Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL B5] Malowanie pokrywy silnika i filtra.. na biało robił ktoś?
wyglada jak martwy stormtrooper, pociety na kawalki i schowany do bagazanika
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
dil
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
nie no, wieczorem!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
vorsprung durch technik
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Kierowniczki czarnego avanta B7 na numerach WPI XXXXX Ramki klubowe Dzis ok 11.30 na parkingu przy Sadybie Pieknie wykonana "koperta"
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
13-go o ktorej? Lidl kolo Orlenu, tak?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to trzeba sie kiedys w tyg spotkac
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
31 dni, 4 godz., 44 min podobnie jak kolega prawie miesiąc wyjdziesz za mnie?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
mieczak!
-
F1, Rajdy i Motorsport
no jest przepiekny po prostu
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
dil
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jest piekny its bjutiful
-
Strefa Śmiechu
zapnijcie pasy i zalozcie pampersy Robot ("Endhiran" TeztigoMix_Part 02) ***Kollywood(Tamil)***
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
31 dni, 16 godz. 42 min.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
poszlo
- Mustang Bullitt
-
[ALL B5] Moja CZARNA SUKA AVANT
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
KTO JUZ SIE NIE MOZE DOCZEKAC ZLOTU PALEC POD BUDKE!!! :kox:- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
trzyrazytrzy :naughty: :naughty: moskal czteryrazycztery oj, jakie to dobre toto ta sliwowica- F1, Rajdy i Motorsport
ale kazdy zespol ma swoje rozwiazanie dopiero po kilku wyscigach ekipy kopiuja od innych udane ulepszenia- F1, Rajdy i Motorsport
ja wiem? front uniesiony ku gorze (podobnie jak sauber - tyle, ze sauber juz to ma) przednie skrzydlo mocno rozbudowane i regulowane kokpit bezpieczniejszy i kierowca siedzi wyzej za wlotem powietrza na gorze nie ma juz pletwy az do skrzydla tylne skrzydlo calkiem inne z mozliwoscia regulacji z kokpitu KERS co do podlogi i dyfuzora - nie zarejestrowalem, ale zmiany sa na 100%- F1, Rajdy i Motorsport
tak- F1, Rajdy i Motorsport
http://newferrarif1.ferrari.com/standard/eng.html ogladajcie- [B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
ja mam niecale 180 KM przy 0,7 bara- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie zgadla WYKRAKAŁA!!! - Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI