Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. zapowiada sie jedna z lepszych dyskusji na forum a i dobrze, bo w koncu ludziki dowiedza sie o co z ta moca i momentem chodzi
  2. szuka wlasnie w googlach daj mu czas
  3. troche sie tu mily rzeczywiscie zapetliles mieszasz w zeznaniach na szose do scigania sie tez sa dobre diesle - vide leon w WTCC i nagle widze ze forester (jak mniemam w benie) tez da rade w terenie? z postow naszych kolegow wychodzi na to, ze mozna przygotowac benzyne pod rajdy 4x4
  4. przejedz sie foresterem on ci pokaze co potrafi a taki nie winny jest z wyglądu tez
  5. mily sam zaczales z ta "jedynka"
  6. i ja mam taki postulat do pana Borowczyka ja wiem, ze Nicole Scherzinger jest przezajebista d*pa ale niech pan przestanie panie Borowczyk walic konia za kazdym razem kiedy pokazuje ja realizator wszyscy wiemy kto to jest, skad itd no rzygam jak slysze po raz kolejny o niej od niego
  7. o tym Ci wjade w bloto i wyjade bez trudu http://foto.autozone.be/fotosauto/RRO/web450x300/Land-Rover-Range-Rover-Sport_5101982.jpg
  8. no chyba ze seaty leony z WTCC albo audi R10 (chyba?) z Le Mains
  9. i dlatego mowie: jesli kupie diesla (a wizja oddala sie coraz bardziej), to raczej 3.0 (tu kultura pracy jest bardzo ladna no i nie napiedrala jak traktor)
  10. nie syf - 3.0 TDI i wyzej to bardzo porzadne konstrukcje rozwazam diesla tylko i wylacznie z powodow ekonomicznych (choc przyznam sie, ze po ostatnich szopkach z akcyza, projektami na przyszly rok w sprawie paliw troche sie ostudzilem)
  11. moje 1.8T po chipie i wycietym katalizatorze chodzi calkowicie bezglosnie faktem jest, ze zrobilem ostatnio porzadny remont silnika, dolotu i czesci wydechu, ale rzeczywiscie jak rano ludzie odpalaja pod domem klekoty to szklanki jezdza w szafce w kuchni przymierzam sie powoli do diesla ale calkowicie podzielam zdanie Eleberoth'a
  12. Powinni usunac z kalendarza wszystkie uliczne wyscigi poza Monaco. No taka nuda ze szok
  13. te gameplaye rzeczywiscie pokazywaly, ze auta prowadz sie tak jakos... dziko jezu mam nadzieje, ze jednak bedzie tak samo dobrze jak w 2 albo i lepiej...
  14. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:
  15. rozepnij quattro - takiego moda jeszcze nikt nie zrobil
  16. GOW 2 napewno a COD kazde chyba fajne
  17. rainbow six vegas jest ekstra!
  18. Gears Of War 2 - KOX Coś z serii Tom Clancy's - zawsze KOX
  19. http://www.youtube.com/watch?v=BorYVg8nkbs&feature=related :kox:
  20. w dziaslo? no i jak? gites jest xbox nie?
  21. dobra dzis przetestuje polaczenie
  22. moze byc i "raczej", przeciez antenke na wi-fi wpina sie jesli dobrze pamietam z tylu w port usb
  23. router+kabel usb? czy router+kabel sieciowy?
  24. mialem na mysli, ze wcale nie jestem podlaczony do netu nie mam tej zew antenki wi-fi co kosztuje milion euro, za to stary, nieuzywany router linksysa WRT 54G, ktory podobno mozna podlaczyc ale ja sie nie znam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.