Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
kibel a czegos takiego z siatexem nie ma przypadkiem BRZEZIN?? czy to wrecz nawet ten sam laminat?
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
nieprawda rozwazano zbiorowy pozew do producenta, ze wzgledu na wadliwa konstrukcje silnika oczywiscie, zycze bezawaryjnosci
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
koorva, co za lipa... ;(
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pejka, a co Ty masz takie niskie wartosci predkosci?
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Ja tylko sie caly czas zastanawiam czytajac posty o bolaczkach w 2,0 TDI, czy ktos w tej Niemcowni w koncu cos z tym zrobi?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no coz... sami sie przekonujemy jak to jest gdy jest sie mlodym, gdy spotykaja nas takie same problemy wychowawcze, ktore spotykaly naszych rodzicow zycie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
oprocz mnie
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
czy Ty w osce zamontowales listwe z napisem "quattro" ???
-
50-70 tyś zł w co zainwestowac?
podobno na handlu zlotem mozna niezle wyjsc
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja sobie odkładam dyszkę co drugi dzień do puszeczki i zbieram zbieram zrobilem specjalna puszke i wrzucam wszystkie pieniadze, jakie mi zostana z calego dnia raz jest to np. 5 zl, a raz 40 zl nie moge sie juz doczekac 13 maja, wtedy otworze skarbonke i policze
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
dlaczego tak uwazasz?
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
ales wymyslil z tym dzwonem
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
rob jak chcesz mialem na mysli mocny silnik
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
ja juz sie wypowiadalem w innych tematach chcesz robic spektakularne mody nadwozia, miej dobry silnik
-
[B6 AVJ] Głowica 1.8T peknieta w 2 miejscach! regeneracja czy używka??
Zdrowy rozsadek mi to podpowiada. Poczekaj na opinie jakiegos mistrza. Glowica jest odlewana, prawda?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, kto mi to ogarnie szybko i sprawnie z wawy lub okolic? Mam licznik od S4 i czeka na zalozenie
-
[B6 AVJ] Głowica 1.8T peknieta w 2 miejscach! regeneracja czy używka??
ja bym nie ryzykowal spawania.
-
[ALL B5] a4 tuning
o tutaj masz cos ladnego: http://cgi.ebay.co.uk/Audi-RS4-Bodykits-/290522239991?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a47993f7
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Black Swan" - miazdzy
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Labek, mam prawie 40 dychy na karku i uwierz mi, duzo juz widzialem w swoim zyciu, ale po takie wynalazki nie siegalem nigdy. Po prostu sie boje i tyle. 1/2 dawki, 1/4 dawki? Co za roznica? Jeden sie upije trzema piwami, a inny bedzie musial wypic ich 5. "Produkt kolekcjonerski. Nie do spozycia dla ludzi". Kumasz?
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
ja wiem tylko jedno: trzeba byc bardzo odwaznym, zeby sprobowac dopalacza (albo zdesperowanym)
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI