosci wybuchow itd? jak z grywalnoscia i klimatem?
-
Strefa Śmiechu
:kox: :shocked: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130325872137&ih=003&category=9835&ssPageName=WDVW&rd=1&rvr_id=
-
F1, Rajdy i Motorsport
i od nowa polka http://sport.onet.pl/0,1248769,2027881,wiadomosc.html
-
Strefa Śmiechu
no niezly ale muzyka gowniana ze szok
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i znow GT5 bedzie do niej daleko
-
Spotkania na drodze
juz pytalem kiedys - bez odzewu
-
[B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant
ladny allroad
-
Strefa Śmiechu
umarlem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a ja gralem przedwczoraj ale jestem w takim momencie ze nie moge przejsc dalej i rzucam padem po chalupie ze zlosci
-
F1, Rajdy i Motorsport
A to Schumacher taka Alfa i Omega jest? Dużo się zmieniło od czasu kiedy startował, na pewno stracił kondycję, formę, do tego brak możliwości testowania bolidu, itd. Każdy bolid nie tyle jest ustawiany, co KONSTRUOWANY pod danego kierowcę, tutaj balans każdego jednego kilograma ma znaczenie. Moim zdaniem jeżeli w zaistniałej sytuacji przywiózłby punkty to byłby to mimo wszystko sukces Moim zdaniem temat Schumachera można zamknąć bo wszystko to są już tylko dywagacje EOT z mojej strony. a nieprawda Robert na testach w Renault F1 osiagnal swietne czasy nie jezdzac nigdy takim bolidem w tym sporcie oprocz maszyn, komputerow i inzynierow naprawde liczy sie tez talent kierowcy
-
Strefa Śmiechu
ale kibel
-
F1, Rajdy i Motorsport
troche szkoda chcialem zobaczyc jak stary lis poradzi sobie w nowym bolidzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Schumi nie jedzie http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Schumacher-nie-wraca-do-F1,wid,11390013,wiadomosc.html