Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ja mysle ze Schumacher udowodni wszystkim, ze kers, podwojny dyfuzor i inne gadzety w zderzeniu z prawdziwym talentem maja mniejsze znaczenie, niz u obecnych kierowcow i obym sie nie mylil
-
Strefa Śmiechu
hehe debili nie brakuje poszczalem sie [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 15:25_________________________________________________a tutaj trzeba usiasc i zapiac pasy polecam opis "znaki szczegolne" i "o sobie" http://www.foto-modelki.pl/index.php?id=2047
-
F1, Rajdy i Motorsport
kruwa... w sumie lubie czerwony kolor
-
F1, Rajdy i Motorsport
na pasku tvn24 leci napis "ze schumi rozwaza propozycje zastapienia massy w teamie ferrari" (czy jakos tak) bardzo bym chcial zeby pojechal choc 1 wyscig[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________o a tu jeszcze sie wypowiedzial nelson piruet: http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Piquet-Flavio-go-wie-o-Formule-1,wid,11353309,wiadomosc.html
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
czy gral ktos w "race pro" na x-ie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
szkoda
-
F1, Rajdy i Motorsport
podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu... to by bylo cos!
-
F1, Rajdy i Motorsport
cienko go widze chyba juz do konca sezonu... no to co? forza ferrari robert...
-
F1, Rajdy i Motorsport
tez tak pomyslalem...
-
F1, Rajdy i Motorsport
mamy, gadalem z nim przed chwila przez komore i filip powiedzial: - brynia, nie peniaj, piekne wegierskie pielegniarki juz sie mna zajely jak nalezy bedzie dobrze
-
F1, Rajdy i Motorsport
kilka centymetrow w prawo i Felipe dostalby tym czyms centralnie w srodek twarzy nie musze chyba pisac jakby to sie wtedy skonczylo... bmw to kibel jakis masakryczny trzeba bylo czekac w boksie jeszcze dluzej im sie nadal chyba wydaje, ze jest teraz sezon 2008
-
Spotkania na drodze
pozdro dla kierownika srebrnej B5 w sedanie (ramki klubowe, podwojny prosty wydech, czyli chyba benzin) widzialem Cie dzis okolo 11 na dzialdowskiej w wawie na wysoksci szpitala gadalem przez tel i stalem przy yarisie zony prawie dam sobie leb uciac ze przez chwile sie na siebie popatrzelismy
-
Spotkania na drodze
dzis ok. godz 10.15 przypomnialem kierownikowi czarnego avanta B6 o koniecznosci jazdy na swiatlach (wawa, ul. Kazimierzowska)
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
nie no, jak kumam, bo auto stalo podczas robienia zdjec 15-17 l jest do przyjecia przez kolege mojego
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
kolega ode mnie z pokoju wlasnie sie przymierza do E-sy pytal dzis o spalanie (zna sie na motoryzacji wiec wie co bierze - gaz nie wchodzi w rachube) czy zmiesci sie bez butowania w 15 l/100 km w miescie powiedzialem, ze tak przed chwilka pokazalem mu zdjecie budzika, na ktorym widac 13 l/100 km i juz sie chlopak cieszy
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
nie moge sie doczekac kiedy i ja napisze, ze wlasnie nabylem E-se gratulacje
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
no taka wiocha pod Warszawa? w ktorej obaj mieszkamy? :polew:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
kto nie pali ten kapuje
-
[B6 AYM] Błąd połączenia ze sterownikiem silnika
o szarpaniu auta jest milion postow "Błąd polączenia ze sterownikiem silnika" zapraszam do dzialu "diagnostyka VAG"
-
[B5 ADR] Wraz ze wzrostem obrotów silnika klima zaczyna wyć
Nie, jeszcze się za to nie zabrałem. Mam teraz łożysko w przednim kole i tylne amory do wymiany :/ Ale zajmę się tym pewnie w okolicach środy. Czy można to w jakiś sensowny sposób wymienić? Tzn łożysko. Szukałem rysunków złożeniowych sprężarki ale nie mogę znaleźć. jesli masz smykalke mechanika to pewno mozna ja swoja sprezarke oddadlem do serwisu klimatyzacji i w zeszlym roku naprawili mi to (jesli dobrze pamietam) za 250 zl
-
[B5 ADR] Wraz ze wzrostem obrotów silnika klima zaczyna wyć
lozysko sprezarki na wykonczeniu
-
PS3 vs XBOX360
http://gry.onet.pl/2002202,,Czy_Activision_zabije_Sony,wiadomosc.html
-
Michael Jackson nie żyje
dokladnie tak jest...
-
Michael Jackson nie żyje
ja nadal nie moge w to uwierzyc ;(
-
PS3 vs XBOX360
Kolego wustyle format Divx i jego pochodne to duzo lepszy format niz uwielbiane przez ciebie DVD. trafiles na marna konwersje widocznie. Wystarczy powiedziec, ze jesli sformatowalbys film Divxiem aby mial rozmiary filmu w DVD - obraz byłby 3 krotnie lepszy. tak marnym formatem jest MPEG-2 w porównaniu do MPEG-4 ASP. ja to wszystko rozumiem ale divx-ow nie ogladam:)