Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://f1.wp.pl/kat,48594,oid,10797561,title,Kubica-jedna-z-gwiazd-sezonu,wid,11659371,opinie.html jezus maria, nie moge nigdzie znalezc potwierdzenia!!!![br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:04_________________________________________________i jeszcze to znalazlem: http://sport.onet.pl/1,16,11,62366223,165682242,7453169,0,forum.html?TEMAT=1248769 WĄSKI ratuj!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gralem w NFS shift na G25 ale kila z symulacja nie ma to NIC ale to NIC wspolnego jak dobrze ze tego nie kupilem
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to kibicujesz vatanenowi Waski czy nie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
jednak Jean Todt http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Jean-Todt-nowym-szefem-FIA,wid,11623817,wiadomosc.html
-
Strefa Śmiechu
ciekawe ile detonacji jeszcze przeprowadzi i kiedy zginie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Kubica-domaga-sie-zatrudnienia-Kovalainena,wid,11622801,wiadomosc.html?ticaid=18f93&_ticrsn=5 co myslicie? mi sie podoba, fajny duet
-
F1, Rajdy i Motorsport
tez kibicuje Vatanenowi
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
to samo mowie nie podoba sie? wywiesic kilka szubienic na marszalkowskiej i sie skonczy ja sie w ogole dziwie, ze jest tak duze spoleczne przyzwolenie od lat na zachowania wladz panstwowych (w tym oczywiscie PZPN) afera hazardowa? nic sie nie stalo przesuniemy kolegow w inna czesc koryta i bedzie dobrze
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
porownamy to z naszymi statystykami? niestety panstwo idealne nie istnieje nawet Watykan ma cos na sumieniu endriu - co do sposobu rewolucji - sam sobie odpowiedziales na pytanie im bardziej liberalne byly rzady w danym kraju komunistycznym, tym ta rewolucja przebiegala lagodniej tam gdzie ludzie byli ciemiezeni, konczylo sie o wiele gorzej i tu prosze przemyslec sprawe, jak bedzie wygladal koniec PZPN
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
endriu masz czesciowo racje mi raczej chodzi o to w jaki sposob z dana wladza w zaleznosci od narodu powinno sie rozprawic wiesz, ze np generalicja i dygnitarze z rzadow causescu zostala calkowicie wyeliminowani z zycia publicznego w rumunii? kiedy ostatnio media donosily, ze w rumunii dzieje sie to a to zlego albo niepokojacego? tu jest pies pogrzebany niestety sa narody oraz systemy (w tym rzeczony PZPN), po ktorych powinien przejechac walec, zeby na gruzach i zgliszczach powstalo cos calkiem nowego dlaczego ja wciaz musze ogladac w TV np Pana Cioska? starego komucha, ktory zyje dostatnio, gdzie wiekszosc jego rowiesnikow, patriotow z krwi i kosci, ktorzy budowali kraj po wojnie zyje na skraju nedzy? ja tak nie chce na pohybel
-
F1, Rajdy i Motorsport
no to jest piekne - cala prawda o Borowczyku, chyba bylo tu juz: http://patrz.pl/filmy/borowczyk-parodia-wyscigu-f1
-
F1, Rajdy i Motorsport
bo zawsze w pit stopie jest z nim jego TATO Antonyyy i piekna wokalistka Nikol Szarcinger znana z zespolu Pussikat Dolls (no i za kierownica SC siedzi sympatyczny Kórt Majlander) aha i tor jest zawsze legendarny, jaki by nie byl, nawet jak bedzie w piz*ziejewie Dolnym to tez bedzie legendarny
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
W Polsce nikt nie obalił komuny :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: W Polsce władza komunistyczna "ułożyła się" z wyselekcjonowaną przez siebie opozycją (na którą zresztą miała często "haki" w postaci teczek, z których jasno wynikało że mieniący się opozycją współpracowali ze Służbą Bezpieczeństwa), czego kulminacją były obrady tzw. Okrągłego Stołu w 1989 r. i fasadowa demokracja z Jaruzelskim jako prezydentem. Proszę mi wierzyć, że gdyby komunizm w Polsce został obalony np. modelem tzw. rumuńskim, bylibyśmy demokracją o wiele dojrzalszą, a już z pewnością nie byłoby "leśnych dziadków" w PZPN-ie No i widzisz Taktus. Myslalem, ze tylko ja tak widze nasza demokracje. Wystarczy znac troszke historii, postudiowac Okragly Stol, obejrzec "Nocna Zmiane", porozmawiac ze starszymi ludzmi, zeby wiedziec, ze smrod sie ciagnie i jeszcze dlugo bedzie ciagnal. Swoja droga szkoda, ze nasza dekomunizacja nie przebiegla w rumunskim stylu. Moze z PZPN-em trzeba by tak samo jak z Causescu?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
sie wie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
lece kupic
-
F1, Rajdy i Motorsport
najbardziej podobalo mi sie jak robert pomylil miejsce na pudle (dawno nie stal to zapomnial co po ktorej stronie jest)
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
"Ja jak się potnę piłą, spadnie mi coś na rękę, poparzę się prądem, itp to wydaje się dla mnie normalne" rozumiem, ze w nocy zamieniasz sie w Batmana i takie kontuzje nie sa Ci straszne?
-
Polska reprezentacja czy jest sens jeszcze kibicować....
Nigdy nie interesowalem sie pilka nozna (poza jakimis spektakularnymi finalami LM, ME albo MŚ wiec mam w glebokiej doopie caly ten PZPN i Polska Lige oraz Reprezentacje (bez urazy dla Kibicow))
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
oho.. oho... testosteron sie widze podniosl kolegom
-
Spotkania na drodze
a nie czarny ?? wydawalo mi sie, ze ciemny granat, a co?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dobrze mowilem zdjecie Hugo z zasniezonego Lublina na stronie TVN24
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Hugo, to Ty wyslales dzis film do TVN24? drugie zdjecie jak kadr zywcem wyjety z filmu nadeslanego na "kontakt"
-
Spotkania na drodze
pozdrowienia dla kolegi w granatowym klekocie (avant) B5 przed liftem (z Otwocka), ktory przyszedl dzis na rozmowe o prace do IQ
-
F1, Rajdy i Motorsport
:polew:
-
Polecane opony zimowe
na WR