Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. majtki se sciagnij nie mam aktywnej Xbox Live
  2. dziekuje szanownym Panom za utwierdzenie mnie w przekonaniu zeby nie kupowac shift-a
  3. no jak to jaki? to tak jakbys zamiast kierownicy w prawdziwym aucie mial pada
  4. mowilem ze to dobra kiera za rozsadna cene?
  5. Flyer ale jak sie prowadza auta? czy chocby tak w miare realistycznie jak w GRID? dla mnie to wyznacznik zeby kupic
  6. uuuuu to ja nie kupuje szifta poczekam na FM3
  7. dali jazda
  8. Forza rzadzi powiem to ktorys raz z kolei mialem okazje jedzic na slomczynie w zeszla sobote rajdowka przygotowana w specyfikacji FIA i tak samo jak ona, forza nie wybacza absolutnie minimalnego bledu (co sie zdarza nagminnie w innych grach wyscigowych) dla mnie forza i richard burns rally to niepokonane tytuly gier sciganych
  9. no to grubo sie zrobilo... czekamy teraz kiedy (odpukac) ktorys z Piquetow zginie w niewyjasnionym wypadku?
  10. w tym problem, ze przegrzebalem aukcje i nie ma wzmianek o tym czy mozna podmienic czy nie
  11. Padl sterownik. Mechanik, u ktorego stoi moje auto szuka na aukcjach i po sklepach sterownika o takim samym numerze ale nie moze znalezc. Czy sterownik z tego samego rocznika (99) bedzie pasowal z np. 1,9 TDI FWD?
  12. ja wybralbym roberta z jednego prostego wzgledu jako debiutant w srednim bolidzie pokazal, ze stac go na bardzo duzo
  13. to ze stawiali to wiesz na poczatku sezonu planetF1.com typowalo Roberta na mistrza i co? tu sie wszystko zmienia jak w ruletce, puszczaja do prasy i mediow "przecieki", zeby podgrzac atmosfere, a w zacisznych gabinetach i tak wszystko na spokojnie sobie ustalaja
  14. i ja sie temu nie dziwie
  15. trudno ale pokazal ze jest waleczny i jest wlochem
  16. pozdrow go od nas
  17. jemu nic ale najbardziej na tym wszystkim ucierpial wizerunek piqueta seniora pewno lazil za briattore i nalegal zeby zatrudnic juniora a junior slabo jezdzil i tyle
  18. kur_w_a pamietam to co za samobojca jeszcze przebiegl na druga strone...
  19. byc moze a teraz lekki OT czy jest tu jeszcze ktos, kto twierdzi, ze: BOLIDY W SEZONIE 2009 SA BRZYDSZE NIZ W 2008? od samego poczatku mowilem ze sa ladniejsze, i to o wiele
  20. a za co [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:55_________________________________________________ niezła jakość obrazu za to ze dwa razy wcisnal sie na chama z pasow wokol toru i spowodowal niebezpieczna sytuacje
  21. naprawde kimi powinien dostac kare...
  22. zobaczcie to http://www.youtube.com/watch?v=pS2sdXx08-Y
  23. jest cos magicznego w radosci zwyciezcow na podium no nie? (nie dotyczy raikkonena )
  24. jakby fizi strzelil sie z kimi to robert wskoczy na pudlo [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:15_________________________________________________cienko z heidfeldem...[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:20_________________________________________________vettel zabral sie do roboty[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:23_________________________________________________rubens sie fajczy zeby tylko olej sie nie rozlal[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:24_________________________________________________no panowie szacunek dla fisichelli brawo robert
  25. jeszcze heidfeld se przypomnial jak sie jezdzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.